cok mutluyum hamileyim

Mrb kizlar benimde son regl 5 subat siz doktora gitmissiniz ben daha yeni gidicem acaba cinsiyeti belli olurmu simdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb kizlar benimde son regl 5 subat siz doktora gitmissiniz ben daha yeni gidicem acaba cinsiyeti belli olurmu simdi

Yk cnm ya belli olrmu daha 4 5 ayda belli oluyo :)

Simdi cok erken cinsiyet icin arkadasin dedigi gibi 4 yada 5. aylarda anca ama senin son adet tarihin bizimkinden once bebegi gorebilirsin ins

Amin inşaallah ben 2 nisanda öğrendim gec döllenme imiş benm haftaya salimi gidiceksn bende persmbe gdcem inşallah sag salim kucaklarmiza aliriz :)

Aminnn canim insaallah evet sali gunu gidecem ind guzel haberlerimizi burdan yszariz birbirimize :KK66:

Bende pazartesi gidicem ins cinsiyeti belli olur kizim olmasini cok istiyorum once saglikli ve hayirlisi tabi ama. Bide ben istemeden oldu hala kabullenemiyorum ama burda bi cok kisiyi goruyorum bebegi olmasini isteyen sonra yanlis yaptigimi anliyorum ama cok erkendi benim icin . Ocakta vajinusmusu yendim subatta hemen hamile kaldim o yuzden bana erken gibi geliyor. Bu arada 22 yasindayim

Bende pazartesi gidicem ins cinsiyeti belli olur kizim olmasini cok istiyorum once saglikli ve hayirlisi tabi ama. Bide ben istemeden oldu hala kabullenemiyorum ama burda bi cok kisiyi goruyorum bebegi olmasini isteyen sonra yanlis yaptigimi anliyorum ama cok erkendi benim icin . Ocakta vajinusmusu yendim subatta hemen hamile kaldim o yuzden bana erken gibi geliyor. Bu arada 22 yasindayim

Cok yanls dsnysn Rabbim öyle görmüş ki vermiş okdr isteypde olmayan var ayrca suan 1 bck 2 aylik hamilesin cnsyet 4 5 ayda belli oluyoo.
Ona baklrsa bende 19 yasndaym

Ewet rabbimden gelene bise yapamayiz bunun bilincindeyim canim :)

Bende 22 yasındayım 1.5 senelık evlıyım 1 sene ıstemedık 8. Ayımda anca hamile kaldım anlıyorum hazırlıksız yakalanmısın amann dıyım hayırlısını iste yıllarca bebegi olmayan insanlar var cok zor rabbım herkese nasıp etsın

Bende 22 yasındayım 1.5 senelık evlıyım 1 sene ıstemedık 8. Ayımda anca hamile kaldım anlıyorum hazırlıksız yakalanmısın amann dıyım hayırlısını iste yıllarca bebegi olmayan insanlar var cok zor rabbım herkese nasıp etsın

Ewet biraz hazirsizlikla oldu ama elden gelen bise yok rabbim hayirli ewlat nasip etsin amin...

Canım nasılsın nasıl gecıyor hamileliğin ??? Dün dr gıttım bebegımın kalbı pır pır atıyor ınanaılmaz bı duygu cok mutluyum hersey yolunda bin şükür 8+2 yiz bugün :KK66:

Aaaa ck gzl cnm iyiyim ya mgde bulantm var çok onn haricinde iyiyim bende yarin gidicem allahn izniyle bebisin kalbini duymaya ben kc hafta oldgmu tam blmyrm :)

X