Testıme bakarmısınız?

ciko07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.906
825
$aviary_1396388524338.jpg

Kizlar meraba ben gecen ay15 subat regl olmam gerekiyordu 8gun gecti ve oldum dktra gttim pko var ddi
Bu ay 23 mart olmam gerekiyodu olmdim bu ay folik asit kullandm 10 gn kadar 1 hafta soğan kuru ictim ve ovulsyn testi kullandim
Adet olmam gerekn gn test yapdm negatf 5 gun gectkten snra yapdm negatf kan testi yapdm 5.gun negatf bugün 10.gun ve hala olmadm bgn sol kasigmda sürekli batma oldu aksam
Eve gelnce evde bi test vardi oylesine yapim ddm byle çıktı silik ve sasrdm ama hala inanmyrm çok silik szde bi fikir verin nolur?

bi kahve

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
2.815
2.614
38
Bu teste gore hamilesinn.tekrar kan testi yaptir.gec dollenme olmustur.
Ben adet olmadan test yapmistim boyle cikmisti.simdi yavrum kollarimda 3 aylik olucak insallah...
Hayirli haberlerin olsun insallah...

shrmirac

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
2.072
69
31
Cnm bencede hamilesin bende adet oncesi test yapmistim ayni boyleydi :) 23+2yiz simdi

DEATHSEA

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
467
16
31
Eki Görüntüle 1048289

Kizlar meraba ben gecen ay15 subat regl olmam gerekiyordu 8gun gecti ve oldum dktra gttim pko var ddi
Bu ay 23 mart olmam gerekiyodu olmdim bu ay folik asit kullandm 10 gn kadar 1 hafta soğan kuru ictim ve ovulsyn testi kullandim
Adet olmam gerekn gn test yapdm negatf 5 gun gectkten snra yapdm negatf kan testi yapdm 5.gun negatf bugün 10.gun ve hala olmadm bgn sol kasigmda sürekli batma oldu aksam
Eve gelnce evde bi test vardi oylesine yapim ddm byle çıktı silik ve sasrdm ama hala inanmyrm çok silik szde bi fikir verin nolur?

Benimde böyle silik çıkmıştı muhtemelen daha yeni idrara geçmiş ondan silik hamilesin yani canım :KK49:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2421 gün geçti.

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.609
Benim adet gecikmeden önce yaptığım 2 idrar testide böyleydi,çok çok silikti..Şimdi 35 . haftamızdayız :)

Kan testi yaptırdın mı anlayamadım ama kan testi kesin çıkıyor hiç bekleme yaptır derim..Gecikmemin 3. günü sonuç 2052 idi..

ciko07

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.906
825
Bu teste gore hamilesinn.tekrar kan testi yaptir.gec dollenme olmustur.
Ben adet olmadan test yapmistim boyle cikmisti.simdi yavrum kollarimda 3 aylik olucak insallah...
Hayirli haberlerin olsun insallah...

Sabah tkkrar yapdim gene silik cikti inşallah cnm yaa

ciko07

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.906
825
Benim adet gecikmeden önce yaptığım 2 idrar testide böyleydi,çok çok silikti..Şimdi 35 . haftamızdayız :)

Kan testi yaptırdın mı anlayamadım ama kan testi kesin çıkıyor hiç bekleme yaptır derim..Gecikmemin 3. günü sonuç 2052 idi..

Cnm bgn adetim gecikeli 10.gn 5 gn once kan negatddi dun yapdm byle silik cikdi sabah yine yapdm oda silik cikti

eliFeyza

30 OLMADAN 59 OLSUN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.084
68
bu teste göre hamilesn ama kan testnde neden çıkmamış ki tekrar yaptır çok geçmiş günün...

armagan2011

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
65
3
31
Eki Görüntüle 1048289

Cnmm ben ikinci cocuguma hamileyim ikisindede testlerim hep silik cikti simdide ayni yani hamilesn bence ama kan testini tekrarla bence