Torun konusu......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sevgitek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
3.034
1.401
Kızlar selam. Biraz olsun teselliye ihtiyacım var. Evleneli 1 buçuk sene oldu. Eşimle hep ilk torunun bizim çocuğumuz olmasını istiyorduk. Eltim 5 aylık hamile. Görümcem de 1 aylık hamile. Moralim çok bozuk çünkü çok istiyordum. Kaynanamın ilerde çocuğum olursa onu sevmeyeceğini bile düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz bu konuda ? 😞

Çocuğu eşinizin ailesi için değil kendiniz için dünyaya getirmek gibi bir bilince varırsanız böyle saçma bir şeyi dert etmezsiniz.

İlk çocuğun sizin olmaması iyi olmuş, daha olgunlaşmanız lazım çünkü

Son düzenleme:
Kızlar selam. Biraz olsun teselliye ihtiyacım var. Evleneli 1 buçuk sene oldu. Eşimle hep ilk torunun bizim çocuğumuz olmasını istiyorduk. Eltim 5 aylık hamile. Görümcem de 1 aylık hamile. Moralim çok bozuk çünkü çok istiyordum. Kaynanamın ilerde çocuğum olursa onu sevmeyeceğini bile düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz bu konuda ? 😞
Neden sevmesinler ki.Yanlış düşünüyorsunuz bence.İlk torun sizinki olsa bu sefer diğerleri doğunca bizimki unutuldu diye düşünürdünüz sanırım 🙄

ilk son ne farkeder Rabbim bizede hayirli saglikli evlat ver diyeceginize düşündügünüz şeye bak kaynananızı sevip sevmeyecegimi atın bu düsüncelerinizi kafanızda allahtan hayırlısını isteyin

Oh mis gibi yazmışsınız valla 😂 ağır konuşmuşsunuz yemin ediyorum rahatladım azıcık 😂 ama şunu da söylemek istiyorum. Kaynanamın arkadaşı vardı. Biz öyle otururken ilk torun benim için çok başka demişti. O sırada üçüncü torunu doğmak üzereydi. Bunu o kadar sevmiyorum falan demişti. Ondan hep aklımda kaldı. Onun sözlerine göre böyle düşündüm ben de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X