Transfer sonrası 5. Gün erken gebelik testi

iremmeri123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
71
25
30
Kızlar selam, bugün dondurulmuş 5. gün embriyo transferimin 5. günü. Net bir sonuç çıkmayacağını bilerek yine de test yapmak istedim. Fakat belli belirsiz çizgi çıktı umarım siz de görebilirsiniz fotoda. Bu şekilde 5. Gün idrar testi ile pozitif öğrenen oldu mu çok heyecanlandım 🙏🏻

IMG_1723.jpeg

Kızlar selam, bugün dondurulmuş 5. gün embriyo transferimin 5. günü. Net bir sonuç çıkmayacağını bilerek yine de test yapmak istedim. Fakat belli belirsiz çizgi çıktı umarım siz de görebilirsiniz fotoda. Bu şekilde 5. Gün idrar testi ile pozitif öğrenen oldu mu çok heyecanlandım 🙏🏻

Eki Görüntüle 3381613
Hayırlı olsun bence pozitif

Alttaki de bugün 6. gün. Kan değerini bekliyorum inşallah iyi gelir 🙏🏻 transfer sonrası kanı bekleyen arkadaşlarla konuşalım 🌸

Eklentiler

• IMG_1727.jpeg
    IMG_1727.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 580

Eki Görüntüle 3381613
Merhaba tebrik ederim herhangi belirtiniz var mı benimde 6. Günüm korkuyorum test yapmaya

Merhaba tebrik ederim herhangi belirtiniz var mı benimde 6. Günüm korkuyorum test yapmaya
Çok teşekkürler. açıkçası düne kadar net bi belirtim yoktu sağ kasığım çok hafif sızlıyordu ara ara o kadar. Bugün bel ağrısı başladı ama psikolojik de olabilir hamilelik belirtisi diyemiyorum.
Valla ben negatif çıkacağına kendimi hazırlayarak test yaptım biraz eşimin ısrarıyla. Çünkü 10. güne kadar idrara yansımaması çok normal. Canınız sıkılmayacaksa deneyebilirsiniz, biraz bile kafanıza takarsanız hiç yapmayın az bi süre kaldı kötü geçmesin günleriniz 🌸

Çok teşekkürler. açıkçası düne kadar net bi belirtim yoktu sağ kasığım çok hafif sızlıyordu ara ara o kadar. Bugün bel ağrısı başladı ama psikolojik de olabilir hamilelik belirtisi diyemiyorum.
Valla ben negatif çıkacağına kendimi hazırlayarak test yaptım biraz eşimin ısrarıyla. Çünkü 10. güne kadar idrara yansımaması çok normal. Canınız sıkılmayacaksa deneyebilirsiniz, biraz bile kafanıza takarsanız hiç yapmayın az bi süre kaldı kötü geçmesin günleriniz
Çok sevindim adınıza Rabbım sağlıkla da kucağınıza almayı nasip etsin 🙏benimde fazla belirtim yok ondan çok korkuyorum ama nasipte varsa oluyo demekki ben istiyorum ama eşim bekleyelim diyo bizde de cumaya kadar biraz daha sabır bakalim 😂

Çok sevindim adınıza Rabbım sağlıkla da kucağınıza almayı nasip etsin 🙏benimde fazla belirtim yok ondan çok korkuyorum ama nasipte varsa oluyo demekki ben istiyorum ama eşim bekleyelim diyo bizde de cumaya kadar biraz daha sabır bakalim 😂
Amin isteyen herkesin bebişlerini sağlıkla kucaklarına versin rabbim 🙏🏻 ben başlık bile açtım belirtisi olmayan var mı diye. Günlerdir hiç belirti yok acaba tutmadı mı diye düşünüp duruyodum. Hiç düşünmeyin tadını çıkartın bence de nasipte varsa olur ❤️

Eki Görüntüle 3381613
her hangi bi ilaç kullanmadıysan çatlatma iğnesi gibi ben 3.gün öğrendim

Şuan 14 haftalığız daha
Maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım. Bugün hemşire aradı beni de testi söyledim yanıltıcı olur kanı bekleyin bunu dikkate almayın dedi moralim bozuldu. Çatlatma iğrenesi vs. kullanmadan pozitif nasıl yanıltıcı olur anlamadım

Maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım. Bugün hemşire aradı beni de testi söyledim yanıltıcı olur kanı bekleyin bunu dikkate almayın dedi moralim bozuldu. Çatlatma iğrenesi vs. kullanmadan pozitif nasıl yanıltıcı olur anlamadım
testler bazen bozuk çıkabiliyor doktorumda bana demişti ama çok şükür sıkıntı olmadı 5 gün test takibi yapıp kan vermiştim sonra ilk 44 sonra 178 olarak çıktı 1 hafta sonra kese görmüştüm

X