Touch me please... Göğüs büyütücü...

nezcimmm senden ses soluk çıkmıyor.son gelişmelerden bizide haberdar edermisin.birde benim 1 aydan fazla oldu kullanmaya başlayalı kutuda hala çok fazla krem var:S

ya sanirim ben fazla kullanyrm benimki daha bir ay tam dolmadan bitti..regl donemim diye mi bilmyrm ama hakkaten bu ara bi degisim var ve ne yazikki brz da tuylenme...insss sonuc kalici olur yani bu kadar emek bosa gitmez.. tuylenme artarsa napaciam asil sorunum o aslinda.

Son düzenleme:
canim nezde demisti bi kutu iki ay gidiyor diye sanirim benimki iki aydanda uzun sure gidicek.biraz az sur su aralar belki tuyler kaybolur

hakllisin cnm bole giderse azicik gogus buyumesi icin baya bi tuylu olucam Allah muhafaza :)))

Son düzenleme:
ya kizlar regl donemim bitimiyle goguslerim sondu brz...ama ben cok istyrmmm buyusunler:KK43:((((((((((( killanma artmadigi surece vazgecmeicemm..sabrin sonu selamet ins :))) herkese bol sans

yahu kullanıyosunuz ediyosunuz da bırakınca ne olacak onu söyleeyin?
ömür boyu krem kullanamazsınız sonuçta. aklım almıyor kremler haplar nasıl göğüs büyütür yaa.
kıllanma yaptı falan diyosunuz. göğüsleriniz büyücek diye kıllı kıllı olmak daha mı iyi öyk :)

:))))) açıkçası bu kremin etkisi yağı göğüste bi yere toplamakmış öle okumuştum bi yerde.eğer öğleyse etkisi geçici olmaz.olursada her yıl bi kutu kullanırız ya da artık teknoloji ilerliyo silikonusz estetikler var onu yapabiliriz:))

zaten bu kremlere harcanan parayla onun masrafıda çıkar:)

valla nişanlım izin vermiyo estetiğe. iyi diyo. izin verse yaptırıcam vala slikon :)

napsak kızlar bıraksakmı actibreast i okudumda ona baya etkili diyolar bir ayda 3-4 cm byüttüm diyenler bile var:))))yada ben en temizi gelişen teknolojiyle dolgu enjeksiyonu yaptırcam paradan ve masraftan kurtulcam:))))))

üzelim o dolgu enjeksiyon bir bir buçuk yıl gidiyomuş.
her yıl tazeletmeye mi uraşcan onu. ona vereceğin parayla git silikon yaptır ozaman ömür boyu garanti veriyolar artık.
bana izin vermiyo nişanlım verse ne ala.

:)))))walla cnm yeni bir ameliyat yöntemi geliştirilmiş bu normalde dudaklara kullanılan dolgu maddesiyle yapılıyormuş.daha doğrusu o madde geliştirilerek yapılan dolguyla enjekte ediyorlarmış sanırım türkiyeyede yeni gelmiş açkçası ameliyattanda tırsıyorum:))))

o vucuttan alınan dolgu bi buçuk sene gidiyomuş aama senin bahsettiğin farklı bişise bilmiyorum onu araştırmak lazım. bende ameliyat istemiyorum yani. nası bişi acep bu ne kadar kalıyo memede

kızlar elımde olmayan bazı nedenlerden dolayı uzun zamandır gıremedım uzgunum :KK43: ılk kutu bıttı ıkınıcıyı bıraz kullandım ve ara vermek zorunda kaldım hayatımdakı bazı olumsuzluklardan dolayı yapma fırsatım olmadı malesef ama aynı duruyo yanı ınmedı buda benım ıcın guzel ve sevındırıcı oldu ara uzayınca sogudum valla tekrar baslıcam ıkınıcı kutuyuda bıtırıcem ıns kıllanma bende oldu demısdım sanırım bunu ama cook ole aman aman degıl yanı dolgunlugu aynı duruyo valla kalıcı mı dıe dusunuyorum bende zemuszemus

kızlar yeni bi krem çıkmış probust diye bilimsel sonuçlara dayalı olumlu sonuç gösteriomuş yurtdışından gelicek siparişini verdim henüz tr ye gelmemiş gelince göndericekler ama ben siparişi iptal ettirsem mi diye düşünüyorum çünkü bu krem için değilde genel olarak kremlerinde kansere neden olabileceği haberileride var ne yapıcamı bilmiorum kafam karıştı lütfen yardımcı olun:KK43:

Kızlar ben de bir ara bu krem kullanmştm bırakalı da2 ay falan oldu ama yeni yeni kıllanma oldu bende de kreme bağladım

X