Tolstoy Savaş ve Barış'a başladım :)

Afrogul Bahar

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
352
304
34
Okuyan var mı? Yıllar önce sadeleştirilmiş baskısını okumuştum ama iki ciltlik yaklaşık 2 bin sayfa halini okuyacağım şimdi :)

Araya başka bir kitap girdi Aykut Oğut'un " Evrenden Torpilim Var" adlı kitabını okuyorum şu an. Sonra devam edeceğim Savaş ve Barış' a

" Evrenden Torpilim Var" kitabıni iyi ki okuyorum çünkü çok iyi geldi.Gerçi bugün okuyamadım aslında bitmek üzere ama yarın hastaneye gideceğiz eşimle ..Biraz sağlık sorunları var.Umarım ciddi bir sorun çıkmaz.

Dur hatta yine yazayım.Evett nerde kalmıştık..Eşimin bir yanda sağlık sorunlari var..bir yandan moralim çok bozuk ...Iyi giden tek şey kariyer hayatım:KK43: Kariyer de önemli ama keşke daha mutlu biri olaydım...

Uzun zamandır yazmamışım özledim burayı. günlük tutmak gibi adeta. Palto, Robinson Crouse'yu okudum geçen haftalarda. Cilt bakımına başladım.Günlük işlerime mutfağı toplamadan uyumamayı ekledim ki benim için büyük bir adım.Neyse yarın ders var uyuyayım güzelce.

20221226_070335.jpg

Kitabı yarıladım.Çocuklar uyudukça ve teneffüslerde okuyorum.Ben edebi eserleri popüler eserlere tercih ediyorum.Zevk alarak okuyorum.Türk edebiyatı ve Rus edebiyatı çok fazla ilgimi çekiyor.Bugün öğle arası okumayı düşünüyordum ancak yazılı soruları hazırlayacağım.Hafta sonu bitirebilirim umarım.

X