Tiroid us ultrason sonucu

lost3434

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
46
16
Arkadaşlar merhaba
Ben yurtdışında yaşıyorum. Geçen sene bulunduğum ülkede boynumda çıkan şişliği göstermiştim, doktorda eliyle muayene edip, bunda bişey yok, lenf nodu dedi, antibiyotik verdi 1 hafta onu kullandım. Aradan bir yıl geçti. Bu yaz Türkiye’ye gittiğimde öylesine bi baktırayım dedim. Çünkü hala geçmedi ve varlığı da beni rahatsız ediyordu. Devlet hastanesinden randevu aldım. Doktor yine eliyle muayene etti, önemli bişey değil dedi. Ama 1 yıldır duruyor dedim. O zaman ultrason çekelim dedi. Ultrason sonucunu gösterdim. Korkulacak bişey görünmüyor ama biyopsi yapmak lazım dedi. Biyopsi yi de Ekim ayına verdikleri için yaptıramadım. Türkiye’ye asıl gitme nedenim, rahim içi yapışıklıktan dolayı ameliyat olmaktı, onu oldum. Çok fazla vaktim olmadığı için de, özeller de biyopsi yi araştıramadım. Laparoskopi ameliyatı da beni çok yormuştu. Şimdi burada tekrar doktora randevu alıp göstericem, bakalım ne diyecek. Hala lenf nodu diyecek mi. Aranızda benimki gibi ultrason sonucu olan varsa, yada tecrübesi olan yardımcı olabilir mi lütfen. Çok stres yaptım 😖😖
IMG_4052.png

Arkadaşlar merhaba
Ben yurtdışında yaşıyorum. Geçen sene bulunduğum ülkede boynumda çıkan şişliği göstermiştim, doktorda eliyle muayene edip, bunda bişey yok, lenf nodu dedi, antibiyotik verdi 1 hafta onu kullandım. Aradan bir yıl geçti. Bu yaz Türkiye’ye gittiğimde öylesine bi baktırayım dedim. Çünkü hala geçmedi ve varlığı da beni rahatsız ediyordu. Devlet hastanesinden randevu aldım. Doktor yine eliyle muayene etti, önemli bişey değil dedi. Ama 1 yıldır duruyor dedim. O zaman ultrason çekelim dedi. Ultrason sonucunu gösterdim. Korkulacak bişey görünmüyor ama biyopsi yapmak lazım dedi. Biyopsi yi de Ekim ayına verdikleri için yaptıramadım. Türkiye’ye asıl gitme nedenim, rahim içi yapışıklıktan dolayı ameliyat olmaktı, onu oldum. Çok fazla vaktim olmadığı için de, özeller de biyopsi yi araştıramadım. Laparoskopi ameliyatı da beni çok yormuştu. Şimdi burada tekrar doktora randevu alıp göstericem, bakalım ne diyecek. Hala lenf nodu diyecek mi. Aranızda benimki gibi ultrason sonucu olan varsa, yada tecrübesi olan yardımcı olabilir mi lütfen. Çok stres yaptım 😖😖Eki Görüntüle 3298381
çok geçmiş olsun ,gittinz mi tekrar dr a

X