tilya kürü

benim 31 Mayıs'ta tam 4 haftam bitmiş olacak.yedikelrime 3.haftada dikkat etmeye başladım. Şuana kadra kilo veremedim. geçen hafta adet dönemiydi. Birde benim gıda alerjim var. sanırım ondan veremiyorum. Ama kürü hiçbir gün aksatmadan düzenli yaptım. Öğleden önce sonra olarak 2 kere....

uzun bi süre olmuş ama yazmak istedim tilya kürünü kullanmaya devam ediyormusunuz sonuçlarınız nasıl? adet dönemindeykende içtniz mi?umarım görürsünüz

uzun bi süre olmuş ama yazmak istedim tilya kürünü kullanmaya devam ediyormusunuz sonuçlarınız nasıl? adet dönemindeykende içtniz mi?umarım görürsünüz
cqnım maalesef devam edmıtyorum ama devam ettığım sürecte kilo vermiştim sonrası yıne aynı alıyorsun

Ben kullandim adetli kullandimmi hatirlamiyorum ama adet farketmiyo zaten ihlamur kusburnu bisry yapmaz iyi kilo verdim tup bebek tedavime kadar yaptim yanlarim iyice gitti yine baslicam yani sira diettw yaptım ekmek seker tuzu kestim

Ben de kullandım bu kürü gerçekten tok tutuyor ve az yiyorsunuz ama bırakınca eski iştahım geri geldi

InsaALLAH fayda gorursun istah artmadi dietle ekmek vs kes spor bide devan ettirseydim baya verirdim hormon igneleri sisirdi beni baslicam inşallah adet bitinceQUOTE="mehel, post: 45191064, member: 396358"]Ben de kullandım bu kürü gerçekten tok tutuyor ve az yiyorsunuz ama bırakınca eski iştahım geri geldi[/QUOTE]
I

Teskkrler cevplr icn :))Siz nasıl hazrladnz bu kürü ve nasl ictinz gerckcktn kilo verebldnz mi benim 35 kilo fzlam vr malsf bu kürü ypsm gidrmi bu kilolar drsnz?

Selam arkadaslar. Bende baslamayi düsünüyorum. Türkiyede yasamiyorum :KK43:
arkadasim istanbula gelecek. Ondan rica edecegim. Nerden bulabilir malzemeleri? Altin otu mesela zor bulunuyormus. Siz nerfen aldiniz? Kizi bos yere yormayim...

Tam 1 ay aksatmadan yaptım ama gr oynamadi.üstelik yediklerime dikkat ettim. Herhalde bu yağ yakma metabolizmasında sorun olanlar için.

Bir ay icin kac gram almasini söyleyim arkadasima? 300 gram altin otu 300 gram kusburnu ve 300 gram tilyami? Asagi yukari ne kadar ödemem gerek bunlara? Ve fatih camisine yakin iyi bir aktar varmi bildiginiz?

Selam arkadaslar. Bende baslamayi düsünüyorum. Türkiyede yasamiyorum :KK43:
arkadasim istanbula gelecek. Ondan rica edecegim. Nerden bulabilir malzemeleri? Altin otu mesela zor bulunuyormus. Siz nerfen aldiniz? Kizi bos yere yormayim...
altınotunu ahtarlardan alabilirsiniz

Bir ay icin kac gram almasini söyleyim arkadasima? 300 gram altin otu 300 gram kusburnu ve 300 gram tilyami? Asagi yukari ne kadar ödemem gerek bunlara? Ve fatih camisine yakin iyi bir aktar varmi bildiginiz?
ben geçen hafta 1 er paket olmak üzere 27 TL ödedim

2 haftada 2 kilo verdim ve abur cubur tatlı pasta börek kısmadım hıiç
Canım aslında çok önce yazmışın ama belki bana da yardımcı olursun. Bende bu kürü uygulamak istiyorum ekmeği şekeri kestim 2 haftadır zaten çok ekmek yiyen biri değildim yinede 5-6 kilo vermem gerekiyo dün ebru şallı ile skinny jeansA başladım 1 2 hafta hergün sonra haftada 3 gün yapmayı düşünüyorum ama destek olacak bu küre ihtiyacım var nasıl uyguladın?? kaç kilo ile başladın ve ne kadar sürede kaç kiloya düştün canım

Merhabalar. Ben 2 ay önce bu küre başladım. Aslında Saraçoğlu nun bütün verdiği bilgilere sonsuz güvenim var ama malesef bu kür beni mahvetti. yaklaşık 20 gün kullandım .En az bır ay kullanın hiçbir sorun olmaz demişti. Kullanırken karın ağrısı olmaya başladı. Aslında buna başta baglamadim. Ağrılar çok artınca bu kürden olabileceğini düşündüm bıraktım. Ertesi gün doktora gittim. Karaciğer enzimleri normal üst sınırın yaklaşık 10 12 katına çıkmış
Bence kullanırsanız bile kontrollü olun.Herhangi bır ağrı hissederseniz orada bırakın

X