Torpil konusu

Miniquie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
464
320
Kızlar kpss puanım 62 ve yaşadığım yerde belediye memur alımı yapacak gerekli tüm şartları sağlıyorum sadece kpss puanı 70 istiyorlar burada torpil işe yarar mı? Bu konulardan anlayan birileri yazabilir mi

Kızlar kpss puanım 62 ve yaşadığım yerde belediye memur alımı yapacak gerekli tüm şartları sağlıyorum sadece kpss puanı 70 istiyorlar burada torpil işe yarar mı? Bu konulardan anlayan birileri yazabilir mi
Dayin varsa 50 puanla bile girersin zaten sınav formalite canim

Teknik olarak imkansız fakat türkiye belediyede çaycı kadrosunda olan adamın 12.500 lira maaş alabildiği bir ülke olduğu için herşey mümkün.... Size kalın enseniz ve arkanızda olan dayıcığınızla hayatta başarılar. Muhtemelen müslümansınızdır sırat köprüsünüde dayınızla kol kola geçersiniz xd

İşsizlikten depresyona girmiş 80 puanlarla en iyi üniversitelerden mezun iş bekleyen insanların olduğu bu dönemde, siz torpiliniz olduğunu ve işler mi işlemez mi kısmını burada paylaşıyorsunuz 🙄 yuh artık diyorum.. Yapıyorsunuz ya da yapacaksınız bari şunu gizliden yapın ki insanları daha fazla öfkelendirmeyin.. Bunu bile gizli yapma tenezzülünde bulunmuyor artık kimse.. Ben daha ne diyeyim nerelere gideyim bilemedim ki🥺

Kızlar sakin olun :KK70: altı üstü bir soru yani bende işe alınmış değilim

X