Transfer Sonrası 7-8-9-10 gün

Kaşık ağrısı, göğüs hassasiyeti, bal agrisi olmadı mi test gününe kadar. Ben test filan da yapmadım. Heyecanla bekliyorum 🤗🤗🤗 Insaallah bana da bebeğim tutunur. Sizin değeriniz baya yüksek cıkmış ya. O yüzden sanki olmadı gerekiyo gibi geldi bana
Göğüs hassasiyeti de 8.haftadan sonra başladı
Hatta göğüslerim şişti 80 bedenden 100 bedene çıktı.
Doğum yapalı 7 ay oldu yeni yeni iniyor mesela.
Ama test gününe kadar hiçbiri olmadı gaz dışında.
Ikiz gebelikte iki kat bulantı olur derler bir kere bile bulantı da yaşamadım

Merhaba benim sekizinci gün negatif çıktı sizin çok koyumuydu çizgi
Merhabalar görsele ekledigim gibi cikti sonuc .. insallah yarin da yuksek degeri gorurum .. insallah sizde 12. Gunde gorursunuz Pozitifi

Eklentiler

• 16435634519687474237917850482716.jpg
    16435634519687474237917850482716.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 571
Merhabalar görsele ekledigim gibi cikti sonuc .. insallah yarin da yuksek degeri gorurum .. insallah sizde 12. Gunde gorursunuz Pozitifi
İnsallah bende hiç belirti yok beşinci gün ve sekizinci gün negatif çıktı idrarda olumsuz olduğunu hissediyorum yine de allahtan umıt kesilmez rabbim hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın insallah 🙏

İnsallah bende hiç belirti yok beşinci gün ve sekizinci gün negatif çıktı idrarda olumsuz olduğunu hissediyorum yine de allahtan umıt kesilmez rabbim hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın insallah 🙏
Amin insallah bende de aman aman gozle gorulur bi belirti olmadi valla herkeste farkli oluyor..rabbim sizide tez vakitte isteginize arzunuza hayirlisiyla kavustursun 🥰🥰🥰

bugün beta hcg değerim 170 çıktı sanki az gibi geldi doktorum da 2. gün sonra tekrardan yenilememi istedi nasıl olcak bilmiyorum biraz korktum sanırım gözüme bayağı düşük geldi.
Kaçıncı gününüzdü transferden sonra zaten 2 gün sonra istiyorlar artış oranına bakmak için

bugün beta hcg değerim 170 çıktı sanki az gibi geldi doktorum da 2. gün sonra tekrardan yenilememi istedi nasıl olcak bilmiyorum biraz korktum sanırım gözüme bayağı düşük geldi.
Zaten herkesten istiyorlar diye biliyorum öyle olsa doktorunuz söylerdi hayırlı olsun çok sevindim adınıza ben dokuzuncu gün kan testi vermiştim maalesef 1.1 çıktı kan testi

Zaten herkesten istiyorlar diye biliyorum öyle olsa doktorunuz söylerdi hayırlı olsun çok sevindim adınıza ben dokuzuncu gün kan testi vermiştim maalesef 1.1 çıktı kan testi
belki 12. güne güzel bir değer olur bakalım yarın tekrardan yenileyeceğim kan testini ona göre ilerleyeceğiz sanırım kese görme falan filan

Belirti sadece kasik da igne gibi batmalar ara ara cok skda degil birde goguslerde sertlesme onun haricinda aman aman bi belirtimde olmadi
ayy bende deli gibi belirti artıorum ... Ben de şuan sizin anlattığınız gibiyim. İnşalllah Pazartesi güzel sonuçları alırı allahım

Herkese Merhabalar ;

19 ocak da 2 adet 5AA kalitesinde 5. gün dondurulmuş embriyo transferi oldum . Transferden sonra 5. gün test yaptım negatifti 6. gün çok çok silik çıktı 7. gün dayanamayıp kan testi yaptırdım 20.90 çıktı beta hcg değerim. Kan testinden sonrada Her sabah idrar testini yeniliyorum ve her seferinde çizgi daha da koyulaşıyor. doktorum inatla 12. günü beklememi söylüyor böyle olup da net pozitifi gören var mı aranızda ?
Gebelik testinde çizgi koyulaştıkça Beta hCg değeri yükselir diye biliyorum.
merhaba ben yeniyim burda 2 denemem dondurulmuş 5.gün embriyosu 5AA kalitesinde ilki ilaç zehirlenmesi yaşadım tutmadı cuma günü transferim vardı oldum 2 adet yerlestirildi pazar günü test yaptım benim görebileceğim silik ikinci çizgi çıktı sizde cok erken demi

X