Testime bakar mısınız

Merhaba adetime 7 gün kaldı progesteron 4.75 çıkmış bu nedemek oluyor acaba şimdiden teşekkürler

Yumurtan saglikli bir şekilde catlamiş demek 3 ve uzeri en yuksek 10 beklenir senin 5 eyakin umarim saglikli sonuclarimiz olur bende progesteron test sonucmu bekliyorum yarin insallh benmde saglikli bir sncum olur 🤲🏻

Sen varya bana umut oldun suan inan bana senn adina cok sevindim bizimde sperm sorunu var bende bir umut bekliyorum işte 🤲🏻 darısı benim başıma rabbim sağlıkli sonclar versin saglik çok önemli rabbim yar ve yardmcimiz olsun hayrli olsun tekrardan dualarina talibim 🤲🏻🤗🧿
Amin çok teşekkür ederim bütün dualarım hepimize. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah🙏🙏

Yumurtan saglikli bir şekilde catlamiş demek 3 ve uzeri en yuksek 10 beklenir senin 5 eyakin umarim saglikli sonuclarimiz olur bende progesteron test sonucmu bekliyorum yarin insallh benmde saglikli bir sncum olur 🤲🏻
Adetin 21.günü 10 ve üzeri olması beklenir sağlıklı çatlama olduğunu görmek için 3 ve üzeri ya da maks. 10 değildir. Hamile olduğumu öğrendiğim ay değerim 26ydı.

İnşallah bana bir kaç tanıdık kötü dedi betamda 0.12 ama en azından o değeri bilmiyordum iyi birşeymiş çok teşekkür ederim inşallah Rabbım umduğunuzla karşılaştırsın sizide

Adetin 21.günü 10 ve üzeri olması beklenir sağlıklı çatlama olduğunu görmek için 3 ve üzeri ya da maks. 10 değildir. Hamile olduğumu öğrendiğim ay değerim 26ydı.
Benim adetim ayın 30 da diye gösteriyor takvim şimdi peki size göre nasıl bir sonuç geçen ay ayın 4 de bitti adetim betamda 0.12 adetime daha var

Bir gebenin günlügü ebru hanim 3 ve üzeri diye bilgilendiriyor

Eklentiler

• Screenshot_20231201_220647_Instagram.jpg
    Screenshot_20231201_220647_Instagram.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20231201_220659_Instagram.jpg
    Screenshot_20231201_220659_Instagram.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20231201_220711_Instagram.jpg
    Screenshot_20231201_220711_Instagram.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 47
Bir gebenin günlügü ebru hanim 3 ve üzeri diye bilgilendiriyor
Evet bende okudum o zaman verilen bilgiye istinaden adetimin geçmesini beklemek daha mantıklı kullanmam gereken ağır ilaçlar var heran herşey olabilir yarın inşallah sizde değeriniz açıklanınca paylaşırsınız güzel haberler alırsınız inşallah

Merhaba Biz Yaklaşık bir senedir çocuk düşünüyorduk ve eşimde ben de bütün tahlillerimizi yaptırmıştık. Eşim de sperm kalitesi düşüklüğü çıktı bir aydır İlaç kullanıyordu. Her ay Çok kafaya takıp strese giriyorduk oldu mu olacak mı diye.

Bu ay ilaç kullandığı için bu tedavi 3 ay sürecek dedi doktor hiç kafaya takmadık 3 ay gözden çıkarttık çünkü. 3 ay sonra tekrar denemeye başlarız diye düşünüyorduk.

Şimdi asıl konu Benim dün adet olmam gerekiyordu polikistik over Başlangıcı vardı bende ama ilaçlarla Adetimi düzene sokmuştum aylardır düzenli bir şekilde günü gününe oluyordu dün adet olmayınca Bugün işten gelir gelmez çok seyrek olan İdrarla erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi çıktı fotoğrafını ekleyeceğim daha sonra negatif olma ihtimali var mı. Sabah ilk İdrarla testi tekrarlayıp kan vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım şu an. Sonuç ilk 5 dk icinde çıktı
Hamilesinizzzzzz, kan verdikten sonra sonucu tekrar paylaşır mısınız

Evet bende okudum o zaman verilen bilgiye istinaden adetimin geçmesini beklemek daha mantıklı kullanmam gereken ağır ilaçlar var heran herşey olabilir yarın inşallah sizde değeriniz açıklanınca paylaşırsınız güzel haberler alırsınız inşallah

Ben ovülasyon testi ile takip ediyorum hatta buay 25.gun pik gordum yumurtam saglikli diye ogun gidip estradiol kan verdim kandada yumirtm yüksek cikti yani saglikli yumurta oldugunu ogrendim yumurtlamadan 7gun gecti bugunde progesteron verdim saglikli catlama olmusmu diye insallh yuksek cikar benmde saglikli bir catlama olursa sansmiz var seninde 1hafta snra belli olur insallh paylasirim saglikli haberlerimiz olsun insallh 🤲🏻

Ben ovülasyon testi ile takip ediyorum hatta buay 25.gun pik gordum yumurtam saglikli diye ogun gidip estradiol kan verdim kandada yumirtm yüksek cikti yani saglikli yumurta oldugunu ogrendim yumurtlamadan 7gun gecti bugunde progesteron verdim saglikli catlama olmusmu diye insallh yuksek cikar benmde saglikli bir catlama olursa sansmiz var seninde 1hafta snra belli olur insallh paylasirim saglikli haberlerimiz olsun insallh 🤲🏻
Amin inşallah güzel haberler alırız söyleriz 🥰

Hamilesin canım tebrik ederim eşin ne kullandı da spermi yükseldi benim elimdedir aynı sıkıntı var ama bir çare bulamadık tüp bebek düşünüyoruz ilaç mı kullandı lütfen yardımcı olurmusunuz
Esimin kullandigi ilaclar,
Argifertil
Krilom omega3
Imprly

Çok teşekkür ederim canım birde kaç ay kullandı 1 ay kullanıp damı hamile olduğunu öğrendin şu an
Daha 20 gündür kullanıyor. Eşime varikosel dendi sperm sayısı 1 milyondu ameliyat dediler eşim ameliyat olmak istemedi hemen. Sonra detayli sperm testi doppler vs yapıldı ve morfoloji bozuk dedi bunun icin once sperm kalitesini arttiralim dedi ve mucize bir şekilde bugun hamile olduğumu öğrendim.
am benimde yaptigim en buyuk hata cok stres yapmamdi bu ay hic düşünmedik planlamadik o niyetle birlikte olmadık. Hatta ben iliskiden sonra direk duşa girdim çoğu zaman. Gerçekten stres en büyük etken olarak düşünüyorum.

X