Tongkat madura ve diğer vajina daraltıcılar hakkında yardım istiyorum?

ozaman bu ürün tam senlik cünkü kurutuyor. durum nedir kullandinmi?

3 gün üst üste kullandım evet. denilen şekilde uyguladım fakat ilişki yaşamadım çünkü herkes ilk kullanımlarda temizliyor falan yazmış o dönemi atlatayım dedim bu şekilde.. fakat çok büyük bir sorun var sizdede oldumu bilmiyorum. 2 kullanımdan sonra duşta farkettim tam giriş kısmında pütür pütür sert bişeyler geldi elime beyaz beyaz . korktum içerisidemi bu şekilde diye ve tamda öyleydi. içimdede böyle parça parça şeyler var temizleyemedimde doğal olarak. peçete parçası gibi böyle tuhaf.. acaba dedim 3. kullanımda yaşarmıyım. 2 gün önce tekrar yaptım. bugün yine aynı. iyiki ilişki yaşamamışım rezil olucaktım.. bu durum sizde oldumu? olduysa ne kadar devam etti. sanki şey gibi ürün içimde kuruyup kalmış gibi :KK43:

3 gün üst üste kullandım evet. denilen şekilde uyguladım fakat ilişki yaşamadım çünkü herkes ilk kullanımlarda temizliyor falan yazmış o dönemi atlatayım dedim bu şekilde.. fakat çok büyük bir sorun var sizdede oldumu bilmiyorum. 2 kullanımdan sonra duşta farkettim tam giriş kısmında pütür pütür sert bişeyler geldi elime beyaz beyaz . korktum içerisidemi bu şekilde diye ve tamda öyleydi. içimdede böyle parça parça şeyler var temizleyemedimde doğal olarak. peçete parçası gibi böyle tuhaf.. acaba dedim 3. kullanımda yaşarmıyım. 2 gün önce tekrar yaptım. bugün yine aynı. iyiki ilişki yaşamamışım rezil olucaktım.. bu durum sizde oldumu? olduysa ne kadar devam etti. sanki şey gibi ürün içimde kuruyup kalmış gibi :KK43:
Iplik gibi yada islanmis mendil gibi biseyler cikmasi normalmis diye yaziyor. ölü deriyi temizleyip disari atiyormus. bende ilk baslarda geliyordu simdi gelmiyor artik

Iplik gibi yada islanmis mendil gibi biseyler cikmasi normalmis diye yaziyor. ölü deriyi temizleyip disari atiyormus. bende ilk baslarda geliyordu simdi gelmiyor artik
ne kadar zaman sonra gelmemeye başladı? birde ne sıklıkla kullanıyorsunuz ? satıcı bana çok beklettiğimden dolayı öyle bir durum olduğunu söyledi 30-40 saniye yeterli dedi. 2 dakikaya yakın tuttuğunuz için olabilir dedi. bana ölü deri gibi değilde ürün içerde kurumuşta kalmış gibi geldi ..

ben 30 saniye tutuyorum. ürünü kullanmadan önce ilik suyla islatiyorum. satici kim nerden aldin sen?
ürün icerde kalmaz canim vajina ici sümüklüdür ic duvarlarda temizlik yapiyor burnumuzdanda cikiyor mesela parmaklarigimiz zaman igrenc bir misal verdim ama öyle :))

Turkiye sitesinden aldim. Ama ben kullanmadan islatmadim hic bide cok tuttum sanirim eheh :) sonradan kullanmadim ama henuz.

ben 30 saniye tutuyorum. ürünü kullanmadan önce ilik suyla islatiyorum. satici kim nerden aldin sen?
ürün icerde kalmaz canim vajina ici sümüklüdür ic duvarlarda temizlik yapiyor burnumuzdanda cikiyor mesela parmaklarigimiz zaman igrenc bir misal verdim ama öyle :))

O beyazlıklardan ilk zamanlar bende de çıkıyodu. İçi temizleniyor. Bir de şu renk konusu var. Tongkat maduranın orjinal rengi beyaz arkadaşlar. Kahverengisi daha etkili falan değil. İkisini de kullandım. Belli aralıklarla sürekli alıyorum. Kahverengisi bitkisel boyayla boyanmış olanmış. Aynı ürünün boyalısı. Zaten google araması yapın görsel sonuçlarında büyük çoğunluk kırmızı kutulu beyaz ürün. Bu kahverengisi daha etkili diyenler uydurmuş.

Ben de kullanıyorum. net ile biten siteden aldım. Çok başarılı, dediğini yapıyor.

