Tongkat madura ve diğer vajina daraltıcılar hakkında yardım istiyorum?

monmuu

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
10
1
Merhaba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum ve sırf bu konu hakkında doğru bilgi ve paylaşıma ulaşmak için sizden yardım istiyorum. Eşimle çok zor durumdayız. Benimle cinsel ilişkide hiç hissetmediğini zevk alamadığını söylüyor. çok gururum kırılıyor. Vajinal estetik yaptırmak istemiyorum ve korkuyorum. Forumda tongkat madura ve diğer daraltıcı ürünler kullananların az da olsa yorumlarını okudum. Gerçekten tongkat madura bu kadar etkilimidir? Etkisi ne ölçüde. Bunu kullansam eşim gerçekten daralmış oldugunu farkeder mi? O kadar kötü durumdayımki ruhsal olarak, hep ağlıyorum ve cinsellikten soğuyorum her gecen gün :KK43: ne olur yardım edin. Burdan ya da özel mesajla bana bu ürünlerin etkisini ve güvenilir olarak nereden temin edebilecegimi yazrsanız cok mutlu olurum. Sevgiler..

Bu sorunu tek yaşayan benmiyim arkadaslar. Tecrübelerini paylaşacak bır arkadas yok mu , ne olur yardım edin ;(

Merhaba, bahsettiğin tongkat madura'yı biraz araştırdım yabancı sitelerde. Madura Stick olarak da geçiyor ve pek çok derde derman olduğu söylenmiş. Hamilelerin kesinlikle kullanmaması gerekiyormuş. Pek güvenilir görünmüyor. Öncelikle bir doktora görünmen gerekiyor bence belki de basit bir yolu vardır. Ya da Kegel Egzersizlerini dene. En azından doğal bir çözüm.

cevabın için öncelşkle tesekkur ederim arkadasım. kegel egzersizlerini uzun suredır denıyorum. ama bende faydalı olmadı pek. vajina daraltma ameliyatı olmak istiyorum ama suan mumkun degil. zamanı var. o sürede gecıcı de olsa böyle bir yol denemek istedim. o yüzden kullananlar varsa cevapları benım ıcın cok degerli.

Ben de başka kullanan var mı diye foruma bakayım dedim. Sizin konunuzla karşılaştım. Daha önce daraltıcı krem kullanmıştım ama o hani viks vardı ya burun akarken kullandığımız onun gibi bişeydi. Daraltıcı olarak etkisini hiç hissedememiştim sadece yanma gibi soğuk gibi bir his olmuştu. 10 gün önce tongkat madura aldım ve o günden beri toplam kullandığım 4 defa oldu. Her kullanım sonrası eşimle ilişkiye girdim ve çok etkili. bunu kullanınca insanın kendine güveni geliyor. eşime daha fazla yaklaşasım geliyor anlıyorsunuzdur. kaslarda acayip sıkılık yapıyor eşimden önce ben hissediyorum etkisini. kullanmanızda kesinlikle fayda var. belki ameliyata gerek bile duymazsınız.
iyi şanslar.

sevgili arkadaşım ben bu ameliyatı oldum.ve hayatım karardı sakın olma sonuç eskisinden çok kötü.psikolojim bozuldu anotomisini bozma derdimi dr.anlatamıyorum kimse düzelme ameliyatı yapmak istemiyor.çünkü riskli kendimi asla affetmiycem bu konuda aceleci davrandım.başkası aynı hatayı yapmasın çok mutsuzum.

cnm çok geçmiş olsunn seni okudukça geri adım atıyorum haykırışlarını peki ama dr bu konuda tecrübesiz olabilirmi acaba?birde jinekologmu yaptı plastik cerahmı?cvp verirsen sevinirim allah yardımcın olsun

Ben de başka kullanan var mı diye foruma bakayım dedim. Sizin konunuzla karşılaştım. Daha önce daraltıcı krem kullanmıştım ama o hani viks vardı ya burun akarken kullandığımız onun gibi bişeydi. Daraltıcı olarak etkisini hiç hissedememiştim sadece yanma gibi soğuk gibi bir his olmuştu. 10 gün önce tongkat madura aldım ve o günden beri toplam kullandığım 4 defa oldu. Her kullanım sonrası eşimle ilişkiye girdim ve çok etkili. bunu kullanınca insanın kendine güveni geliyor. eşime daha fazla yaklaşasım geliyor anlıyorsunuzdur. kaslarda acayip sıkılık yapıyor eşimden önce ben hissediyorum etkisini. kullanmanızda kesinlikle fayda var. belki ameliyata gerek bile duymazsınız.
iyi şanslar.

yan etkileri yokmu acaba bunun?sitelere baktım göremedim satış amaçlı sitelermi denk geldi bana sadece acaba-

8 yil önce ameliyatla daraltdim. ama zamanla yine genisledi yani ben öyle hissediyorum.
ama eskiye rahmen cok iyi. vajina daraltici tongkat almayi düsünüyorum kullananlar cok etkili oldugunu söylüyor,
arastirma yaptim fiyati türkiyeden 100 tl üzeri iken bu yurt disinda 10 dolar kadar ayni ürün sonucda,
ben almanyada yasadigim icin uygun fiyata buldum siparisi bugun verdim benide buraya google getirdi :)
Kullanan arkadaslar varsa yazsin kac defa kullanma hakkimiz var bu aleti

nesli hanim bana yardimci olun lütfen
tonglat madura ürünü hakkinda sizden bilgi almak istiyorum siparis verdim gelmesi 2 haftayi bulur endonezyadan gelecekmis.
lütfen cok merak ettigim soru var, sitede cok mesaj yazmadigim icin özel mesaj yazmam kisitlanmis yazamadim size.
size nasil ulasacagim?

