Tongkat madura ve diğer vajina daraltıcılar hakkında yardım istiyorum?

Ayrıca medikal bir çözüm bulamadığımdan ben de sipariş verdim. Daha sonra içim rahat etmediği için iptal ettim. 'kargo ücretsiz' diyen site, 'tabi ki iade edebilirsiniz' diyen sahış teslim almadığım iptal ettiğim ürün için kargo masrafını havale isteyecek kadar da kurumsal çıktı.

upload_2016-6-16_13-1-5.png

Ben mi yanlış görüyorum acaba. Hayır bide alsam başıma bir sıkıntı gelse karşımdaki muhatap kim... zaten bu konuyu 2010 yılından gelen mesajlarla okuyun yurt dışında bu ürünü yıllarca kullanan arkadaş, lazer ameliyat olmuş. işe yarıyorsa o kadar acı çekip ve para verip neden olmuş?

Kızlarr kullananlar cvp verebilir mii düzenli kullandınız mı ve nekadar kullandınız bnm esim sehir dısına gidip geliyo alsam o olmadığı zamanda kullanmalımıyım bilgi verirseniz sevinirim bende doğumdan sonra biraz genişlediğini düşünüyorum bide kısırlık tedavisi gördüm yan etkisi yazmıyo ne kadar doğru kullanmam :KK31:

Kullanmamanızı tavsiye ederim. İki adet satın aldım. Evde hâlâ var ama bir yıldır kullanmıyorum. Kullandığınız zaman aşırı bir vajinal kaşıntı yapıyor.
Daraltma gibi bir özellik değil aslında yaptığı. Vajinayı kurutuyor, zaten vajinal sabun deniyor ama sabun gibi de değil.
Vajinayı fazlasıyla kurutup, vajinanın kayganlık özelliğini aldığı için vajina daralmış hissi veriyor.
Aşırı kaşınmaya razı olan varsa kullansın.
Ayrıca tadı da berbat.. Oral seks vs düşünmeyin..

Kullanmamanızı tavsiye ederim. İki adet satın aldım. Evde hâlâ var ama bir yıldır kullanmıyorum. Kullandığınız zaman aşırı bir vajinal kaşıntı yapıyor.
Daraltma gibi bir özellik değil aslında yaptığı. Vajinayı kurutuyor, zaten vajinal sabun deniyor ama sabun gibi de değil.
Vajinayı fazlasıyla kurutup, vajinanın kayganlık özelliğini aldığı için vajina daralmış hissi veriyor.
Aşırı kaşınmaya razı olan varsa kullansın.
Ayrıca tadı da berbat.. Oral seks vs düşünmeyin..
Cnm tsk cvbın için tam alma fikrindede degildim ama aklımdaydıı bugun kegel egzersizlerine basladım hadi hayırlısı:KK49:

Merhaba,

Ben iki gün önce tongkat madura stick aldım ve kullandım. Ama o kadar daralttı ki bırakın ilişkiyi 1 parmaklık bile yer kalmadı ve hala bu şekilde. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

Merhaba,
Acaba telefonda bir adamın çıktığı adresten mi aldınız ? Telefona da insan bir bayan koyar... neyse. Büyük boyunu tavsiye edip durdu acaba siz hangisini aldınız ? Teşekkürler

Cnm tsk cvbın için tam alma fikrindede degildim ama aklımdaydıı bugun kegel egzersizlerine basladım hadi hayırlısı:KK49:

Ay ne güzelll, benim istediğim de kuruması zaten, okadar ıslanıyorum ki hiç b,r şey hissetmediğini söylüyor eşim ve ben de cinsel ilişkiden soğumak üzereyim... Sanırım denemeye değer..

Benim de buradaki birçok kadın gibi bir problemim var. Risk alıp eski üyelerin iyi yorumlarına güvenmek istiyorum. Alıp deneyip sonucu buraya yazacağım. İnşallah işe yarar.

Ama ben sürekli kullanıyorum. İlk aldığımda o beyaz pütürlü şeylerden benden de geldi, vajinanın içini temizliyor. Siz genişlik için almadığınızı söylüyorsunuz. Islaklığın giderilmesine yarayan birşey değil ki bu. Bu kadar endişeli iseniz o kadar hassas bir bölge için nasıl deneme amacıyla bunu aldınız. Benim içimde falan da kalmadı. Kırkyılda bir işe yarar bir ürün bulduk bunu da beğenmeyenler çıkacaktır ama berbat birşey falan demeye gerek yok. En azından ben ve bir arkadaşımın sürekli kullanıp işimize çok yaraması gerçeğini hiçbirşey değiştirmiyor. Neyse sizin ihtiyacınız yokmuş ama ben ve benim gibi ihtiyacı olanlar kullanabilir. İçerde fazla tutmaz ve yarısından azını içeri sokarsanız hiçbirşey olmaz. Ben tongkatmadura net den alıyorum bu arada. Size de kegel egzersizleriniz ve yüzlerce liraya malolacak sözümona kanserojen olmayan lazer tedavilerinizle mutluluklar dilerim ihtiyacınız olduğu zaman.
Merhaba canım bende aldım kullanmaya başladım Fakat çok Kagır gibi parçalar söz konusu oluyor bu daha Sonra Bitiyrormu Bilgi verirmisin biraz tedirgin etti beni sürekli olan birşey

