Transfer 5 gün test yapan varmi

rozanaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
70
5
22
Mrb kızlara lütfen cevap verir misiniz bende 5 günlük çözülmüş embriyo transfer edildim 19 şubata bugün 5 günüm idrar test yaptım negatif daha erken mi benim gibi olan varmı varsa sizin kaçıncı gün test gösterdi

Eklentiler

• IMG-20240224-WA0004.jpeg
    IMG-20240224-WA0004.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 226
Mrb kızlara lütfen cevap verir misiniz bende 5 günlük çözülmüş embriyo transfer edildim 19 şubata bugün 5 günüm idrar test yaptım negatif daha erken mi benim gibi olan varmı varsa sizin kaçıncı gün test gösterdi
Bence çok erken varsa da o yüzden çıkmamıştır.

Bende 5. Gün yapmıştım çok silik çıkmıştı ama herkeste aynı olmayabilir

Kaç haftalık sizin bipmiyorum yarın tekrar deniyeyim sabah
Canım herkeste farklılık gösterir. Bende 19 şubatta oldum bugün 5.günüm normal kaset test ile test yaptim silik çıktı ama test yanlış bence yarinda erken gebelik testi yapicam. Sıkma canını beklemek çok zor seni cok iyi anliyorum ama gün gün tekrarla yada biraz daha bekle kan ver

Ikı gun sonra yapın idrarı cok fazla erken yapmıssınız. Dollenmeden itibaren varsa eger 12. Günde cıkıyor en erken...

Merhaba umarim güzel sonuçlar alırsınız.Bende 5 ve 7. Günler test yapmıştım ikiside negatifti.Moralim çok bozulmuştu eşime nasıl soyliycem diye kara kara dusurken 9. Gun tekrar test yaptim ve çok şükür pozitif gordum.Suan 14 haftalık olduk.Rabbim herkese nasip etsin.zor biliyorum ama acele etmeyin en dogrusu test gününü beklemek

Canım herkeste farklılık gösterir. Bende 19 şubatta oldum bugün 5.günüm normal kaset test ile test yaptim silik çıktı ama test yanlış bence yarinda erken gebelik testi yapicam. Sıkma canını beklemek çok zor seni cok iyi anliyorum ama gün gün tekrarla yada biraz daha bekle kan ver
Günaydın yaptinmi düğünde test kaset test hangisiki o gosterirmiki gösterse erken gebelik test gosterir

Günaydın yaptinmi düğünde test kaset test hangisiki o gosterirmiki gösterse erken gebelik test gosterir
Günaydın canım normal kaset test yapmıştım çok belli belirsiz ikinci çizgi çıkmıştı dün gece erken gebelik testi yaptim ikinci çizgi hemen çıktı

En güzeli erken gebelik testi ama bazılarının 7.günde bazılarının 10.günde gösteriyor herkeste farklilik gösterir o yüzden sıkma canını gününü bekle yada iki gün sonra tekrar yap

X