Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Degerim[/QUOTE]

Merhaba benim 10. Gün 50.84 12. Gün 103.24. 14. Gün 72.05moral sıfır çıkma ihtimali yoktur dimi kimyasal gebelik sanırım yarin tahlil yaptiracgm

Merhaba arkadaşlar
8.gün : 100.9
11.gün : 244.04
14.gün : 514
16.gün:1141.76
18.gün:2247.04
Ikinci tüp bebek denemem sonuçlarım şuanda iyi gidiyor ama insan yinede rahatlamıyor çünkü şimdiki dertte acaba kese oluşacakmı kalp atışını duyacakmıyız beklemedeyim ultrason için haftaya Salı günü geleceksin dedi doktor Allah hepimizi evlatlarımıza kavuştursun

Arkdaslar benim de degerlerim
9.gun 214,9
11.gun 301,5
13.gune cesaret edemiyorum ve cok korkuyorum katlnmssa diye,2 katuna cikmamis,boyle olup duzelen varmi ,ilk degerim cok guzel ama 2.yuksekmemis

Hayırlı olsun insallah sağlıkla devam eder.kaçincı gün transferi

Kızlar benim 2.gün çift embriyo transferi yapıldı geçen pazartesi yani ayın 26 sında yapıldı.meraktan ölüyorum aceba yarın yaptırsam fikir edinmiş olurmuyum.yarın sabah 8.gün oluyo

Kızlar transfer sonrası 18.gun kanaması olan var mı? Benim bugün kanamam başladı. Beta Hcg 3545 moralim çok bozuk...

Hayırlı olsun insallah sağlıkla devam eder.kaçincı gün transferi
Teşekkür ederim canım 3.gün transferi çok şükür şuanda bir problemimiz yok ama fena kasık ağrılarım var Çarşamba doktorda randevum var inşallah kötü bir şey değildir seninde hayırlı olsun inşallah mutlu haberler verirsin benim 8.gün çıkmıştı ama bence acele etme bazen düşük çıkabiliyor oda moral bozuyor bence Zamanını bekle ben ohss geçirdiğim için erken öğrendik

Hayir canim yaa hala beklemelerim bitmedi benim 12 subatta cagirdi bekliyorum biraz gec cagirdi gibi geldi sonucu 31 ocakda ogrendim acaba kalp atisinida duyarmiyim ayni gun

Canım ben hamile olduğumu bata 7 gün kala idrarda 6 gün kala kanda öğrendim. Batım 28'iydi. Ben biraz erken öğrendim battan 3 gün sonrada değerim 2148 çıktı. Zaten 1500'den sonra kese 6000'den sonra kalp atışı duyuluyor sanırım. Beni bu salı ya da çarşambaya görünür diye çağırmıştı doktorum ama biz cts'ye aldık. Cts 6+0 olucaz. İnşallah keseyi de görür kalbide duyarız bebeği de görürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…