Testime bakar mısınız

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
951
514
Merhaba Biz Yaklaşık bir senedir çocuk düşünüyorduk ve eşimde ben de bütün tahlillerimizi yaptırmıştık. Eşim de varikosel dediler ameliyat dediler eşim direk ameliyat olmak istemedi detaylı doppler ve sperm testi yaptırsı, sperm kalitesi düşüklüğü çıktı morfolojisi çok kötüydü. Doktor tavsiyesiyle 3 farklı ilaca başladı bir aydır İlaç kullanıyor. Her ay Çok kafaya takıp strese giriyorduk oldu mu olacak mı diye.

Bu ay ilaç kullandığı için hiç düşünmedik bile, bu tedavi 3 ay sürecek dedi doktor hiç kafaya takmadık 3 ay gözden çıkarttık çünkü. 3 ay sonra tekrar denemeye başlarız diye düşünüyorduk.

Şimdi asıl konu Benim dün adet olmam gerekiyordu polikistikover Başlangıcı vardı bende ama ilaçlarla Adetimi düzene sokmuştum aylardır düzenli bir şekilde günü gününe oluyordu dün adet olmayınca Bugün işten gelir gelmez çok seyrek olan İdrarla erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi çıktı fotoğrafını ekleyeceğim . Sabah ilk İdrarla testi tekrarlayıp kan vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım şu an. Sonuç ilk 5 dk icinde çıktı

23.01.24 güncelleme koyu olan testi bu sabah yaptım 🥰
Kan verdim ve sonuç 313 çıktı hamileymişim🥰🥰

Eklentiler

• 20240122_183527.jpg
    20240122_183527.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 208
  • 20240123_080107~2.jpg
    20240123_080107~2.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Merhaba Biz Yaklaşık bir senedir çocuk düşünüyorduk ve şimdi ben de bütün tahlillerimizi yaptırmıştık ve eşim de sperm kalitesi düşüklüğü çıktı bir aydır İlaç kullanıyordu. Her ay Çok kafaya takıp strese giriyorduk oldu mu olacak mı diye.

Bu ay ilaç kullandığı için bu tedavi 3 ay sürecek dedi doktor hiç kafaya takmadık 3 ay gözden çıkarttık çünkü 3 ay sonra tekrar denemeye başlarız diye düşünüyorduk.

Şimdi asıl konu Benim dün adet olmam gerekiyordu polikistik over Başlangıcı vardı bende ama ilaçlarla Adetimi düzene sokmuştum aylardır düzenli bir şekilde günü gününü oluyordu dün adet olmayınca Bugün işten gelir gelmez çok seyrek olan İdrarla erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi çıktı fotoğrafını ekleyeceğim daha sonra negatif olma ihtimali var mı. Sabah ilk İdrarla testi tekrarlayıp kan vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım şu an.
Merhabalar 🌺 Bence var silik çizgi hemen mi çıktı yani ilk 5 dakika içinde belirlendiyse hamilesiniz 🌺

Merhaba Biz Yaklaşık bir senedir çocuk düşünüyorduk ve eşimde ben de bütün tahlillerimizi yaptırmıştık. Eşim de sperm kalitesi düşüklüğü çıktı bir aydır İlaç kullanıyordu. Her ay Çok kafaya takıp strese giriyorduk oldu mu olacak mı diye.

Bu ay ilaç kullandığı için bu tedavi 3 ay sürecek dedi doktor hiç kafaya takmadık 3 ay gözden çıkarttık çünkü. 3 ay sonra tekrar denemeye başlarız diye düşünüyorduk.

