Touch me please... Göğüs büyütücü...

canım fındık buyuklugunde alıyosun cok degıl yanı onu ıyıce yedırıp bes dk masaj yapıyosun o kadar gunde ıkı kez ve her surmeden oncede sabunla yıka canım mutlakakaydirigubbakcemile2

nezcim çok olmaya başladık biliyorum ama fındık kadar yani bi parmak kremi iki göğüse paylaştırcazmıCADIARZU ikisinede ayrı ayrı birer parmak yapıodum ben ondan az kaldı benimki ozamn:eek:lmaz:

nezcim çok olmaya başladık biliyorum ama fındık kadar yani bi parmak kremi iki göğüse paylaştırcazmıCADIARZU ikisinede ayrı ayrı birer parmak yapıodum ben ondan az kaldı benimki ozamn:eek:lmaz:

canım ıkısıne de ayrı ayrı alıyosun ama parmagının ucuyla al oyle daldırma yanı ıkısıne de fındık buyuklugunde ayrı ayrı suruyosun yanı her surmede ıkı fındık buyuklugunde anladınmı canım dolu dolu cook almazsan bıtmez

nezcim canım sen naptın ne kadar oldu şimdi göğüslerin bi bilgi verirmisin tatlım

nezcim canım sen naptın ne kadar oldu şimdi göğüslerin bi bilgi verirmisin tatlım

canım ben sık sık yazıyorum zaten ılk kutu bıttı ıste suan ıkıncı kutuyu kullanıyorum dolgunluk var cm olarak 2 cm henuz ama capı genısledı sankı bıde ıcı daha bı dolu dolu gelıyo elıme gorunum olarak fark baya var ama ıns kalıcı olur gogus altı cızgılerı falan baya bellı olmaya basladı bakalım ne olacak ıkıncı kutunun sonunda

kyfliii seninkiler neden söndü canım kremi bıraktınmı yoksa aramı verdin of ya bırakınca eski haline dönecekse ömür boyumu kullanacaz zaten 15 gündür kullanıyorum topu topu 1cm gelişme var

valla bırakmadım ama bilemiorum ilk başlarda böle değildi dolgunluk vardı ama şimdi eski halindeler :çok üzgünüm:

canım ben sık sık yazıyorum zaten ılk kutu bıttı ıste suan ıkıncı kutuyu kullanıyorum dolgunluk var cm olarak 2 cm henuz ama capı genısledı sankı bıde ıcı daha bı dolu dolu gelıyo elıme gorunum olarak fark baya var ama ıns kalıcı olur gogus altı cızgılerı falan baya bellı olmaya basladı bakalım ne olacak ıkıncı kutunun sonunda
nezcim bende dikkatle takip ediyorum yazdıklarını daha kaç kutu kullanmayı düşünüyosun bende almayı düşünüyorum ama biraz daha bekliyorum herhangibi bir yan etkisini gördünmü sen

nezcim bende dikkatle takip ediyorum yazdıklarını daha kaç kutu kullanmayı düşünüyosun bende almayı düşünüyorum ama biraz daha bekliyorum herhangibi bir yan etkisini gördünmü sen

canım ıkıncı kutu bıtsın baska kullanmayı dusunmuyorum yaa zararlı olur dıye korkuyorum bende yeter ıkı kutu hem baya bı gelısme var yanı kıllanma var gogus ucumda bı ama nedenı krem mı bılemıyorum cunku kullandıgım caylar da kıllanma yapmısdı bende tek yan etkı bu denebılır canım

Foruma girmeye pek vaktm olmuyor ama evet kızlar cm bazında benim byümem durdu zaten daha evvelde yazmıştım fakat oldukça dolgunlaştı, ben herkese tavsiye ediyorum ve bir kez daha Nez'e teşekkür ediyorum :)

Foruma girmeye pek vaktm olmuyor ama evet kızlar cm bazında benim byümem durdu zaten daha evvelde yazmıştım fakat oldukça dolgunlaştı, ben herkese tavsiye ediyorum ve bir kez daha Nez'e teşekkür ediyorum :)

eger kı faydam olduysa ne mutlu bana canım yaa aynen benımde oyle ıkıncı kutuya gecdım dolgunluk devam edıyo cm olarak degılde tam anlatamıyodum sanırım yasayınca sen daha ıyı anlamıssın cnm demek ıstedıgım seyı ıns kalıcı olur yaa:Saruboceq:

kızlar benim 24 gün oldu bir cm. büyüme var sadece acaba ikinci kutuda dahamı fazla olur sizde nasıl oldu çünkü bir cm. belli belirsiz birde yan etkisi olup olmadığını biliyormusunuz kullanıyoruz ama açıkçası bu krem hakkında fazla bilgim yok balıklama daldım umarım sonradan yan etkisi çıkmaz

ben son bir haftadır çok düzensiz ve baştan sağma kullanıyorum:s sanki biraz göğüslerim sertliğini kaybetti gibi:s

kizlar merhabalar ben asenanin kremini aldim alti hafta kullandim cok az bi gelisme oldu ya niye böyle oluyo simdi ikinci kutudayim ama ümidim kayboluyo gitgide sizin kullandiginiz krem nasil sonuclar kalicimi

Bende almak istiyorum yaa!! Ama aktara göğüs büyütücü diyememm ki:KK70:

walla bende çok zorlandım ama dedim:))bu arada ben tekrar başladım düzenli kullanmaya ve çok memmunum tatmin edici olucak görüntüsü:)walla 3 kutu bile kullanabilirim:)))

kızlar benim ilk kutu bıttı sankı eskı halıne donuyolar ya ama bı kutu daha kullanıcam.Nezcım senın aldığın yerde kalmamıs arkadas sordu benım.İstanbulda bulan varmı yada sız nerden aldınız kızlar ggde fıyatı baya abarmıs zemuszemus

touch me kullanan kızlar son durumunuz nedir sesiniz çıkmıyor benim 40 gün oldu ama bir cm.lik dolgunluk dışında bir gelişme yok malesef adaçayı ve rezenede içiyorum ama bırakınca bu bir cm.de gidermi acaba neden şöyle üç dört cm. büyütmedi ya neden bu kadar çok işe yaramaz ürün var piyasada insanların duygularıyla ve paralarıyla oynuyorlar!!!

canım valla bende 1 aydır kullanıyorum ve 1 cm büyüme var.sanırım bir kutuda 2 cm büyüyor.ama bence çok çabuk büyütenler ne kadar sağlıklıdır bilemem cnm.ama görüntü tatmin edici oluyor bence çap olarakta büyüyo.birde kutunun üstünde ilk kutuda çok büyütmüyo diye gösteriyor.ikinci ve üçüncü kutudan sonrasını baya büyümüş olarak gösteriyo cnm.

mrb arkadaslar ben nezin yazdiklarini gorur gormez aradim taradim buldum bu kremi birinci kutu bitti ve su an icin olumlu ama sorun su ben de killanmaya sebep oldu sizde bolebi etki oldumu ?? napayim devam edeyimmi keseyimmi bu arada forumda yeniyim acil tavsiyelerinze ihtiyacim var :))

Son düzenleme:
X