Touch me please... Göğüs büyütücü...

Kızlar ben de bir ara bu krem kullanmştm bırakalı da2 ay falan oldu ama yeni yeni kıllanma oldu bende de kreme bağladım

bende 2 kutu almayı düşünüyorum ama 1 cm içinde 100 lira vermiyim ya

nezcim sen naptın nasıl durumlar.Kızlar ben oturup aglıcam cok uzgunum ya hıcbırsey kullanmıcam artık.Ben desteksız 70 ı tam dolduruyodum ama okadar serttıkı goguslerım.Kucuk ama serttı.Bu kremle bırlıkte baslarda gogsumumn ust kısmındakı dolgunluklar asagı ındı dolgunlasıyo sandım oysa dedıgınız gıbı yagı bı bolgede topluyo ve suan lopur lopur o kadar yumusakkı goguslerım..:gitme:senağlama
Nolur bana yardım edın ya sertlestırmek ıcın napabılırım.Buz masajı yapıuorum ama olmuyo napcam ya...nezcım sendede yumusama asagıda toplanma oldu mukafamçokkarıştımafoldumben

arkadaslar bensuan çocuk emziriyorum kullanmamda bır sakınca varmı acaba?kullanımdan sonra buyuyormus ama yumusakmı gogusler dolgunluk yokmu kı tuh ben vazgectımm

nezcim sen naptın nasıl durumlar.Kızlar ben oturup aglıcam cok uzgunum ya hıcbırsey kullanmıcam artık.Ben desteksız 70 ı tam dolduruyodum ama okadar serttıkı goguslerım.Kucuk ama serttı.Bu kremle bırlıkte baslarda gogsumumn ust kısmındakı dolgunluklar asagı ındı dolgunlasıyo sandım oysa dedıgınız gıbı yagı bı bolgede topluyo ve suan lopur lopur o kadar yumusakkı goguslerım..:gitme:senağlama
Nolur bana yardım edın ya sertlestırmek ıcın napabılırım.Buz masajı yapıuorum ama olmuyo napcam ya...nezcım sendede yumusama asagıda toplanma oldu mukafamçokkarıştımafoldumben

ben bıtrdım cnm ık kutuyu normal yanı oyle yumusama falan yok faydası oldu ama o kadar bekledıgım gıbı degıl yınede bıtelı bı sure olmasına ragmen sonmedı yanı memnun kaldım ama kıllanma bende de oldu malesef:KK43:(

bende alcaktm touch me ama kıllanma yaptgını duynca sızın adınıza uzuldm bnce pıyasadakı kremlerı kullanmak yerıne dogal östrojen içeren bitkileri kullanın serbetçiotu başlıgı benı cok etkıledı

bende kıllanma yapmadı ama üçbuçuk ay kullanmama rağmen büyüme bir cm.den öteye gitmedi daha bitmedi krem toplam dört ay olur malesef beklediğim büyümeyi sağlamadı hepsi fos çıkıyor hepsi kandırmaca!!

X