tmyy nin nişanına buyrun

ballim kıyafetın cok güzel saçlarında güzel olmuş .canım benım makyajını göremıyorum ama sneın yüzünün güzelliği yeter zaten hayırlı olsun canım benım

tebrik ederim canıma.s.

Allah tamamına erdırsın canım.. çok güzel olmussun :nazar: mutluluklar dilerim opuyorumnanaktan

mutluluklar cnm cok hoş olmussun

çok teşekkür ederim hepinize. opuyorumnanaktana.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

anaaaa bi tatile çıktık neler olmuş nelerrrrşakkıdı
bi içim su olmuşunnalkisalkisalkis
her ne kadar sufatın göremesemde :nazar:
allah tamamına erdirsi balımm bi yastıkta büzüşün inşalahhhhhhhhhhhhhhhihoyyytsırnaşık şey

anaaaa bi tatile çıktık neler olmuş nelerrrrşakkıdı
bi içim su olmuşunnalkisalkisalkis
her ne kadar sufatın göremesemde :nazar:
allah tamamına erdirsi balımm bi yastıkta büzüşün inşalahhhhhhhhhhhhhhhihoyyytsırnaşık şey

bir yastıkta büzüşelim inşallah:lepi::Saruboceq:

allah tamamına erdirsin cnm hayırlı uğurlu olsun

Amin canım çok teşekkür ederim

çok hoş gözüküyorsunuz.allah bir yastıkta kocatsın.mutluluklar......

Tebrikler canım....
Allah tamanına erdirsin...
Mutluluğunuz daim olsun inaallah..

herşey çok güzel gözüküyor başta sen tabiki.allah tamamına erdirsin.mutluluklar:nazar:

Ayyyyyy ben nasıl olmuşta kaçırmışım...:kedi:
Allah tamamına erdirsin canım..:Saruboceq:
Düğün ve sonrada bebekinin resimlerini görürüz inşallah canım...Şeniz

Tebrikler canım....
Allah tamanına erdirsin...
Mutluluğunuz daim olsun inaallah..

amin canım çok teşekkür ederim.

herşey çok güzel gözüküyor başta sen tabiki.allah tamamına erdirsin.mutluluklar:nazar:

çok teşekkür ederim a.s.
Ayyyyyy ben nasıl olmuşta kaçırmışım...:kedi:
Allah tamamına erdirsin canım..:Saruboceq:
Düğün ve sonrada bebekinin resimlerini görürüz inşallah canım...Şeniz

amin canım ayyy inşallah:)))

mutluluklar tatlım a.s.

teşekkür ederim şekerim. a.s.

bence sacınız gayett guzell olmuşş..bırsey nasip olunca 3 sene de olsa 7 sene de sora olsa oluyor..sewerek ayrılanlara cok uzuluyorummm..sızın kavusmanıza cok sewındım ınanın..hersey gönlünüzce olsun..darısı benm basıma olsun en yakın zamanda inşallah ....

bence sacınız gayett guzell olmuşş..bırsey nasip olunca 3 sene de olsa 7 sene de sora olsa oluyor..sewerek ayrılanlara cok uzuluyorummm..sızın kavusmanıza cok sewındım ınanın..hersey gönlünüzce olsun..darısı benm basıma olsun en yakın zamanda inşallah ....
kader bu olsa gerek. benim yazım oymuş demekki birdaha karşılaşmamız nasip olmuş
amin canım darısı senin başına inşallah.opuyorumnanaktan

bir ömür boyu mutluluklar opuyorumnanaktan

teşekkürleropuyorumnanaktan

soylemeden gecemiycem bacim elbisenin rengi ve sac rengine bayildim ayrica sok zarif cok SIK olmussun kizimiz super kisaca Allah gelinlik resimlerini gormemizi nasip etsin insallah bir omur degil bin omur mutlu olun sevgilerimle

X