Tongkat madura ve diğer vajina daraltıcılar hakkında yardım istiyorum?

Bende merak ediyorum lütfen anlatır mısınız
Ben burda okudum.1 senedirde arastiriyodum.almaya karar verdim.nette rasgele bi site buldum.elimizde yok haziranda gelir dediler.baska bisey onerdi.vagifix diye.hic ise yaramadi.belkide zamanla yarardi bilmiyorum ama biraktim.sonra baska.bi adres buldum.ordan 130 liraya siparis verdim.ve cok memnun kaldim.etkisi gercekten inanilmaz.esim aninda farketti.bence denemeye deger.cunku ben cok kafama takiyodum genislemesini.esim hic bisey demedi bu konuda ama ben kendim bile rahatsiz oluyodum.suan kendime guvenim geldi gercekten.

Ben burda okudum.1 senedirde arastiriyodum.almaya karar verdim.nette rasgele bi site buldum.elimizde yok haziranda gelir dediler.baska bisey onerdi.vagifix diye.hic ise yaramadi.belkide zamanla yarardi bilmiyorum ama biraktim.sonra baska.bi adres buldum.ordan 130 liraya siparis verdim.ve cok memnun kaldim.etkisi gercekten inanilmaz.esim aninda farketti.bence denemeye deger.cunku ben cok kafama takiyodum genislemesini.esim hic bisey demedi bu konuda ama ben kendim bile rahatsiz oluyodum.suan kendime guvenim geldi gercekten.
Hangi rengini kullandiniz peki kahverengi olani daha iyi olduğunu soylemisler emin olamadim

Canim soruna cozum buldun mu bilmiyorum
Bende seninle ayni durumdaydim
Yillar once Ne cesaretse 100 lirama kiyip Tongkat madura almistim
Ve cok cok cok iyiydi
Mucizeydi resmen
Asiri akintidan dolayi zevk alamadigimiz icin almistim
Akinti gittib
Ici kupkuru oldu
Bide ustune sikilastirdi
Akinti sorunum gectigi icin uzun zamandir kullanmiyordum
Gecenlerde ayni Sorunum yine basladi
Tekrar siparis verdim
Aldim
Ama ise yaramadi
Cunku orjinal sitesinde pahaliydi diye ucuz bi site buldum ordan aldim
Para biriktirebilirsem tabi
cunku cok pahali
249 lira olmus
Nasil biriktiririm bilemiyorum
Cok ihtiyacim var😔

ve sonunda siparis verdigim ürün dün geldi,
sabirsizlikla hemen kullandim..
inanilmaz ama 4 parmagimin girdigi vajinama tek parmagim zorla girdi arkadaslar.
aninda etkisini gösterdi.
acayip bir daralma oldu..
okudugun kadari ilede akintiya ve koku gidermeyede cok iyi geliyormus..
saskinlik icindeyim hic beklemiyordum bu kadar etki verecegini..
maliyeti türkiyede cok yüksek ben 10 dolara aldim arkadaslar yurtdisinda yasiyorum burdan siparis verdim..
ürünün ismi tongkat madura
eger 1000 dolarda olsa alirim neden derseniz ameliyata hic gerek yok.. ki ben ameliyatda olmustum..
Nereden aldınız ?

Merhabalar Arkadaşlar
Menopoz başlangıcı ve çok kuruluk yaşıyorum. Cinsel ilişki için çok istekli iken bu durum beni isteksizleştirdi. Ayrıca vajina genişliği de var. Bu konularda ne önerirsiniz. Doğal yollarla bir çözümü var mıdır. Çok zor durumdayım ve bu nedenle sağlığımı yitireceğim nerdeyse. Kafama çok takıyorum .
Teşekkürler

Gitti gidiyor dan aldım bugün geldi ürün inanılmaz beklentimin üzerinde çıktı ilişkiden yarım saat önce bir dakika içimde beklettim çevirerek çıkarttım yarım saat sonra ilişkiye girdik iki gün önce aşırı sulanma olduğu için ne eşim ne ben hiç bir şekilde zevk alamadığımızı fark ettik özellikle yumurtlama döneminde daha da ıslaklık oluyor biraz önce aşırı kuru de sımsıkı bir vajina ile karşı karsiyaydik eşim bana ilişki sırasında penisimi nasıl kavrıyor böyle dedi bu beni aşırı mutlu etti daha uzun sürdü ilişki çünkü çok zevk aldı ve bitsin istemedi kesinlikle öneriyorum biz şu an çok mutluyuz sevgiler

Kizlarr bu urunden memnun kalmayanlari anlamadim benim ilk kullanista etkisini bariz gosterdi ve ikinciye sikarken zorlandim inanin. Reklam faln yapmiyorum. Kargoyla 315 tl odedim instagramdan bir sayfadan siparis verdim. Ise yaramadi diyenler farkli urun mu acaba bilmiyorum. Ben membun kaldim hemde cok ihtiyaci olan soylesin parasinin hakkini veriyor inanin

ben iki ay önce aldım dört kez kullandım evet daraltıyor gibi ama kuruyor içi sonra ıslak peçete gibi parçalar gelmeye başladı bende kahverengi lekelenme yaşadım 20 gün falan ilk 2 kullanımım süperdi fakat 3. kezde aşırı kuruydu fazlamı tuttum içimde bilmiyorum sonra 4. kez kullandığımda bir yanma başladı bende anlatamam acı biber gibi haşlandım resmen böyle bir acı olamaz sanki ilk ilişkiye girimişim gibi yandım ve şişti 2 gün sancısını çektim sonra kullanmama kararı aldım trendyoldan 700 tl aldım ve kullanmadan önce yıkadım 2 dakika tuttum.

X