Transferin 6.günü

tupbabyyyyyy

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
110
64
Arkadaşlar merhabalar ben dondurulmuş 6.gün embriyo transferi oldum. 5.gün gelişim yavaslayip 6.gün devam edip dondurulmustu. 5 Nisan'da transfer oldum. Kan testim 15 Nisan ama çatlamak üzereyim meraktan. Yani idrar testinde şimdi yapsam çıkar mı çok merak ediyorum. Ama varsa da şuan belli olmazsa diye korkudan yapamıyorum. Tek çizgi görmekten korkuyorum. Evde erken gebelik testi var. Şüpheli ilişkiden 6gün sonra çıkabileceği yazar üzerinde. Belirti arayisindaym sürekli aşırı göğüslerim ağrıyor ama oda ignelerdendir diye düşünüyorum çünkü tedavi sürecinde kullandığım ignelerde goguslerde ağrı yapmisti. Öyle sağda solda yazıldığı gibi kasık bel ağrısı filan yok bende. Sadece transfer ertesi günu çok hafif bir peçetelik lekelenme oldu oda transfer esnasındaki asinmadan da olmuş olabilir yazanlar var. Sanırım benim durumları yasana birileriylr konuşmaya ihtiyacım var 😪😪

Merhaba tek çizgi görünce salıverecekseniz erken test yapmayınız ama ben gün be gün takip edeceğim her şeye hazırlıklıyım derseniz yapın. Bende sizinle aynı süreçteyim bir gün fark var.
Transferimin 5 günü silik gördüm 7 günü daha belirgin ama hala silik(bana göre) kan testim 15 nisan. Allah hayırlıysa versin hepimize

Bünyeye göre degisir kimin idrara geç karışıe kimin ki çabuk test bozuk olur vs yanılır
Benm transferlerimde erkenden çıkardı bence 7.8 gün yap daha iyi moralin varsa bozulmasin

Bende 6 Nisan günü 5. Gün embriyosu transferi oldum sürekli uykum geliyor yorgunum ve ağrılarım oluyor normal mi acaba ya ? Daha önce bir başarısız denemem var ekstra oksapar başladık bu sefer ve ne zaman evde gebelik testi yapsak acaba

Merhaba tek çizgi görünce salıverecekseniz erken test yapmayınız ama ben gün be gün takip edeceğim her şeye hazırlıklıyım derseniz yapın. Bende sizinle aynı süreçteyim bir gün fark var.
Transferimin 5 günü silik gördüm 7 günü daha belirgin ama hala silik(bana göre) kan testim 15 nisan. Allah hayırlıysa versin hepimize
Merhaba sizin kaçıncı gün embriyosuydu

Bende 6 Nisan günü 5. Gün embriyosu transferi oldum sürekli uykum geliyor yorgunum ve ağrılarım oluyor normal mi acaba ya ? Daha önce bir başarısız denemem var ekstra oksapar başladık bu sefer ve ne zaman evde gebelik testi yapsak acaba
Uyku yapan progestan sanırım. Ben transfer öncesi başladım progestana ona başladıktan sonra uykucu biri oldum. Oksapari bende kullanıyorum

Birde şunu merak ediyorum. belirtiniz oldumu hic

Bende 6 günlük uykumdan bugün kalktım

Çok.
Ama şimdilik yazmayacağım çünkü kan testini verip sonuç alana kadar idrar testine göre pozitifim diyemem. Belirtilerimi yazarım negatif olurum yanlış bilgi vermiş olurum
Benim pek fazla belirtim yok konu başlığında yazdığım kadar. Onlarda belirti mi ignelerden mi oluyor anlamadkm

Benim belirtiler var ama korkuyorum lekelenme vs olmadı ayaklarım buz gibi uykuluyuö ve sürekli yorgunum göğüslerimde ağrıyor ben hep ilaçlardan diye umutlanmak istemiyorum
Ben bir yerde okumuştum ayakta üşüme veya yanma da belirti demekmiş. Benimde göğüslerim aşırı ağrıyor ama progestan yapar yazmislardi

Benim pek fazla belirtim yok konu başlığında yazdığım kadar. Onlarda belirti mi ignelerden mi oluyor anlamadkm
Ben 8 kez denedim tüp bebek çoğunda hamile kaldım adet tarihi geçmeden tam olarak belirti olmuyor hepsi ilaçlardan vs hormon yoğunluğundan yani sen takılma onlara yanıltıcı belirtiler benm tek şeyim lekelenmem oluyordu hamile isem oda herkeste olmaz

Ben 8 kez denedim tüp bebek çoğunda hamile kaldım adet tarihi geçmeden tam olarak belirti olmuyor hepsi ilaçlardan vs hormon yoğunluğundan yani sen takılma onlara yanıltıcı belirtiler benm tek şeyim lekelenmem oluyordu hamile isem oda herkeste olmaz

Nasıl bir lekelenme peki. Kahverengi sürüntü şeklinde mi, sürekli mi geliyordu ara ara mi

X