Tifosi'nin çeyizi...

Bugün buzdolabı hariç beyaz eşyalarımızı aldık kızlar.
fırınımız
1334324515843.jpg

davlumbazımız
1334324534165.jpg

bulaşık makinemiz
133432455637.jpg

ocağımız
1334324567521.jpg

maşaAllah :nazar: büyük eşyalarıda tamamladın kolaylamışsındır :21: şık görünüyorlar:KK16: hepsini iyi günlerde kullan :nazar:

canım hayırlı olsun hangi marka bunlar.

teka markaları canım

Yarın elinde olurlar o zaman cnm.Hadi gözün aydın :))

yo malesef canım. yarın sınav gözetmenliği görevim var. Az önce kargodan başka bir alışverişimi getirdiler, "yarın yokum. yarın gelen kargolarımı pazartesi getirin" dedim yurtiçi çalışanları ile kanka olduk:) pazartesi göreceğim artık kaya mayaları

maşaAllah :nazar: büyük eşyalarıda tamamladın kolaylamışsındır :21: şık görünüyorlar:KK16: hepsini iyi günlerde kullan :nazar:

evet artık yavaş yavaş büyük eşyalara başladık. teşekkür ederim canımm:KK16:

hayırlı olsun canım baya bi yük kalkmış üstünden:KK16:çok sevindim:KK16:

canımm:) teşekkürler. ilk büyük eşyalarımız:) bir tuhaf oluyor insan:KK48:

teka markaları canım

yo malesef canım. yarın sınav gözetmenliği görevim var. Az önce kargodan başka bir alışverişimi getirdiler, "yarın yokum. yarın gelen kargolarımı pazartesi getirin" dedim yurtiçi çalışanları ile kanka olduk:) pazartesi göreceğim artık kaya mayaları

evet artık yavaş yavaş büyük eşyalara başladık. teşekkür ederim canımm:KK16:

canımm:) teşekkürler. ilk büyük eşyalarımız:) bir tuhaf oluyor insan:KK48:

öyle oluyo gerçekten ama bi süre sonra daha doğal geliyo:KK9: ben mesela alınmadan önce ne zaman alıncak ne olcak nasıl beğencem diye sorularla boğuşuyordum kafamda alındı bi baktım anaa alınmış ben olayı absorbe etmişim bile:KK60::KK60::KK60:
şimdi her şey alındı hiç kafamda da soru kalmadı bundan çok sevinçliyim bir o kadar da rahatım:KK9:

öyle oluyo gerçekten ama bi süre sonra daha doğal geliyo:KK9: ben mesela alınmadan önce ne zaman alıncak ne olcak nasıl beğencem diye sorularla boğuşuyordum kafamda alındı bi baktım anaa alınmış ben olayı absorbe etmişim bile:KK60::KK60::KK60:
şimdi her şey alındı hiç kafamda da soru kalmadı bundan çok sevinçliyim bir o kadar da rahatım:KK9:

her şeyin hazır ooh demişsindir. Darısı başımıza bizim de:) mesela önceki ufak tefek de olsa almış olduğum her şeyi büyük sevinçle aldıktan 2-3 gün sonra eşyanın gözüme sıradan gelmesi gibi:KK9: bir şeyler alındıkça kafan daha az yoruluyor. alınanlar beyni meşgul etmeyi bırakıyor. Ve sıradakilere yoğunlaşıyorsun. Mesela bir süre daha buzdolabına yoğunlaşmam gerek. Halılar perdeler çok mesai harcamam gerek:KK9:

her şeyin hazır ooh demişsindir. Darısı başımıza bizim de:) mesela önceki ufak tefek de olsa almış olduğum her şeyi büyük sevinçle aldıktan 2-3 gün sonra eşyanın gözüme sıradan gelmesi gibi:KK9: bir şeyler alındıkça kafan daha az yoruluyor. alınanlar beyni meşgul etmeyi bırakıyor. Ve sıradakilere yoğunlaşıyorsun. Mesela bir süre daha buzdolabına yoğunlaşmam gerek. Halılar perdeler çok mesai harcamam gerek:KK9:

aynen canım valla alınca sırdanlaşıyor sanırım:KK9:inşallah canım Allah yardımcın olur da sende herşeyi zevkine göre alırsın:KK16:şahane bir yaklaşım:KK9:

Üye olmadan önce şans eseri buldum çeyizini anneme gösteriyorum bak bak böyle almam lazım işte diye :KK1:

Tifosi Çeyizin Süper Güle Güle, Mutlulukla Kullanın İnşaAllah Çok Güzel Herşeyin:KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Üye olmadan önce şans eseri buldum çeyizini anneme gösteriyorum bak bak böyle almam lazım işte diye :KK1:

Tifosi Çeyizin Süper Güle Güle, Mutlulukla Kullanın İnşaAllah Çok Güzel Herşeyin:KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım benimm:)
çooooooooooooooook teşekkür ederim. Çeyiz hazırlama aşamanda sana yardımcı olabilirim. İstediğin şeyi sorabilirsin canım:KK54::KK54::KK54:

canım güle güle kullan hepsini:KK16:.kaça mal ettin?

teşekkür ederim canım. Fiyatları sanırım toplam 7000 küsür gibi birşey oluyor. Nişanlım alıyor bunları:KK16:

İki gündür soluksuz topiğini alt üst ettim. Her şeyi okudum ve o kadar çok şey öğrendim ki!!

Allah'ım bu nasıl bir çeyiz alışverişi. Nasıl bir zevkk :KK16: Çok ama çok güzel hepsi. Allah nazarlardan saklasın ağız tadı ile kullanmayı size, böyle çeyiz dizmeyi de ben ve benim gibi henüz başlamamış ama başlaması gereken arkadaşlara nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X