tmyy nin nişanına buyrun

kader denen sey bu işte istersen 15 yıl ayrı kal yollarınız bir cizildi ise tekrar eller gönüller birleşiyor
tebrik ederim allah tamamına erdirsin a.s.

allah hep böyle mutlu etsn cnm
çok güzel olmuşsun maşalllahh

sen yaparsınŞeniz :lepi: anlaştıkvereliniortak ağlamak yok gülmek var:teytey:

enişte senden ayrılığa nasıl dayandı 3 yıl :1shok: çok kötü olmuş olmalı kafamçokkarıştıben sensizliğe dayanamam:eek:lmaz: gelirim oralarakötükedihüso kk olcak diye evlilik sözleşmesi yapın :umursamaz:

dayanamadı ama tel nomu falan hep değiştim bulamadı beni. sonunda aynı üniye düştük orda arkadaşlarımdan aldı tel nomu. derken olduda bitti:)))
hehehehe zaten bana diyoki benden çok kkyla görüşüyon:)

mutluluklar dilerimm
teşekkür ederim

Allah tamamına erdirsin..
mutluluklar dilerim.. a.s.

amin çok teşekkür ederim

Canımcığım Rabbim tamamına erdirsin inşallah :eek:
dilerim çokkk ama çok mutlu olurusn hayatım. süprizzzzz
saçın makyajn çok güsel olmş bence.sen nie begenmedinkii.. . . hihoyyyt
iyi yapmışsın kurtlarını döküp bende düğünümde bol bol oynadım. ama herkesin hoşuna gtti . :jeyyar:
tabi bu ne biçim gelindir diyende olmştur.aman bi kere evlenip nişanlanıoruz . :CüvCüv:biz oynamayalmda kim oynasın sositososito

çok teşekkür ederim tatlım.
benim hayalimdeki saç makyaj farklıydı oyğzden tamamen farklı bişey çıkınca meydana beğenmedim ama yinede takmadım çok.
evet valla bikere oluyo böyle şeyler. şimdi yapmayıp nezaman yapcaz.

mutluluklar dilerim, Allah tamamına erdirsin.
Çok hoş olmuşsunuz, ne abartılı ne sade tam tadında :)

çok teşekkür ederim a.s.

canım çok tatlı olmuşsum bir ömür boyu mutluluklar diliyorum....

çok teşekkür ederim hemşom

tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah
amin çok sağol.

cnm benımm ne cabuk söz oldu arkasından nışan nan sen benıde gectınn hee
masallahh prensesıme cok guzel olmuşun sacın okadr kötu olmamış
:nazar:
RABBIM mutluluğunu daım etsın cnm
darısı düğün fotolarına ınş

evet çabuk oldu çünkü bizim burda fındık olayları varya fındık başlayınca millet köye çıkıyo. oyüzden fındık başlamadan olsun bitsin istedik.
çok teşekkür ederim. cnm.

canım tmmycim ya çok güzel allah nazarlardan saklasın ama içim burkuldu gerçekten biliyorsun gelmeyi ne kadar çok istemiştim,eğer müdür izne ayrılmamaış olsaydı adamın varlığı bir dert yokluğu bir dert zaten kusura bakma ne olur artık düğüne işallah... ama en kısa sürede gelicem tebriğe öpüyorum canım...allah daim etsin mutluluğunu..

biliyorum ben tatlım üzülme napalım senin elinde değildiki. kusurluk bişey yok ayrıca.
çok çok teşekkür ederim cnm beklerim tabiii gel.
amin cnm.

ay cooook tatli olmussun cnm. Insallah bu defa ömür boyu sürer hersey.
DAima Mutlu olursunuz insallah :nazar:

amin cnm çok çok teşekkür ederim. a.s.

Allah tamamına erdirsin canım..sonuna dek inşallah:Saruboceq:
maşallah çok yakışmışsınız:nazar:

amin çok teşekkür ederim.

allah tamamına erdırsın cok guzel olmussunuz

amin çok sağol

cok güzel olmus bence.. allah tamamina erdirsin darisi dügüne artik opuyorumnanaktan

amin çok teşekkürler.
düğün seneye artık kısmetse.

