Tırnak Batması

arkadaşlar benim de doğumdan sonra tırnak batması oldu ayak tırnaklarımda. iki doktora gittim çekmeliyiz dedi. kanıyordu ve et fırlamıştı kenarından. sonra özel bir hastaneye gittim. ordaki doktor eti yaktı. birkaç hafta sonra pedikür yapan bir kuaföre gittim. bir arkadaşım önermişti. Allah razı olsun tırnaklarımı kurtardı.15 günde bir pediküre gittim. yaklaşık 5 ay gittim. iyi bir pedikürcü lazım.doktorlara kalsa hemen çekiyorlar.

Arkadaşlar benimde ayağımda tırnak batığı vardı yürüyemiyodum ayağım çarşafa bile değse uyanıyodum daha sonra bi arkadaşımın önerisiyle ayrancıda Aylin hanıma bende gittim hem tırnağımdaki daralma ve batığı düzeltti. Hemde tırnaklarımın şekli beni rahatsız ediyodu şuanda açık ayakabı giyebilcek duruma geldim herkese tavsiye ederim :KK3:

Batık tırnakla yaşamak artık kader değil. Tel sistemler ile acısız ağrısız sosyal hayatınız etkilenmeden tedavi edilebiliyor. Kesme , kanatma işlemi kesinlikle olmuyor. Hamilelerde, diyabet hastalarda bile risksiz uygulanabiliyor.

Arkadaşlar bu işlemler sadece bazı medikal bakım yapan güzellik salonlarında yapılıyor fakat çok az yerde var istanbul kartal'da var böyle bir yer üsküdar caddesinde(pendik-kadıköy minübüs yolu) tırnaklar için tel yöntemi uygulanıyor,mantar için de lazerli cihazla tedavi var .Yerin adı Emine Güzellik salonu randevu sistemiyle çalışılıyor Tel: 0216 353 3444
Umarım bu sorunlarınızdan bir an önce kurtulursunuz burayı mutlaka ziyaret edin yada arayıp bilgi alın kesin çözüm tırnak batımına son.
Sağlıklı günler....

Benim tırnak batığım vardı batık geçti içinde iltihabı kaldı akşamları soğanı közleyip uyguluyorum ne kadara faydasını görürüm ?

X