İçerde çok tutmamak lazımmış. Ondan geliyormuş o beyaz parçalar. Herhalde eriyor bir miktar çok tutunca. Süper diye bir çeşidi de gelmiş büyük dışında. 1-2 ay ara verip tekrar alıyorum artık çok alıştım ben. En son süper olanını aldım daha etkiliydi. Veya ben artık diğerlerine bağışıklık kazandım :))))

Güncelleme: Kahverengi olan daha etkili diyenlere inanıp ondan da aldım. Hiçbir fark görmediğim gibi hatta orjinal beyazı daha iyiydi. Kahverenginin daha iyi olduğu doğru bilgi değil. Boşuna fazla para verdim.

Yazdiklarinizi okuyunca bende cok heves edip Bende beyazını aldım burda bir arkadaşa yurt disindan getirttim daha denemedim. Bakalim nasil olacak eger gercekten etkili ise yurt disindan yollamasini isteyecegim. Bana toplam 50 tl mal oldu. Umarim etkisini gorurum. Daha ucuza mal olan yerler varsa bilgi alabilirim

merhaba bende yeni üye oldum. bayadır araştırıyorum. bazıları aşırı etkili derken bazılarıda hiç bir işe yaramıyor diyor ama kendim denemeden bilemem dedim. ve yurt dısı alışveriş sitesi "w" ile baslıyor 16,50 tl ye sipariş verdim. gelince kullanıp haber vereceğim. ben beyaz bulabildim. umarım gelir ve işe yarar.

Benim dun elime geçti.acikcasi elime aldığımda tas gbi bu şeyin vajinamı daha da genişletebilir düşüncesiyle kullanmak icin on kere düşündüm çünkü çok sert birsey .aksam da eşimle iliskiye girmeden 1.5 saat kadar önce kullandım .30 saniye tutun diyordu ama ben 1,5 dakika kadar beklettim .fake adres falan değilim neyse onu yazıyorum .biraz açık yazacağım kusura bakmayın ama Eşimin penisi biraz ince olmasına rağmen girerken zorlandı eşim bile hayret etti .baya fark oldu .ha daha sonraki iliskilerde elbet açılma oldu ama İnan’ın eskisi gbi deil baya fark etti .kullanmadan önce kafamda soru işaretleri vardı ama ben memnun kaldım .tavsiye ediyorum tongkatmaduraturkiye ismindeki bir siteden aldim.bu arada ben süper olanını aldim bilginize

Facebookta başka isimle satılanı var. Fiyatı daha yüksek wonder stick adında birşey. Benim her zaman aldığım yerde standart olanı (99 TLlik) kalmamıştı bari bu facebookta satılandan alayım dedim. Belki daha iyidir diye, hani fiyatı daha yüksek ya. Yanılmışım. Tamamen aynı ürün sadece kendileri başka kutu yaptırmışlar. Asıl distribütöründen daha pahalıya satıyorlar. Dikkatli olmak gerek. O paranın da gideceği varmış. :KK43:(( Ben yine her zaman aldığım isminde Türkiye olan siteden almaya devam ediyorum. Yılda 2 kez yetiyor zaten.

Facebookta başka isimle satılanı var. Fiyatı daha yüksek wonder stick adında birşey. Benim her zaman aldığım yerde standart olanı (99 TLlik) kalmamıştı bari bu facebookta satılandan alayım dedim. Belki daha iyidir diye, hani fiyatı daha yüksek ya. Yanılmışım. Tamamen aynı ürün sadece kendileri başka kutu yaptırmışlar. Asıl distribütöründen daha pahalıya satıyorlar. Dikkatli olmak gerek. O paranın da gideceği varmış. :KK43:(( Ben yine her zaman aldığım isminde Türkiye olan siteden almaya devam ediyorum. Yılda 2 kez yetiyor zaten.
Mrb tum yorumları okuyamadım ama hangi siteden alıyosunuz ve ne kadara acaba acil ihtyiacım varda

bunun hiç yan etkisi yokmu bide içeriği nedir

Merabalar araniza yeni katildim bu mucize cubugun istegramda sitesini verebilirim alipta cok memenun kalan insanlarda var bu ay bnde sipariş verebilirim kendime

Eklentiler

• Screenshot_20200115-085603_Instagram.jpg
    Screenshot_20200115-085603_Instagram.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 216
X