Şimdi asıl konu Benim dün adet olmam gerekiyordu polikistik over Başlangıcı vardı bende ama ilaçlarla Adetimi düzene sokmuştum aylardır düzenli bir şekilde günü gününe oluyordu dün adet olmayınca Bugün işten gelir gelmez çok seyrek olan İdrarla erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi çıktı fotoğrafını ekleyeceğim daha sonra negatif olma ihtimali var mı. Sabah ilk İdrarla testi tekrarlayıp kan vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım şu an. Sonuç ilk 5 dk icinde çıktı
Hamilesin canım tebrik ederim eşin ne kullandı da spermi yükseldi benim elimdedir aynı sıkıntı var ama bir çare bulamadık tüp bebek düşünüyoruz ilaç mı kullandı lütfen yardımcı olurmusunuz

Hamilesin canım tebrik ederim eşin ne kullandı da spermi yükseldi benim elimdedir aynı sıkıntı var ama bir çare bulamadık tüp bebek düşünüyoruz ilaç mı kullandı lütfen yardımcı olurmusunuz
Musait olunca ulaclari atarim size ama asla tavsiye olarak algilamayin biz doktor tavsiyesiyle aldik bu ilaclari ve eşim bol bol keciboynuzu pekmezi icti. Hergun sabah aksam tüketti keçiboynuzu pekmezini bitter cikolata tuketimini arttirdi birde o ilaclari kullandi. Sperm seviyesi cok düşüktü morfoloji bozuktu. Ama ben stres konusuna suan daha cok inandım. Biz bu ay hic dusunmedik stres yapmadik, olsun diye yatip beklemedim hatta gun takip ederek iliskiye girmedik kafamiza göre oldu hep.

Ilaclari da musait zamanda aticam maliyetleri yuksek biraz 3 kutu ilac 1 ay götürüyor ortalama 3000₺ tuttu 3 kutusu ve 3 ay devam et dedi doktor.

Musait olunca ulaclari atarim size ama asla tavsiye olarak algilamayin biz doktor tavsiyesiyle aldik bu ilaclari ve eşim bol bol keciboynuzu pekmezi icti. Hergun sabah aksam tüketti keçiboynuzu pekmezini bitter cikolata tuketimini arttirdi birde o ilaclari kullandi. Sperm seviyesi cok düşüktü morfoloji bozuktu. Ama ben stres konusuna suan daha cok inandım. Biz bu ay hic dusunmedik stres yapmadik, olsun diye yatip beklemedim hatta gun takip ederek iliskiye girmedik kafamiza göre oldu hep.

Ilaclari da musait zamanda aticam maliyetleri yuksek biraz 3 kutu ilac 1 ay götürüyor ortalama 3000₺ tuttu 3 kutusu ve 3 ay devam et dedi doktor.
Önemli değil fiyatı canım belki bizede iyi gelir atarsan sevirim belki kullanmıştırız bizde en azından bir araştırırım bende

Kızlar bu arada ben 17 ocakta yumurtlama gördüm 19 u çatladı ve bu gün göğüs hassasiyeti oluştu pregosteron yükseldiği için mi aceba

Merhaba Biz Yaklaşık bir senedir çocuk düşünüyorduk ve eşimde ben de bütün tahlillerimizi yaptırmıştık. Eşim de sperm kalitesi düşüklüğü çıktı bir aydır İlaç kullanıyordu. Her ay Çok kafaya takıp strese giriyorduk oldu mu olacak mı diye.

Bu ay ilaç kullandığı için bu tedavi 3 ay sürecek dedi doktor hiç kafaya takmadık 3 ay gözden çıkarttık çünkü. 3 ay sonra tekrar denemeye başlarız diye düşünüyorduk.

Şimdi asıl konu Benim dün adet olmam gerekiyordu polikistik over Başlangıcı vardı bende ama ilaçlarla Adetimi düzene sokmuştum aylardır düzenli bir şekilde günü gününe oluyordu dün adet olmayınca Bugün işten gelir gelmez çok seyrek olan İdrarla erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi çıktı fotoğrafını ekleyeceğim daha sonra negatif olma ihtimali var mı. Sabah ilk İdrarla testi tekrarlayıp kan vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım şu an. Sonuç ilk 5 dk icinde çıktı

Sen varya bana umut oldun suan inan bana senn adina cok sevindim bizimde sperm sorunu var bende bir umut bekliyorum işte 🤲🏻 darısı benim başıma rabbim sağlıkli sonclar versin saglik çok önemli rabbim yar ve yardmcimiz olsun hayrli olsun tekrardan dualarina talibim 🤲🏻🤗🧿

X