Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

benim degerlerim 12.gununde 589du ve ucuzdu (malesef birini sonlandirdilar) arkadasimda 12.gun degeri600du ama ikiz hamileydi

Arkaşlar 3.tüp bebek denemem ama hala sevinemiyorum
ama bu topiği başından beri okudum
ve moralim düzeldi
9.gün 18
11.gün 42
13.gün 72 sanırım embryonun kaç hücreli olduğu falan etkiliyor.benim 3.gün embrysu idi sanırım hücresi azdı bana bilgi vermediler..ınş bundan sonra da yükselir..sizce yükselmiş olması iyi değil mi..morale ihtiycım var..kimyasal olsa az artardı anladığım kadarıyla dimi..aff rabbim yardım et sen bize...:KK49::KK49:

arkadaşlar benimde değerlerim sonradan yükseldi
20.gün 612 çıktı çook şükür ınş decamıda gelir
dualarınızı bekliyorumm
herkese umud olurum ınşş:KK49:

:KK49::KK49::
dualarınızı bekliyorumm
herkese umud olurum ınşş:KK49:[/QUOumarım allah tamamına erdirir yarın doktor randevum içim içime sığmıyo ne olur bilmiyorum ama allah hepimizin yardımcısı olsun :KK49:

dualarınızı bekliyorumm
herkese umud olurum ınşş:KK49:

bence kafana takma değerlerin ikiye katlayarak artması gerekiyor.seninkide ikiye katlamış hatta fazlasıda var.için rahat olsun normal.
Allah tamamına erdirir.inşallahhhhhhhhhhhhhhhh....

hepinize çok teşekür ediyorum
işte bi kesemiz görünse rahatlıycam
korkuyoruz şimdi
ama ınş sorun olmaz dualarınzla:KK49::KK49::KK49:

korkuyoruz şimdi

ankaraa-06 değerlerin katlanarak artacak inşaAllah canım....bu kadar stres bebişine fazla diil mi canım yaaaaa

Son düzenleme:
korkuyoruz şimdi

benden sana tavsiye o varmış seninleymiş gibi davran her akşam her an boş kaldıkça sev onu ve kesinlikle seni sitres olan şeylerden uzak dur. hareketlerine dikkat et.ve bişey okudum nette kan akışını hızlanırıcı şeyler ye mesela ıspanak ve onun gibi yeşil yapraklı sebzeler ne hikmettir bilmem ama ben ilk denemede tuttuğunda sürekli incir ve antep fıstığı yemiştim.deodorant ve benzeri gibi şeylerden uzak dur ve bence en önemlisi her gece elini karnına koy önce kendin için sonrada bebişin için ayetel kürsi oku ben öyle yapardım.UMARIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR.....

arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım. bu benim ikinci denememdi dondurulmuşlarla.perşembe günü 8.günümdü test yaptırdık, 69 çıktı. bugün tekrarladı doktor, yani 10.gün 198 çıktı. keseyi görmeye 7 mayısda çağırdı. nasıl arkadaşlar sizce. normal demi?

Son düzenleme:
kızlar şükürler olsun değerlerim arttı 3000 çıktı 23.günde
kesemizi de gördük hayrlısı olsun ınş
hepinize çok teşekkür ederim destek oldunuz moral verdiniz bana
darısı herkese olsun ınş

arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım. bu benim ikinci denememdi dondurulmuşlarla.perşembe günü 8.günümdü test yaptırdık, 69 çıktı. bugün tekrarladı doktor, yani 10.gün 198 çıktı. keseyi görmeye 7 mayısda çağırdı. nasıl arkadaşlar sizce. normal demi?

değerlerin gayet iyi umarım 2 hafta sonra keseyi ve sonrasındada bebeğin kalp atışlarını duyarsınız.
normalde test için 12. günü bekliyorlar size erken bakmışgibi:)
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİNNNNN İNŞALLAHHHHHHH.......:)

merhaba arkadaşlar, benim 3 denemem pozitif. ancak iilk ikisi dış gebelik, 3.si ikiz gebelik. hepimizin bebişleri sağlıcaKLA ve hayırlısı ile kucaklarımıza gelsin inşallah.