.çoookk güzelll Allah tamamına erdirsin tez zamandaa kavuştursun.... tepsi ve sepeti kendim yaptım demişsin biraz daha detaylı anlatabilir misin yakın fotosu flan varsa ben de kendim yapmayı planlıyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum....

teşekkür ederim cnm.
sepetimiz vardı evde zaten hasır. ilk önce beyaz kumaşla içini dışını kapladım. sonra tüllerle süsüledim tamamen senin hayal gücüne kalmış süsleme tatlım. birazda internetten araştırdım. ortaya öyle bişey çıktı.
tepsime gelince. gümüş tepsi. onuda kumaşla kapladım şeker paketi gibi yaptım. silikonla yapıştırdım. ama tepsiye silikon sürmedimki tepsi daha sonradanda bi işe yarasın:) sonra boncuklarla tüllerle süsledim onu. deniz kabuklarındanda yüzük kutusu yaptım.

tmyy canım harikasın.allah tamamına erdirsin .çok mutlu olursun inşallah.:Saruboceq:

herşey gönlünce olur.mutluluğunu düğünün ve ilerde olacak bebeğinize aksetsin .bütün kalbimle dilerim bitanecik tmyy cim .opuyorumnanaktan
çok çok çok teşekkür ederim . amin inşallah. ne güzel dileklerde bulunmuşsun yaaa. öpüyorummmm
bence sacin süper olmus, makyajinda, elbisende damat da hepsi süper :)
allah mutlulugunuzu bozmasin evlilige dogru götürsün

amin çok teşekkür ederim:)

tebrikler_02.jpg

çok teşekkürler.
Allah tamamına erdirsin mutluluğun hiç bozulmasın cnm

amin cnım çok teşekkür ederim.

allah tamamını erdirsin ne güzel fotolar

dediğiniz gibi en kötü gününüz böyle olsun

Canim Murat´ina kavusmana az kalmis...
Hep mutlu olun insallah.

Darisi benim Murat´im ile basima :-))))

evet valla az kaldı ben bu günleri görebileceğime bile inanmıyodum hayal geliyodu bana oldu işte.

amin cnım senin fotolarıda görürüz inşallah.

mutluluklar canım çok güzel olmuş. allah tamamını erdirsin

amin çok sağol a.s.

Sarı civcivim benm nede yakışmış pembeler öyleee..... kaydirigubbakcemile3

Allah ayırmasın allah tamamına erdirsin canım

ayyy çok teşekkür ederim tatlım. a.s.

aminnnnnn çok sağol.

aaaa nasıl yani 3 sene ayrı kaldıktan sonra barışıp nişandınızmı :asigim:

evet 3 sene ayrı kaldıktan sonra barıştık. kader işte okadar nefret ediyodumki ondan anlatamam. ama nasıl olduysa buldu beni sevgili olmamaız şart değil arkadaş kalalım sadece diye kandırdı beni:) bigün bide bakmışımki biz sevgili olmuşuz. iyikide olmuşuz. içimdeki o büyük nefret yerini kocaman bi aşka bıraktı sanki.
niyede nefret ediyosam artık. bana hiçbir kötülüğü olmamıştır. çocukluktu işte benimkide.

maşallah her şeyin çok güzel. 3 sene ayrı kalıp tekara barışmak da çok hoş. tebrikler
çok teşekkür ederim cnm benim

allah tamamına erdirsin herşey çok güzel olmuş benceopuyorumnanaktan
saçında elbisende çok güzel olmuş:nazar:
hayırlısı olsun canmopuyorumnanaktan
ömür boyu mutluluklar:Saruboceq:
çok çok çok teşekkür ederiö amin.
a.s.

hayırlı oslun canım. ben de 27 temmuzda evlenmiştim geçen sene.

çok teşekkür ederim. aa demek benim nişan günümde siz evlilik yıldönümü kutluyosunuz. ne güzel.
nice mutlu yıllara ozaman.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Allah tamamına erdirsin canım.
Tebrikler.Mutluluklar.:nazar:a.s.

