Transfer oldum

Günaydın denedin mi testi benim transfer de 28 temmuz da oldu ben de sabırsızlanıyorum

Herkeze selam, öncelikle allah herkezin gönlüne göre versin. Bu çabalarimizi bosa cikarmasin insallah. Tam 3 senedir hep girip girip okuyodum buralarda bana uyan belirti vs varmi diye. Hep bi umut arayisindaydim. Hatta tutarsa buraya üye olup tüm belirtilerimi yazacagima söz verdim kendime :) evet ilki tuttu simdi 3 yasina girecek allah nasip ederse. Simdi ikinciyi deniyorum dondurulmusla. Bugun transferin 4.günü ve cok heycanliyim. Bazen hamile gibi, bazende bos gibi hissedip moralimi bozuyorum. Allah herseyin hayirlisini versin tabi... sizler baska nelere hissediyorsunuz?

27 temmuzda tup bebek icin transfer oldum.evde erken test yapan varmi? 12 gun gecmiyor sabirsizlaniyorum bugun 4. Gunum🙈😌😌🌿
benimde 17 temmuzdu transferim ve dayanamadım burada idrarda çıkıyor falan yazılanlara göre 9.gun idrar test yaptım ve sonuç negatif mahvoldum resmen moralim o kadar bozulduki berbat bi 3 gün geçirdim ve 12.gün kan testi sonucum 549 du yapmamanı tavsiye ederim.

Yüce Rabbim sizlere de pozitif sonuçlar almayı nasip etsin kızlar . transferden sonra neler yaptığımı yazayım belki size de moral vermiş olurum çünkü çok zor zamanlar biliyorum.bende hep buradan bişiler okumakla geçirdiğim için ama her yazanı yapmamak varmış bunu görmüş oldum.12.gün e kadar sabredin kesinlikle idrar test yapmayın derim. tv , film izle, el atarisi aldım kafamı dağıtmak için tavsiye ederim:).kitap okudum, meryem suresi, tefriciye okudum.Yemek ve wc dışında ilk 5 gün kalkmamanızı tavsiye ederim 10.günden itibaren ben işe başlamıştım mecburen .yemek olarak kabız kalmamalısın 3 t su ve günlük hurma, kuru kayısı, incir, kabak çekirdeği ve dut kurusu yedim, meyvelerden ananas, erik yemenizi tavsiye ederim.ben kabız kalma korkusu ile günlük çeyrek ölcek duphalac şurup kullandım. Merak ettiğiniz bi konu olursa yazabilirsiniz.Güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah :)

Bende size simdi neler yaptigimi anlatayim bu transferimde. Ilk transferimde 1 tane taze embriyo transfer eldildi
Transferden hemen sonra hastaneye yakin oturan görümcem var ona ugradik sonra onlarla birlikte bizim eve gectik.
Yemek hazirladim. Ortaligi derledim topladim.
Onlar gidince dinlenebildim
2. Gününden itibaren kendimi yormamak sartiyla evimin günlük isini yaptim. Utanarak söylüyorum sigarayi birakamadim. Azaltarak günde 7 tane iciyodum.
Ama yediklerime cok dikkat ediyodum. 3,5 litre su, 1litre süt, bol ceviz, badem, ve findik yiyodum. Disardan hic bisey yemiyodum. Ve tabi sucuk sosis vs gibi seylerde yemiyodum. Cok sükür Rabbime kizim 3 yasina girecek..

Simdi 2 cocuga 4. Denemem ve 5. Günümdeyim..
Allahim herkese hayirli ve saglikli evlat nasip etsin güzel anneler...

benimde 17 temmuzdu transferim ve dayanamadım burada idrarda çıkıyor falan yazılanlara göre 9.gun idrar test yaptım ve sonuç negatif mahvoldum resmen moralim o kadar bozulduki berbat bi 3 gün geçirdim ve 12.gün kan testi sonucum 549 du yapmamanı tavsiye ederim.
Gözün aydın hayırlı olsun kaçıncı gün embriyo ve kalitesi nasıldı darısı başımıza olsun inşallah dua et hepimize

Çok teşekkürler sağolun. kalp atışını duymadan inanmak mümkün değil sanırım şaka gibi geliyor hala.dondurulmuş 3.gün embrosuydu canım benim kalite olarak ayrıntı verilmedi sadece kaliteli denildi .inan hep ediyorum çok zor zamanlar Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah hepiniz olumlu sonuçlar alırsınız umarım:KK200:

Çok teşekkürler sağolun. kalp atışını duymadan inanmak mümkün değil sanırım şaka gibi geliyor hala.dondurulmuş 3.gün embrosuydu canım benim kalite olarak ayrıntı verilmedi sadece kaliteli denildi .inan hep ediyorum çok zor zamanlar Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah hepiniz olumlu sonuçlar alırsınız umarım:KK200:
Canım ya sağlıkla al kucağına inşallah ben de 28 temmuzda kaliteli dondurulmuş 5. gün embriyosu transferi oldum hiç belirtim yok hiç birşey hissetmiyorum sonucu çok merak ediyorum inşallah ben de pozitifi görür sağlıkla doğurup büyütürüm 😍 senin var mıydı belirtilerin bu kaçıncı denemen

Merhaba, bugün 12. Günüm. İdrar testim negatif. Kan testi yaptırıcam ama moralim yerlerde. Bence tutmadı:KK43:

X