3.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 11. günü ;75 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 12. günü ; 103
Transferin 13. günü ; 186
Transferin 16. günü ; 652
Transferin 20. günü ; 310*burada bozuluyor
Transferin 23. günü ; 569* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 25. günü ; 773

4.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 9. günü ; 36 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 11. günü ; 111
Transferin 13. günü ; 231
Transferin 16. günü ; 745
Transferin 19. günü ; 1651*burada bozuluyor
Transferin 20. günü ; 2011* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 22. günü ; 4015
Transferin 24. günü ; 6190

5.DENEMEM (POZİ:nazar:TİF İKİZ GEBELİK);
Transferin 5. günü ; 7.88 (idrarda çok çok silik hatta hayal meyal görünen ikinci çizgi)
Transferin 7. günü ; 95
Transferin 10. günü ; 569
Transferin 12. günü ; 1115
Transferin 13. günü ; 1470*burada artış ikiye katlamaya göre 1 gün sonra 1115+569=1684 olmalıydı, çok endişelendim ama sorun yokmuş meğer 1000den sonra böyle olabiliyormuş.
Transferin 14. günü ; 2001* burada artış ikiye katlamaya göre 2230 filan olmalıydı, üstelik bu gün ultrason da bakıldı ama kese yok meğer ikiz olduğundan sonradan göstereceklermiş kendilerini , çok endişelendim ama görüyorsunuz sorun yok şu anda.
Transferin 21. günü ; 10000 normailde ikiye katlama prensibine göre 24000 in üzerinde olması gerekiyordu, ağlaya ağlaya zamanından önce ultrasona girdim. bebişlerimin keselerini gördüm... boşuna endişe etmişim çünkü bazı makineler 10000 veya 15000 den yukarısını göstermiyormuş. üstelik labaratuvara bu durumu özellikle sormuştum ...

bu kadar ayrıntılı yazmamdaki sebep moralinizi bozmayın. gerek kan değerleriniz gerekse kesenin geç gözükmesi kesin sonuç değil. 5. denememde de o kadar emindimki dış gebelik olduğuna kendimi ve etrafımı çok üzdüm. siz aynı şeyi yapmayın ve umut etmeye devam edin. sevgilerimle

Ne olur cvp verin
Benim 11 gun degerim 608 di bu nOrmAlmi
Ustelikte Ohss olmusum
Bu deger normalmi basina gelen oldumu neolur bisey deyin

Ne olur cvp verin
Benim 11 gun degerim 608 di bu nOrmAlmi
Ustelikte Ohss olmusum
Bu deger normalmi basina gelen oldumu neolur bisey deyin

niye bu kadar telaş yaptın anlamadım arkadaşım. gayet güzel değerin. çoğul gebelik olabilir, gerçi belli olmuyor tek de olabilir. kaç embrio transfer edildi, birde kaçıncı gün transferi. mesela blast ise değer yüksek çıkıyor... ohss olman sıkıntı verir sana belki tedavi gerektirir ancak beğine bi zararı yok, yada bhcg değerini etkilemez. bhcg değerin yükseldikçe ohss artmıştır, o da zirve yaptıktan sonra geriler.
sağlıcakla kavuş inşallah

Son düzenleme:
niye bu kadar telaş yaptın anlamadım arkadaşım. gayet güzel değerin. çoğul gebelik olabilir, gerçi belli olmuyor tek de olabilir. kaç embrio transfer edildi, birde kaçıncı gün transferi. mesela blast ise değer yüksek çıkıyor... ohss olman sıkıntı verir sana belki tedavi gerektirir ancak beğine bi zararı yok, yada bhcg değerini etkilemez. bhcg değerin yükseldikçe ohss artmıştır, o da zirve yaptıktan sonra geriler.
sağlıcakla kavuş inşallah

Ne biliyim herkesn 100 lerde falan cikiyo onun icin kimyasal gebelik dis gebelik mol gebelik falan diyede cok korktum bide ohss olunca iyice korktum
Benimki pgd li microenjeksiyon oldu
4.gun iki embiryo transfer edildi
Cevabin icin cok sagol canim

merhaba arkadaşlar, benim 3 denemem pozitif. ancak iilk ikisi dış gebelik, 3.si ikiz gebelik. hepimizin bebişleri sağlıcaKLA ve hayırlısı ile kucaklarımıza gelsin inşallah.

