Saç Rengi ve Saç Boyama Toz açıcı siyah saç için yardımm..!

melly_mell

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
513
327
Kızlar benim kendi saçlarım kumraldı ama; bu yaz değil geçen yaz simsiyah boyattım. Siyahı çok seviyorum beyaz tenli olduğum için de yakışıyor fakat; hem boya yüzünden saçım eskisi gibi sağlıklı değil diye hem de değişiklik olsun diye kendi rengime dönmek istiyorum. Normalde 2 ayda bir boyatırdım saçlarımı ama; hem dönmeye karar verdiğim için hem de biraz dinlensin diye mayıstan beri boyatmadım.

Şimdi toz açıcılardan biriyle saçımı açmak istiyorum. Zaten bayadır boyatmadığım için birazı aktı ve kendi saçım da diplerden baya çıktı. Yani açması daha kolay olur diye düşünüyorum ama emin değilim.

Benim gibi siyahtan dönenler yardımcı olursa sevinirim. Loreal efassor toz açıcının iyi olduğunu duydum ama işe yarar mı diye emin olmak istiyorum. Önerebileceğiniz, kullandığınız başka açıcılar ya da yöntemler varsa onları da paylaşırsanız iyi olur. a.s.

Son düzenleme:
açılır evet hangi açıcı bilemem o markaları bilmiyorum[ mesela palettenin iyi olduğunu duydum ama kullanmadım] benimde saçım sizin gibiydi açtım,siyah akıyor ama kızıllık bırakıyor ,o kızıllığıda koyu kumral kapatıyor anca ama oda tek seferde değil,bir kaç boyama istiyor,

ben palette de kullandım koleston da ikisi de çok iyi memnun kaldım. yalnız bir miktar kuruluk yapıyor tabi. bir de içine biraz su karıştırınca daha fazla açıyor saçı. sakın benim yaptığım gibi kıvamı koyu diye içine su koyma derim canım. bende kestane saç boyası vardı onun üstüne açıcı uyguladım süresinde bekletince kızıllık yapmadı bende.

ya benim siyahın altında karamelimsi bi renk vardı kendi kumral saçım değil. peki açıcı kullandıktan sonra siyah akınca o karamelimsi renk mi ortaya çıkar yoksa benim kendi saçım mı? heralde açıcıyla açıp bıraktıktan sonra normal bi saç görüntüsü olmaz di mi boyatmak da lazım sanırım kendi rengimde değil mi?

KIZLAR SAÇIM MAVı SıYAH BENDE PATLICAN MORU ıSTıYORUM VıYOLE GıBı YANııı EVDE AÇSAM NASIL OLCAK ÇOK AZ AÇSAM YIPRANIR MI YARDIM EDıN ÜTFENNNN CVP BEKLıYORUM SıZDEN BıLGıSı OLAN YAZSIN SAÇLARIM ıNCE TELLı VE ZAYIF AMA ...????a.s.

evet siyahın altında boya olmasa bile turucumsuluk oluyor açınca,akabinde illa boya istiyor

palettenin ürünleri pek yıpranma yapmıyormuş,ama yerinizde olsam,zaten siyah boya biraz akmıştır,alırım gösterişli bir kızıl boyarım saç koyu olduğu için koyu bir kızıl olur zatenmesela bir boya var bulup ekliyeyim bir bakın ama şuda var saç dipleriniz çıkmış ise oralar daha açık renk olabilir dediğim tarz boyarsanız

Son düzenleme:
evet canım ekle sen bir bakalım tutar mı boyalı siyah mavi siyah saçın üstüne gösterişli bir kızıl mesela kızıl viyole istiyorum tutar mı yardım lütfennnnn...????a.s.

slm canım senin dediğini düşündüm araştırdım netten biraz palette radıance serisi var orda kışkırtıcı viyole var mavi siyah boyalı saçım yeni boyadım az aksın denemek siterim sende resim koy nasıl kızıl o bakayım sonra karar vereyim oluyor mu harbi siyah saçın üstüne ya tutar mı koyu bir mor yada koyu bir kızıl cvp lütfen sagolll şimdiden verdiğin bilgi için bu konuda da aydınlatırsan sevinirim canımmm bekliyorummmmm....???a.s.

ben efassor kullandım daha önce ama saçım kızıldı. yer yer sarı yapıyor efassor oldukça başarılı açıyor yani şuan simsiyah saçlarım ve kafamda boya var şuan yeni boyadım :) üstelik sarıya! kutunun içinde 2 paket küçük toz açıcı vardı rengi efassor gibi muhtemelen aynıdır az sonra sonucu göreceğim

simsiyah saçlarım şuan altın renginin koyusu kıvamında üstelik daha 20 dk oldu :)

kendi rengin ortaya çıkmıyor sarıya doğru ağarıyor gibi düşünebilirsin sonrasında mutlaka uygun renkle boyamak lazım çünkü her yeri eşit açılmıyor oldukça hızlı açılmaya başlıyor kimi yerler daha açık oluyor

bak biri kullanmış bu viyoleyi ,konu açmış < işte boyadım kızlar saçımı> yazıyor,senin konunun biraz altında ,bir bak istersen ne renk saça boyamış viyoleyi,senin siyah açma işlemi yapmadan belki tam sonuç alınmaz ama fark yapar,

Son düzenleme:
o zaman açtıktan sonra diplerden çıkan kendi rengime yakın bi renge boyamam gerekicek yani doğal durması için. teşekkürler kızlar cevaplar için =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…