tilya kürü

eyyay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
3.120
4.250
kızlar ibrahim saraçoğlu gecenlerde zahide yetişin programında bu kürü anlattı.
Malzemeler:

10 gr ıhlamur
5 gr altın otu
10 adet kuşburnu
1 litre klorsuz su

Hazırlanışı:

1 litre kaynamakta olan suyun içerisine 10 gr ıhlamur bitkisi, 10 adet kuşburnu ilave edilir ve 5 dakika kaynatılır.

5 dakikanın ardından içerisine 5 gr altın otu ilave edilir ve 1-2 dakika daha kaynatılıp ocaktan alınır.

Ilıdıktan sonra süzülür ve gün içerisinde 3 yada 4 kez içilir.

Zayıflama çayının içerisine herhangi bir şekilde limon yada bal ilavesi kesinlikle yapmayınız.

ben 3 gündür yapıorum 500gr gtti daha.
1 ayda 4-8 kilo arası bünyeye göre zayıflanacagını söyledi.uygulayan var mı?

kızlar ibrahim saraçoğlu gecenlerde zahide yetişin programında bu kürü anlattı.
Malzemeler:

10 gr ıhlamur
5 gr altın otu
10 adet kuşburnu
1 litre klorsuz su

Hazırlanışı:

1 litre kaynamakta olan suyun içerisine 10 gr ıhlamur bitkisi, 10 adet kuşburnu ilave edilir ve 5 dakika kaynatılır.

5 dakikanın ardından içerisine 5 gr altın otu ilave edilir ve 1-2 dakika daha kaynatılıp ocaktan alınır.

Ilıdıktan sonra süzülür ve gün içerisinde 3 yada 4 kez içilir.

Zayıflama çayının içerisine herhangi bir şekilde limon yada bal ilavesi kesinlikle yapmayınız.

ben 3 gündür yapıorum 500gr gtti daha.
1 ayda 4-8 kilo arası bünyeye göre zayıflanacagını söyledi.uygulayan var mı?

benım ikinci haftam sadece 1.200 verdim.sanırım benım kullandığım ilaçlardan dolayı veremıyorum:KK43:

ben bugün başladım, kürün zayıflatmadan öte yağ yakma özelliği var saraçoğlu hocadan anladığım kadarıyla, yani mesela başladığımızda bel ölçümüzü falan alırsak 1 ay sonra karşılaştırabiliriz

işte bu kürü denerim ya :) gerçekten güzel ve uygulanabilir

2 haftada 2 kilo verdim ve abur cubur tatlı pasta börek kısmadım hıiç

1 hafta oldu başlayalı ama şimdilik etkisini göremedim, bakalım 1 ay sonra neler olacak

ben ara vermiştim tekrar baslayacam.kilo vermem lazım:KK43:

Ben Tilya kürüne dün akşam başladım yemekten 2 saat sonra bir fincan içtim, kalanını cam bir şişeye koyup iş yerine getirdim ve gün içinde tüketeceğim. Hazırlaması kolay bir kür umarım etkisini görürüz.

yapıp faydasını gören varmı arkadaşlar bende bu gün malzemeleri alıp başlıcam saraçoğluna güveniyorum

4sabah 1750 gr suyu kaynatiyorum icine bir tutam ihlamur altinotunu 10 adet kusburnu cizip icine atip 5 dk daha kaynatiyorum iliyinca suzup 1 bardak iciyorum 5 saat arayla bir bardak daha toplam 3 bardak cikiyir 1 saat arasinda cikek yedim 2. Haftam baya yaglar gitti bisiklet 1 saat suruyorum yurudum iyi geldi tilya kuru int aciklamali yaziyo ana ben sabah ac karnina greyfur 1 limon sikip iciyorum 1 cay k tarcinla oda farkettirdi ve ben 1 aydir dietteyim greyfurt 1 aydir iciyorum sebze c vs 7 kilo verdim darisi basiniza tamamen yag gidiyor spor yapin ac tok farketmez icecek zaten bu kur diet kuru degil sdc yardimci bir cay

4sabah 1750 gr suyu kaynatiyorum icine bir tutam ihlamur altinotunu 10 adet kusburnu cizip icine atip 5 dk daha kaynatiyorum iliyinca suzup 1 bardak iciyorum 5 saat arayla bir bardak daha toplam 3 bardak cikiyir 1 saat arasinda cikek yedim 2. Haftam baya yaglar gitti bisiklet 1 saat suruyorum yurudum iyi geldi tilya kuru int aciklamali yaziyo ana ben sabah ac karnina greyfur 1 limon sikip iciyorum 1 cay k tarcinla oda farkettirdi ve ben 1 aydir dietteyim greyfurt 1 aydir iciyorum sebze c vs 7 kilo verdim darisi basiniza tamamen yag gidiyor spor yapin ac tok farketmez icecek zaten bu kur diet kuru degil sdc yardimci bir cay
sağol canım zaten diyet yapıyorum diyetisyene gittim yürüyüşte yapıyorum birde bunu yapayım dedim

kesinlikle Tilia Olarak bakmayın ben 2. diyetisyenim ile çalışıyorum ilki hep spor tarzı yaklaştı ama şimdiki bitkisel yöntemler uzmanı ve gerçekten çok sevdim en iyi keşfi ise bana Arifoğlu Dokuzu Bir Yerde Çayı oldu

benimde 5-6 kilo vermem lazım tekrar başlayım.ya üşeniyorum yapmaya:KK43:

X