Transfer Sonrası 7-8-9-10 gün

Cashua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2018
86
55
31
Herkese Merhabalar ;

19 ocak da 2 adet 5AA kalitesinde 5. gün dondurulmuş embriyo transferi oldum . Transferden sonra 5. gün test yaptım negatifti 6. gün çok çok silik çıktı 7. gün dayanamayıp kan testi yaptırdım 20.90 çıktı beta hcg değerim. Kan testinden sonrada Her sabah idrar testini yeniliyorum ve her seferinde çizgi daha da koyulaşıyor. doktorum inatla 12. günü beklememi söylüyor böyle olup da net pozitifi gören var mı aranızda ?
Gebelik testinde çizgi koyulaştıkça Beta hCg değeri yükselir diye biliyorum.

Herkese Merhabalar ;

19 ocak da 2 adet 5AA kalitesinde 5. gün dondurulmuş embriyo transferi oldum . Transferden sonra 5. gün test yaptım negatifti 6. gün çok çok silik çıktı 7. gün dayanamayıp kan testi yaptırdım 20.90 çıktı beta hcg değerim. Kan testinden sonrada Her sabah idrar testini yeniliyorum ve her seferinde çizgi daha da koyulaşıyor. doktorum inatla 12. günü beklememi söylüyor böyle olup da net pozitifi gören var mı aranızda ?
Tebrik ederim 🎈 doktorlar 12.gün yapıp işi sağlama alıyor merak etme bir sorun çıkmaz 🙏

Tebrik ederim 🎈 doktorlar 12.gün yapıp işi sağlama alıyor merak etme bir sorun çıkmaz 🙏
zamanda bir türlü geçmiyor ki bekle diyor doktorda beklemek kolay değil yani..
bi de pek bi belirtimde yok o yüzden biraz inanamadım desem yeri yani şüpheye düşürüyorlar insani :KK70:

zamanda bir türlü geçmiyor ki bekle diyor doktorda beklemek kolay değil yani..
bi de pek bi belirtimde yok o yüzden biraz inanamadım desem yeri yani şüpheye düşürüyorlar insani :KK70:
Öyle oluyo benimde tek belirtim regl olcak gibi olmamdı 😂 yeni yeni mide göğüs falan başladı 12.günde kanda artışını görür hayırlısıyla sonra ona göre hesap yapıp keseye çağırır bi 10-15 gün sonrasına

Herkese Merhabalar ;

Moralinizi bozmayın keyfini çıkarın hamilediniz doktor biraz daha isini sağlama almak istediği için öyle diyor... tebrikler.. bende 12. Gün öğrendim ikizlerim var suanda 9 aylık... kendiliğinden hamile kaldım 3 aylık...ay her yer bebek olcak evde...

Moralinizi bozmayın keyfini çıkarın hamilediniz doktor biraz daha isini sağlama almak istediği için öyle diyor... tebrikler.. bende 12. Gün öğrendim ikizlerim var suanda 9 aylık... kendiliğinden hamile kaldım 3 aylık...ay her yer bebek olcak evde...
valla bizde olsun diye uğraşıyoruz her yer bebek .. şimdi hamileliği öğrenicez bide tek mi ikiz mi onun stresi saracak beni hey yavrum hey :KK70:

Öyle oluyo benimde tek belirtim regl olcak gibi olmamdı 😂 yeni yeni mide göğüs falan başladı 12.günde kanda artışını görür hayırlısıyla sonra ona göre hesap yapıp keseye çağırır bi 10-15 gün sonrasına
keseyi görmek içinde bi okdr daha mı beklemem gerekiyor .. vallai bekle bekle bi hal oldum :KK70:

Artık öyle süreç hep 10-15 gün bekliyorsun kontroller arası 😄
valla sürekli sabır çekiyorum da heyecanlı stresli süreçler p.tesi test günüm normalde dua ederseniz sevinirim inşallah güzel bir değer çıkar .. burda okuyorum bazen 4. - 5. haftadan keseyi görenler falan varmış bakalım benim p.tesi sonuca göre ne diyecek doktor .

valla sürekli sabır çekiyorum da heyecanlı stresli süreçler p.tesi test günüm normalde dua ederseniz sevinirim inşallah güzel bir değer çıkar .. burda okuyorum bazen 4. - 5. haftadan keseyi görenler falan varmış bakalım benim p.tesi sonuca göre ne diyecek doktor .
Hayırlısıyla görürsünüz stres yapmayın 🙏 evet bizde 4+3 te kese 5+6da kalbi gördük şükür

Herkese Merhabalar ;

Ben.
2 tane 5aa ve 5ab 5.gun embriyosu transferi olmuştum.
Niyetim olmadığı halde transferin 5.gunu idrar testi yapmak durumunda kaldım.
Sadece benim görebileceğim kadar silik bir çizgi çıkmıştı.
8.güne kadar idrar testlerine devam ettim sürekli koyulaşma oldu.
9.gün de kan verdim 791 cıktı sonuç.
Doktoruma mesaj attım hemen. Tekrar kan vermene gerek yok 3 gün sonra kese muayenesine gel dedi.
12.gün gittiğimde çift kese görüldü.

Ben.
Doktoruma mesaj attım hemen. Tekrar kan vermene gerek yok 3 gün sonra kese muayenesine gel dedi.
Benim doktor da illa 12. Gün kan testi yap deyip duruyor bilmiyorum ki .. anladigim kadariyla suan bi gebelik var ama 12. Günde ki degeri gormek icin zorluyor benim ki

Benim doktor da illa 12. Gün kan testi yap deyip duruyor bilmiyorum ki .. anladigim kadariyla suan bi gebelik var ama 12. Günde ki degeri gormek icin zorluyor benim ki
Şu an gebeliğin olsada çok küçük daha kese 2000+ olunca gözüküyor zaten şu an seni muayene edemez onun için 12.gündeki hcg değerine bakıp hesap yapacak kese için muayene randevusu verecek birde bu kimyasal gebelik durumları olabiliyor o yüzden 12.gün daha kesin gözüyle bakılıyor

Ben.
Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Belirtiniz var mıydı acaba.

Hayırlı olsun. Insaallah değeriniz artarak devam eder. Bende transfer oldum, sonuç bekliyorum da. Belirtiniz oldu mu acaba

Sadece çok fazla gazım vardı test gününe kadar
Diğer belirtiler gebeliğin 8.haftasindan sonra başladı.
Kaşık ağrısı, göğüs hassasiyeti, bal agrisi olmadı mi test gününe kadar. Ben test filan da yapmadım. Heyecanla bekliyorum 🤗🤗🤗 Insaallah bana da bebeğim tutunur. Sizin değeriniz baya yüksek cıkmış ya. O yüzden sanki olmadı gerekiyo gibi geldi bana

Herkese Merhabalar ;

Merhaba benim sekizinci gün negatif çıktı sizin çok koyumuydu çizgi

X