Tırnak meselesi

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.365
13.693
Protez tırnak yaptırdım 2 hafta önce fakat tırnaklarda kırılmalar düşmeler oldu. Aradım ekstradan yapılan tırnaklar ücrete girer dedi. Yapılırken de düşerse ücretsiz takarız tekrar dedi. Daha önce yaptırdığım yerde bu sorun yoktu. Bunun normali nedir? Dipleri de gelmişken çıkarttırsam mı ?

Dipleri cikmiş tirnagi neden geri taktirmak istiyorsunuz zaten berbat bir goruntu oluyor.
Çok az çıktı ve benim doğal pudra olduğu için normal pudra oje sürünce belli olmuyor. 1 hafta daha kullanırim demiştim.ben düşen tırnak için tekrar yapma ücreti istemesine takıldım. Tekrar tırnak takarız ücret alırız dedi

Bence hazır uzamış kurtul tırnaklardan, bir daha da oraya gitme,belli ki güzel iş yapamiyorlar . Yeni deneyeceğin yere de soru sormaya gittiğinde,henüz parayı ödememişken 'dusen tırnaklar için ücretsiz takma yapıyor musunuz?' diye sor,zaten 'tabii ki tabii ki' derler,bu sorun da ortadan kalkar:)

Bence hazır uzamış kurtul tırnaklardan, bir daha da oraya gitme,belli ki güzel iş yapamiyorlar . Yeni deneyeceğin yere de soru sormaya gittiğinde,henüz parayı ödememişken 'dusen tırnaklar için ücretsiz takma yapıyor musunuz?' diye sor,zaten 'tabii ki tabii ki' derler,bu sorun da ortadan kalkar:)
Burada seçeneğim yok maalesef 🤷 yaptırırken sordum, ücretsiz takıyoruz falan demişlerdi zaten. Aslında pek uzamadı Kendi tırnağım ama neden hemen dibi geldi anlayamadım ilkinde 3 hafta sonra dip vermeye başlamıştı

Sağlıklı besleniyorsan,bol su iciyorsan, tırnağına krem-bakim yağı suruyorsan hızlı uzar:)
Benim de saçım çok hızlı uzar. Kaşimda kestirdigim kahkul ertesi ay gözüme girer:)

Sağlıklı besleniyorsan,bol su iciyorsan, tırnağına krem-bakim yağı suruyorsan hızlı uzar:)
Benim de saçım çok hızlı uzar. Kaşimda kestirdigim kahkul ertesi ay gözüme girer:)
Bunların hepsini yapıyorum zaten hayat tarzı olarak. Tirnaklarım daha uzamaya kalmadan kökünden kırılıp canımı acıtıyor vitaminlerm falan da normal. Biraz da genetik. 45 kilo doğru düzgün yemek yemeyen kız arkadaşımın tırnakları çok sert 🤦 Hele 4 aydır roacutane kullanıyorum o da iyice inceltti tırnakları

X