3.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 11. günü ;75 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 12. günü ; 103
Transferin 13. günü ; 186
Transferin 16. günü ; 652
Transferin 20. günü ; 310*burada bozuluyor
Transferin 23. günü ; 569* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 25. günü ; 773

4.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 9. günü ; 36 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 11. günü ; 111
Transferin 13. günü ; 231
Transferin 16. günü ; 745
Transferin 19. günü ; 1651*burada bozuluyor
Transferin 20. günü ; 2011* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 22. günü ; 4015
Transferin 24. günü ; 6190

5.DENEMEM (POZİ:nazar:TİF İKİZ GEBELİK);
Transferin 5. günü ; 7.88 (idrarda çok çok silik hatta hayal meyal görünen ikinci çizgi)
Transferin 7. günü ; 95
Transferin 10. günü ; 569
Transferin 12. günü ; 1115
Transferin 13. günü ; 1470*burada artış ikiye katlamaya göre 1 gün sonra 1115+569=1684 olmalıydı, çok endişelendim ama sorun yokmuş meğer 1000den sonra böyle olabiliyormuş.
Transferin 14. günü ; 2001* burada artış ikiye katlamaya göre 2230 filan olmalıydı, üstelik bu gün ultrason da bakıldı ama kese yok meğer ikiz olduğundan sonradan göstereceklermiş kendilerini , çok endişelendim ama görüyorsunuz sorun yok şu anda.
Transferin 21. günü ; 10000 normailde ikiye katlama prensibine göre 24000 in üzerinde olması gerekiyordu, ağlaya ağlaya zamanından önce ultrasona girdim. bebişlerimin keselerini gördüm... boşuna endişe etmişim çünkü bazı makineler 10000 veya 15000 den yukarısını göstermiyormuş. üstelik labaratuvara bu durumu özellikle sormuştum ...

bu kadar ayrıntılı yazmamdaki sebep moralinizi bozmayın. gerek kan değerleriniz gerekse kesenin geç gözükmesi kesin sonuç değil. 5. denememde de o kadar emindimki dış gebelik olduğuna kendimi ve etrafımı çok üzdüm. siz aynı şeyi yapmayın ve umut etmeye devam edin. sevgilerimle

Canim yazdiklarin ile bende rahatladim biraz ama dedin gibi hic beelide olmaz, benimde ucuncu denemem canim

12.gun 424
14 gun 964
17 gun 3000 kusur net aklimda degil
hemsireler degerlerin cok iyi sinirlar icinde dedi ama dedin gibi korku devam ediyor dis gebelik icin daha once kimyasal gebelik yasadim ama hic dis gebelik gecirmedim, senin dusuncenle bu degerle bir sorun ciakrmi, eminimki sende cok arastirmiisndir, yazarsan sevinirim, rabbim ikizlerine uzun omur versin, hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin

Canim yazdiklarin ile bende rahatladim biraz ama dedin gibi hic beelide olmaz, benimde ucuncu denemem canim

12.gun 424
14 gun 964
17 gun 3000 kusur net aklimda degil
hemsireler degerlerin cok iyi sinirlar icinde dedi ama dedin gibi korku devam ediyor dis gebelik icin daha once kimyasal gebelik yasadim ama hic dis gebelik gecirmedim, senin dusuncenle bu degerle bir sorun ciakrmi, eminimki sende cok arastirmiisndir, yazarsan sevinirim, rabbim ikizlerine uzun omur versin, hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin
sağol canım. inşallah senin ikizlerede :) değerin tam iki katınıda geçmiş ayol. dış gebelikte az artar. yani mesela 400 den 800 olması gerekikrken 500 filan olur. gebeliğin hayırlı olsun. endişen çok yersiz. zaten değerin artmış yakın zamanda keseni yada keseleri görürsün. sağlıcakla kavuş inşallah

arkadaşlar dün 12.günümdü. doktor istemedi ama bidaha baktırdım değerlere. 537 çıktı. iyi demi kızlar değerlerim çok merak ediyorum bi keseyi görsem hayırlısıyla. 8. gün:69, 10. gün: 197 ve 12. gün 537???

arkadaşlar dün 12.günümdü. doktor istemedi ama bidaha baktırdım değerlere. 537 çıktı. iyi demi kızlar değerlerim çok merak ediyorum bi keseyi görsem hayırlısıyla. 8. gün:69, 10. gün: 197 ve 12. gün 537???

kafana takma gayet iyi.benden sana tavsiye düşünmemeye çalış yemene dikkat et hareketlerine dikkat et. düşünmemeye çalış emin ol herşey daha iyi ilerler.

X