Transfer sonrası 9. Gün testi pozitif çıkanlar.? Testi 9- 12 Eylül olanlar

Merhabalar test günüm 12 eylul. Bugün transferin 8.gunundeyim 2 tane 3.gun embriyo transferi yapildi test yaptım fakat cikmadi olsa cikardi silik bisiyler😓

Tesekur ederim ilk transferde bir şey hissetmemiştim ve negatifdi ve ikinci transferde de bir şey hissetmiyorum inşallah negatif değildir buda :KK43:
Benim 26 eylül test tarihimdi çok şükür pozitif cıktı, bak 10 ekim oldu daha 2 gündür ağzımda tat yok biraz midem bulantım koku hassasiyetim oldu, dune kadar hiç belirtim yoktu, şüphe etmeye başlamıştım artık, carsamba gunu birde ultrason görebilirsem daha mutlu olucam inşallah, dr iyi şeyler söyler inşallah sağlığıyla ilgili

Benim 26 eylül test tarihimdi çok şükür pozitif cıktı, bak 10 ekim oldu daha 2 gündür ağzımda tat yok biraz midem bulantım koku hassasiyetim oldu, dune kadar hiç lebelirtim yoktu, şüphe etmeye başlamıştım artık, carsamba gunu birde ultrason görebilirsem daha mutlu olucam inşallah, dr iyi şeyler söyler inşallah sağlığıyla ilgili
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın.❤️

Tesekur ederim ilk transferde bir şey hissetmemiştim ve negatifdi ve ikinci transferde de bir şey hissetmiyorum inşallah negatif değildir buda :KK43:
Öyle düşünmeyin. Olumsuz düşünürseniz zaten o sizin olmamıştır. Olacak şekilde düşünün ve ona inanın inşallah güzel sonuçlar alacaksınız bundan emin olun 🤲 rabbim veriyorsa zamanını bekler vermiyorsa da en hayırlısı budur der yerini ayırtır cennette asla karamsar düşünme. Hayır düşünüyoruz da noluyor sadece zarar. Teslim olun ve unutun bu süreçleri Allah büyük ben inanıyorum güzel sonuç alacağınıza 🤲

Öyle düşünmeyin. Olumsuz düşünürseniz zaten o sizin olmamıştır. Olacak şekilde düşünün ve ona inanın inşallah güzel sonuçlar alacaksınız bundan emin olun 🤲 rabbim veriyorsa zamanını bekler vermiyorsa da en hayırlısı budur der yerini ayırtır cennette asla karamsar düşünme. Hayır düşünüyoruz da noluyor sadece zarar. Teslim olun ve unutun bu süreçleri Allah büyük ben inanıyorum güzel sonuç alacağınıza 🤲
Çok tesekur ederim yorumun için çok güzel yazmissiniz❤️

Merhaba arkadaşlar bugunnilk ultrasona gittim, 2 tane kese var dedi ama ıçini göremiyormuş, 2 hafta sonra tekrar gel bakalım ıkiside dolumu dedi, herkes 5 6 haftalıkken kalp atışı duyuyor, benim niye gecikti, kendimi kalp atışına hazırlamıştım o kadar, bi sorun çıkmaz inşallah

Merhaba 17 Eylül de transferim oldu benim de dün 9 günümdü dayanamadım gittim kan testi yaptırdım 42,7 çıktı sonuç hamilesin diyorlar ama inanamıyorum ben bi türlü doktor yarın bir daha kan vermemi istedi bakalım inşallah 2 ye katlar dua edin nolur
Mrb sonucunuz ne oldu aceba değeriniz 2 ye katlandimi

Evet çok şükür iki gün sonra 97 oldu ondan iki gün sonra da 376 oldu bir hafta sonra da keseyi ve kalp atışını gördük.

X