Anket tip 2 diyabet sevgili karanlık gelecek?

Diyabetsevgili123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
26
16
29
kafam çok karışık ilk defa bir foruma üye oluyorum sırf bu yüzden kimseye anlatamıyorum da. bizim hikayemize gelirsek
21 yaşındayım erkek arkadaşım ise 26 yaklaşık 10 yıldır şeker hastası.
biz 1 yıla yakındır sevgiliyiz hastalığı başından beri biliyordum hiç sorun etmedim öyle ya hastalık bu herkeste olabilir dedim. ama bu aralar işler ciddileşmeye başladı ailem şeker hastası olmasından dolayı istemiyor. Bir yol gösterin ne yapabilirim? Ailemi üzmeden kırmadan kendi isteğimi diretmenden yapabilirim

Son düzenleme:
Şeker hastalığı hayata engel değildir. Güzel beslenme, spor, ilaç kullanımı ile hayata bir engeli olmaz ki şeker artık grip gibi. Kötü beslenme ve hareketsizlik sebebiyle herkeste çıkabilir.

5 yıl 10 yıl diyorsun garantin var mı 1 gün sonrasına? Bence sen gerçekten sevmiyorsun bu insanı seven insan hastalıkta sağlıkta kabul eder ki şeker hastalığının çözümü artık daha kolay siz bence ayrılın çünkü o nikah masasında hastalıkta sağlıkta demeyi hak etmiyorsunuz ? Hadi diyelim saglikliydi evlendikten sonra şeker hastası oldu bırakıp mi kacacaksiniz? Eminim ki siz şeker hastası olsaydınız sevgiliniz de bunun için terketseydi gelip burada mağduru oynayıp o adama hepimiz neler saydirir üzerine de iyi ki kurtulmuşsun derdik sizde o insanı sizden kurtarmaya bakın derim!

5 yıl 10 yıl diyorsun garantin var mı 1 gün sonrasına? Bence sen gerçekten sevmiyorsun bu insanı seven insan hastalıkta sağlıkta kabul eder ki şeker hastalığının çözümü artık daha kolay siz bence ayrılın çünkü o nikah masasında hastalıkta sağlıkta demeyi hak etmiyorsunuz ? Hadi diyelim saglikliydi evlendikten sonra şeker hastası oldu bırakıp mi kacacaksiniz? Eminim ki siz şeker hastası olsaydınız sevgiliniz de bunun için terketseydi gelip burada mağduru oynayıp o adama hepimiz neler saydirir üzerine de iyi ki kurtulmuşsun derdik sizde o insanı sizden kurtarmaya bakın derim!

Okuduğunuzu anlama probleminiz mi var? Kız zaten ailem istemiyor demiş, kendi istiyor. :işsiz:

Benim eşim de şeker hastası. Tam olarak ne için istemiyorlar? Ben bir tahminde bulanayım. Ailen torun istiyor mu? Yani torun ile ilgili bir imă falan sezdin mi?

X