Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

10.gün 12
12.gün 18
14.gün 42
16.gün 117
devam edip etmeyeceği hakkında hiç bi fikrim yok

inş. devam edecek diye düşün umutlu ol bende kendi değerlerim düşük başladığı için olmayacakmış gibi umutsuzluğa kapıldım sonra kızdım kendime sen öyle yapma

bnmde 12. günde 844 bugun 14. günde 1898 cıktı kont 7 gün sonra insallh kesemizi görcez kalp atısını duycazz

günlerimi bi fazla yazmışım
9.gün 12
11.gün 18
13.gün 42
15.gün 117
bu şekilde başlayıp yükselen var mıdır ki. doktorum çok umutlu konuşmuyo.düşebilir diyp

mrh.12.gün değerim 164.0 aynı gün idrar testi yaptım silik 2. çizgiyi net gördüm.değerim normal mi ikiz gebelik olabilir mi bir daha test yapmadım

mrh.12.gün değerim 164.0 aynı gün idrar testi yaptım silik 2. çizgiyi net gördüm.değerim normal mi ikiz gebelik olabilir mi bir daha test yapmadım

hayırlı olsun canım. değerin çok iyi bence ve katlanması da önemli tekrarladığın zaman daha anlaşılır oluyor. benim 12. gün 351 15. gün 1731çıktı sonucum dünde keseyi gördük 5+2 günken tek bir tane yani değerler bu konuda yanıltıcı olabiliyor. ancak kese görününce anlıyorsun tek mi ikiiz mi.

2 gün sonra tekrarladım 403 çıktı.ama dpktorum hiç ümitli konuşmadı.sağlıklı diil büyük ihtimalle dedi. dış gebelikten şüpheleniyo ama inanmak istemiyorum

2 gün sonra tekrarladım 403 çıktı.ama dpktorum hiç ümitli konuşmadı.sağlıklı diil büyük ihtimalle dedi. dış gebelikten şüpheleniyo ama inanmak istemiyorum

nursercim içini ferah tut inşallah son anda tutunmuştur yavrun sana buradan böyle haberleri çok okuyoruz.İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz.

mrb kızlarr :KK34: bende bugun kanama gelince hastaneye giittim 11.günümdü betahcg değerim 155 çıktı 2gün sonra tekrarlıcaz testii inşallah katlanır bu arada rahmim çok ağrıyor sizinde öylemiydii ?

mrb kızlarr :KK34: bende bugun kanama gelince hastaneye giittim 11.günümdü betahcg değerim 155 çıktı 2gün sonra tekrarlıcaz testii inşallah katlanır bu arada rahmim çok ağrıyor sizinde öylemiydii ?

benimde kasıklarımda bir ağrı var çok fazla dik duramıyorum.benimde 11.gün değerim 142 14.değerim 518 çıktı perşembe günü bir daha tekrarlıycaz bakalım.Bende kan gelmedi ama buradan okuduğumuza göre yerleşme kanamasıdır.Hayırlı haberlerini bekiyoruz.

merhaba kızlar.ben ohss omuşum 3 gün hastanede yattım bugün taburcu olup evime döndüm.transferimin 6.günündeyim.dr.sabah aldığı kanla beni taburcu etmek için kan değerlerime bakmış,beta hcg de eklemiş tahlile,sonuç 2.94 çıkmış.ben de üzülmeye başladım :KK43: sanırım ilk denememdi olmadı gibi :KK43:

merhaba kızlar.ben ohss omuşum 3 gün hastanede yattım bugün taburcu olup evime döndüm.transferimin 6.günündeyim.dr.sabah aldığı kanla beni taburcu etmek için kan değerlerime bakmış,beta hcg de eklemiş tahlile,sonuç 2.94 çıkmış.ben de üzülmeye başladım :KK43: sanırım ilk denememdi olmadı gibi :KK43:

0.01 -5,3 arası gebelik yok canım

o konuda bilgim yok forum takipten gördümde yazını hastanede calışıyorum labaratuardan ögrendim de yazdım canım Allah gönlünüze göre versin

0,1-5,3 gebe olmayan
5,8-71,2 3 haftalık
9,5-750 4 haftalık
217-7138 5 haftalık
158-31765 6 haftalıkk diye gidiyor Bagcılar eğitim Arastırma Hastanesi labaratuar göstergesidir burdan hepinize yardımcı olsun

balst emriyo transferin
9. günü bthcg 313.9
12. günü bthcg 780.8
6+6 ikiz hamileyim.
Hepimizin Sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum Rabbimden.

X