Ürünün kahverengisini de beyazını da kullandım. Son derece rahatsız bir ürün, kullanmaya devam eden arkadaşları kutlamak gerekir. Mantara varan kaşıntı, aşırı kuruluk, kızarıklık, hassasiyet, seksten zevk alamama her türlü yan etkiyi yaşadım. İlişkiden birgün önce kullanıp, duş alıpkaşıntı ve kuruluk problemini ortadan kaldırma yoluna da gittim ama gerçekten çok can acıtıcı etkileri var, değmez. Ayrıca peniste kaşınmaya yol açıyor, tadı zaten berbat, oral seks yapmaya kalkarsa aniden partneriniz ya da siz ona, ağzınızda iğrenç bir tad oluyor. Benim gibi squirt yaşayanları bile kupkuru yapabilen bir ürün ve kesinlikle vajinanın normal halini tercih ederim.

Bugün sipariş verdim. Kuruluk yapıyor daraltma yapmıyor bu yüzden de yara oluyor diyenler var. Lütfen kullananlar yorum yapabilir mi?

Bugün sipariş verdim. Kuruluk yapıyor daraltma yapmıyor bu yüzden de yara oluyor diyenler var. Lütfen kullananlar yorum yapabilir mi?

Arkadaşlar ben beyaz olanı aldım kullanıyorum ve inanılmaz etkili. Çok şaşırdım. tongkatmadura net ten aldım. Tavsiye ederim.

Merhaba,

Ben iki gün önce tongkat madura stick aldım ve kullandım. Ama o kadar daralttı ki bırakın ilişkiyi 1 parmaklık bile yer kalmadı ve hala bu şekilde. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

Ben buradaki yorumları okuyup almıştım ilk kez. Çok etkili. Kuruluk falan da yapmadı bende. tongkatmadura net ten aldım. Ara ara sürekli alıyorum çok memnunum.

Arkadaşlar ben beyaz olanı aldım kullanıyorum ve inanılmaz etkili. Çok şaşırdım. tongkatmadura net ten aldım. Tavsiye ederim.

esranurfeyza
melissayar

Bu üyeler reklam yapıyor, daha 3-4 üyelikleri daha var. Bu tür ürünlere ne zamandan beri bu sitede izin veriyoruz ? Neden kimse yönetime bu konuyu bildirmedi ?

Arkadaşlar almayin sakin ben buraya yazdiktan sonra siparis ettim bir tanesi ucu kırılmış geldi. Durumu soyleyince saticilara bir tane daha gonderdirler ücretsiz olarak. Kullandim ve gerçekten berbat birsey. 2 3 gun üstüste deneme amaci ile kullandim ve o beyaz putur putur maddeleri çıkaramadım icimden. Resmen igrenc bir durum meydana geldi. Vajina zaten sıkıntılı bir bölge ve sakin itibar edip alip kullanmayın. Bende zaten genislik vs gibi bi problem yoktu cok islaklik oluyordu ve kendiliğinden duzeldi. Daha dogal yontemler deneyin mesela kegel egzersizleri. Hic olmadi lazer ile daraltma yöntemleri okumustum onlara basvurun cok mecbur iseniz. Burada olumlu yorum yapanlar saticilar yada isbirlikcileri muhtemelen. Çünkü urun icinde kaliyor ve zor temizleniyor. Kim iliski sirasinda icinden beyaz beyaz puturler gelmesini isterki?

Ama ben sürekli kullanıyorum. İlk aldığımda o beyaz pütürlü şeylerden benden de geldi, vajinanın içini temizliyor. Siz genişlik için almadığınızı söylüyorsunuz. Islaklığın giderilmesine yarayan birşey değil ki bu. Bu kadar endişeli iseniz o kadar hassas bir bölge için nasıl deneme amacıyla bunu aldınız. Benim içimde falan da kalmadı. Kırkyılda bir işe yarar bir ürün bulduk bunu da beğenmeyenler çıkacaktır ama berbat birşey falan demeye gerek yok. En azından ben ve bir arkadaşımın sürekli kullanıp işimize çok yaraması gerçeğini hiçbirşey değiştirmiyor. Neyse sizin ihtiyacınız yokmuş ama ben ve benim gibi ihtiyacı olanlar kullanabilir. İçerde fazla tutmaz ve yarısından azını içeri sokarsanız hiçbirşey olmaz. Ben tongkatmadura net den alıyorum bu arada. Size de kegel egzersizleriniz ve yüzlerce liraya malolacak sözümona kanserojen olmayan lazer tedavilerinizle mutluluklar dilerim ihtiyacınız olduğu zaman.

X