cnm çok geçmiş olsunn seni okudukça geri adım atıyorum haykırışlarını peki ama dr bu konuda tecrübesiz olabilirmi acaba?birde jinekologmu yaptı plastik cerahmı?cvp verirsen sevinirim allah yardımcın olsun

jinekolog yaptı canım,tecrübesiz olduğunu çok acı bir şekilde öğrendim.

ve sonunda siparis verdigim ürün dün geldi,
sabirsizlikla hemen kullandim..
inanilmaz ama 4 parmagimin girdigi vajinama tek parmagim zorla girdi arkadaslar.
aninda etkisini gösterdi.
acayip bir daralma oldu..
okudugun kadari ilede akintiya ve koku gidermeyede cok iyi geliyormus..
saskinlik icindeyim hic beklemiyordum bu kadar etki verecegini..
maliyeti türkiyede cok yüksek ben 10 dolara aldim arkadaslar yurtdisinda yasiyorum burdan siparis verdim..
ürünün ismi tongkat madura
eger 1000 dolarda olsa alirim neden derseniz ameliyata hic gerek yok.. ki ben ameliyatda olmustum..

Merhaba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum ve sırf bu konu hakkında doğru bilgi ve paylaşıma ulaşmak için sizden yardım istiyorum. Eşimle çok zor durumdayız. Benimle cinsel ilişkide hiç hissetmediğini zevk alamadığını söylüyor. çok gururum kırılıyor. Vajinal estetik yaptırmak istemiyorum ve korkuyorum. Forumda tongkat madura ve diğer daraltıcı ürünler kullananların az da olsa yorumlarını okudum. Gerçekten tongkat madura bu kadar etkilimidir? Etkisi ne ölçüde. Bunu kullansam eşim gerçekten daralmış oldugunu farkeder mi? O kadar kötü durumdayımki ruhsal olarak, hep ağlıyorum ve cinsellikten soğuyorum her gecen gün :KK43: ne olur yardım edin. Burdan ya da özel mesajla bana bu ürünlerin etkisini ve güvenilir olarak nereden temin edebilecegimi yazrsanız cok mutlu olurum. Sevgiler..

Eşim hemen farketti, bir hafta falan önceydi ilk kullanımım. Çok memnunum bir haftada 3 kez kullandım. Kendime güvenim geldiği için isteğim de arttı. Site ismi vermek doğru olmaz sanırım ama kolaylıkla aratıp bulunuyor satın alınabilecek yer. Gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor bir çözümü yokmuş ben bunu gördüm. Şu an çok mutluyum. Siz de olursunuz umarım.

mrb arkadaşım aynı sorun bende de vardı.tongkat madura diye bişey buldum cumartesi günü geldi.kullandım evet çok etkili bişey ve alıp kullanırsan eşin de o darlığı farkedecektir.benim o kadar daraldı ki afedersin sürtünmeden derisi resmen yüzüldü gerçi ben çok abarttım sanırım o yüzden oldu :KK1: ee tabi vücut o kadar alışık değil darlığa .ben tavsiye ediyorum. tongkatmadura diye bir site var ben ordan sipariş verdim 3 gün içinde elime ulaştı. fiyatı 119 lira sormak istediğin bişeyler olursa yaz bana özelden.

arkadaşlar cok etkili bir ürün.mutlaka denemelisiniz. ben acaba yazılanlar reklam mı diye düşünüp çekimser kalıyordum.imkansız gibi geliyordu ama degil ürün süper 3 günde elimdeydi. benim bitmek bilmeyen akıntılarımı bile kesti. gitmediğim doktor içmediğim ilaç kalmadı bir türlü geçmiyordu. ürünü kullandın ertesi gün akıntı bitti.nasıl oldu bilmiyorum zararlı mı onuda bilmiyorum.ama vajinayı gerçekten daraltıp akıntıyı kesiyor

Merhaba arkadaşlar özellikle bu konu için siteye üye oldum ben birkaç ay önce aldım bu ürünü hakikaten daraltma konusunda işe yarıyor ama bi kuruluk hissi veriyor bu da ilişki sırasında sıkıntı oluyor ekstradan jel kullanmam gerekti bu nedenle. Akıntı için de aldm aynı zamanda kullandıktan sonra ertesi gün birşey yoktu birdaha kullandığımda içim dışıma çıktı ne varsa :) ama kesiyormu akıntıyı derseniz; hayır tamamıyle kesmiyor bi dönem durduruyo sadece

Eşim hemen farketti, bir hafta falan önceydi ilk kullanımım. Çok memnunum bir haftada 3 kez kullandım. Kendime güvenim geldiği için isteğim de arttı. Site ismi vermek doğru olmaz sanırım ama kolaylıkla aratıp bulunuyor satın alınabilecek yer. Gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor bir çözümü yokmuş ben bunu gördüm. Şu an çok mutluyum. Siz de olursunuz umarım.

arkadaşım ürünün fiyatı ne kadar birde güvenli bir sitemi ürünün adını yazınca cep telefonu yazıyor güvenebilirmiyim sen numarayı özelden yazabilirmisin çok zor durumdayım.şimdiden tşk ediyorum.

X