Transfer 5 gün test yapan varmi

Verdim negatif degerim 4 cikti dun sizin durum neydi unutum kan verdinizmi kacinji denemeniz benjm ilk denemeydi negatif 1 ay sonra 2 ci fransfer olucam 2 ftansfer ucretlimi bilgin varmi cnm
Canım evet ilk transfer bende sabah kaset test yaptım negatif çıktı bugün 6. Günüm moralim çok bozuk kan vereyim mi birde bilmiyorum ki ücret alıyorlar mı bide hemen tekrar koyulur mu beklemek istemiyorum ben direk transfer yapılır mı

Canım evet ilk transfer bende sabah kaset test yaptım negatif çıktı bugün 6. Günüm moralim çok bozuk kan vereyim mi birde bilmiyorum ki ücret alıyorlar mı bide hemen tekrar koyulur mu beklemek istemiyorum ben direk transfer yapılır mı
Yok hemen koymazlar yine dutmaya bilir en az 2 kez adet olman gerekiyo

Mrb kızlara lütfen cevap verir misiniz bende 5 günlük çözülmüş embriyo transfer edildim 19 şubata bugün 5 günüm idrar test yaptım negatif daha erken mi benim gibi olan varmı varsa sizin kaçıncı gün test gösterdi
5. gün görenler olduğu kadar görmeyip ileriki günlerde pozitif görenler de var kendinizi üzmeyin bir kaç gün daha bekleyin inşallah tutunmuştur ☺

2 embriyom var tek embriyo transfer olucam 2 adeten sonra ilac braktim ya 2.e gun sonra adet görürsun dedi yarin bence gorurum onumuzdeki ay adet bitince gdicem

2 embriyom var tek embriyo transfer olucam 2 adeten sonra ilac braktim ya 2.e gun sonra adet görürsun dedi yarin bence gorurum onumuzdeki ay adet bitince gdicem
CANIM PEKİ İKİNCİ TRANSFE RİÇİN ÜCRET NE KADAR ALINIYOR BİLGİN VAR MI? AYNI HASTANE YA İKİMİZİN DE

CANIM PEKİ İKİNCİ TRANSFE RİÇİN ÜCRET NE KADAR ALINIYOR BİLGİN VAR MI? AYNI HASTANE YA İKİMİZİN DE
Yok daha cnm hic bir fikrim yok ne dersem yalan olur yapan varmi 2024 , 2 deneme acaba onlarda sorsak birinden sormuştum ama cevap yazmadi

Hiçbir belirti yok canım sende oldu muydu değişiklik hatırlıyor musun
Benim 10 gun hcg yukseldi sonra dustu 5.6 gun gogsumun uç kismi kadaha koyu kahve rennk olmustu hasasiyetlkk vardi sonra 9.10 gun yani kan vermeden once gitikce eski hale dondugunu fark etim sanki tutunucaken tutunamadi gibi kan verdigim de zaten duşuk cikti deger onda işte morali bozuldu anladim ki yam tutacak derken olmadi nasip kismet degilmiş mazani gelince olur inşallah bu ay guzel seyler olur ama daha erken her keste belirti olmuyor cnm o yuzden belirti arama sadece yat egilip uzanarak dolaplardan biseyler alma uzanmak en kotu sey gebelikte

Benim 10 gun hcg yukseldi sonra dustu 5.6 gun gogsumun uç kismi kadaha koyu kahve rennk olmustu hasasiyetlkk vardi sonra 9.10 gun yani kan vermeden once gitikce eski hale dondugunu fark etim sanki tutunucaken tutunamadi gibi kan verdigim de zaten duşuk cikti deger onda işte morali bozuldu anladim ki yam tutacak derken olmadi nasip kismet degilmiş mazani gelince olur inşallah bu ay guzel seyler olur ama daha erken her keste belirti olmuyor cnm o yuzden belirti arama sadece yat egilip uzanarak dolaplardan biseyler alma uzanmak en kotu sey gebelikte
[/QUOTE
Senin geriye yumurtan var mı memnun musun nevin hanımdan

3 embriyom vardi 2 kaldi evet cok memnunum bakalim inşallah 2 embriyo basarilj olur konusmasi ilgilenmesi gayet iy sende ona bak isyersen sizin kac embriyo var benim genetik problem vardi 3 yas kizim var normal yoldan genetik problemler var o yuzden tup bebek yapiyoruz 3 senedir genetik gezdim bir suru testler Allaha şükür tani koyuldu pgt yaptirdik 3 saglikli embriyo vardi 2 kaldj inşallah ikiside saglikli dunyaya gelir

Hangi hastane senin cnm nerde oturuyorsun ben bursa pembe mavi tüp bebek hastanesi
Merhabalar hastanenizden memnun musunuz? Benimde amh düşük 3 ay takip edildim gebelik oluşmadı doktorum Erkan coşkun pembe mavide tüp bebek sürecine başlayacağız süreç nasıl opu transfer süreci ağrılı sancılı mi

Merhabalar hastanenizden memnun musunuz? Benimde amh düşük 3 ay takip edildim gebelik oluşmadı doktorum Erkan coşkun pembe mavide tüp bebek sürecine başlayacağız süreç nasıl opu transfer süreci ağrılı sancılı mi
İy bir hastane transferde hic bir aci hisetmiyorsun

X