ALLAH tamamına erdirsin canım

aminnn çok teşekkür ederim

kader denen sey bu işte istersen 15 yıl ayrı kal yollarınız bir cizildi ise tekrar eller gönüller birleşiyor
tebrik ederim allah tamamına erdirsin a.s.

evet gerçekten kaderde varsa oluyo önüne geçemiyosun.
çok teşekkür ederim

allah hep böyle mutlu etsn cnm
çok güzel olmuşsun maşalllahh

Canım allah tamamına erdisrsin inşallah...
Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün...

cokk tatlı olmussun cırkın.. Şeniz YA Allah tamamına erdırsın.. :Saruboceq: sozdu nısandı derken ınsallah evlenmenı de gorucez.. opuyorumnanaktan Rabbım omur boyu mutluluklar nasıp etsın.. :Saruboceq: hayırlı olsun fıstıgım.. :nazar: bır omur boyu mutluluklar.. :1hug: ayrıca haber vermedın topıkı acınca :dilcikar:

ALLAH tamamina erdirsin canim,seninde dedigin gibi en kotu gununuz boyle olsun,mutlulugunuz bozulmasin iyisallah...:Saruboceq:

teşekkürler.

Canım allah tamamına erdisrsin inşallah...
Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün...

amin çok teşekkürler
çok güzel olmuşsun.Allah tamamına erdirsin.mutluluklar

amin çok sağol

cokk tatlı olmussun cırkın.. Şeniz YA Allah tamamına erdırsın.. :Saruboceq: sozdu nısandı derken ınsallah evlenmenı de gorucez.. opuyorumnanaktan Rabbım omur boyu mutluluklar nasıp etsın.. :Saruboceq: hayırlı olsun fıstıgım.. :nazar: bır omur boyu mutluluklar.. :1hug: ayrıca haber vermedın topıkı acınca :dilcikar:

oyyy tatlım benim. topik açtım ama açtım hemen çıkmak zorunda kaldım. bak ancak cevap yazmaya fırsatım oldu. ama haklısın kusura bakma. düğün fotolarımı koyunca ilk sana haber vercem:)
muckssssssss

mutluluğunuz daim olsun
amin çok teşekkürler.

ALLAH tamamina erdirsin canim,seninde dedigin gibi en kotu gununuz boyle olsun,mutlulugunuz bozulmasin iyisallah...:Saruboceq:

amin çok çok teşekkür ederim a.s.

canımmmmm ne kadar güzel olmuşsunnnn.allah mutluluğunuzu daim etsin balım..çok mutluluklar diliyorummmopuyorumnanaktansevgilera.s.

teşekkürler.

amin çok teşekkürler

amin çok sağol

oyyy tatlım benim. topik açtım ama açtım hemen çıkmak zorunda kaldım. bak ancak cevap yazmaya fırsatım oldu. ama haklısın kusura bakma. düğün fotolarımı koyunca ilk sana haber vercem:)
muckssssssss

amin çok teşekkürler.

amin çok çok teşekkür ederim a.s.

tamam ozaman.. vereliniortak anlastık.. canım benım gulen yuzun hıc solmasın.. opuyorumnanaktan mutlulullar.. :nazar: :teytey:

canımmmmm ne kadar güzel olmuşsunnnn.allah mutluluğunuzu daim etsin balım..çok mutluluklar diliyorummmopuyorumnanaktansevgilera.s.

çok teşekkür ederim canımın içi.opuyorumnanaktan

tamam ozaman.. vereliniortak anlastık.. canım benım gulen yuzun hıc solmasın.. opuyorumnanaktan mutlulullar.. :nazar: :teytey:

a.s.a.s.a.s.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞenizŞenizŞeniz

Tebrik ederim canım a.s.:nazar:allah tamamına erdirsin pembişler çok yakışmış san ayrıca kim ne drse desin iyi yapmışsın oynamaklla canım ohhhhhhhhhhhhhh hihoyyytyakışır hemşerime hopteklerkaydirigubbakcemile5

canım allah tamamına erdirsin ne kadar güzel görünüyorsunuz

saçın elbisen mükemmel canomm allah bir ömür sürdürsün

hep mutluı ol bitanemmm Allah ayırmasın allah tamamına erdirsin yüzün hep gülsün

en kötü günün böyle olsun...........

Allah bı yastıkda kocata...
Artık sız ıkı parmak tek burun ıdare eder gıdersınız=)
Mutluluklar en kocamanından huzurlu hayatında sana carpsın ınsallah hep...

Canım Çok güzel O kadar Zorlukları aşmış bu zamana getirmişsiniz İlişkinizi Çok Güzel
Allah bundan sonra yüzünüzü hep güldürsün İnşallah.

X