transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

arkadaşlar merhaba.kusura bakmayın sizleri elimde olmadan habersiz bıraktım.en son doktora gittiğimde kalp atışını duycamı yazmıştım ama daha varmış kalp atışı için.kanamam da baya artmıştı.doktor sürekli yatcaksın dedi sadece tuvalete kalkcaksın dedi. ve 10 gün sona tekrar çağırdı.o günden sona raporlu olduğum için anneme gittim orda da net yok.sürekli yattım.10 gün sona gittim düşük yapmışım meğer.zaten baştan beri değerlerim az artıyordu ve kanamam vardı.7 haftalık bir hamilelik sürecim oldu.takdiri ilahi.hayırlısıyla ikince de olur inşallah.sizlere haber vermeden çekip gitmem merak etmeyin.herşey gönlünüzce olsun.

arkadaşlar merhaba.kusura bakmayın sizleri elimde olmadan habersiz bıraktım.en son doktora gittiğimde kalp atışını duycamı yazmıştım ama daha varmış kalp atışı için.kanamam da baya artmıştı.doktor sürekli yatcaksın dedi sadece tuvalete kalkcaksın dedi. ve 10 gün sona tekrar çağırdı.o günden sona raporlu olduğum için anneme gittim orda da net yok.sürekli yattım.10 gün sona gittim düşük yapmışım meğer.zaten baştan beri değerlerim az artıyordu ve kanamam vardı.7 haftalık bir hamilelik sürecim oldu.takdiri ilahi.hayırlısıyla ikince de olur inşallah.sizlere haber vermeden çekip gitmem merak etmeyin.herşey gönlünüzce olsun.

canım
merak ettk seni ama alın yazısı olacağa çare yok.
Bir umut ışığı oldu sana ışığı takip et .Mutlaka sağlıklı ,mutlu bir gebelik ve bebiş var yolun sonunda.a.s.

niko canım çok üzüldüm.geçmiş olsun. inş. ikincide tamamına erdirirsin. seni çok merak ettim. neyseki döndün.kendine iyi bak

yucem cok uzuldum benimde asilamam tutmamis kan testinde cikti bende cok uzgunum inan!!!

Canım gelmiş geçmiş olsun , bundan sonra hayırlı haberlerini alırız, kendiliğinden hamiş kalıverirsin inşallah, senin çok pozitif olduğunu düşünüyorum, çabuk atlatırsın bu durumu inşallah a.s.a.s.a.s.

nikocum bende seninle aynı durumdaydım dün idrar tahlili yaptım çok hafif bir çizgi çıktı. Bende 5+3 tü dün test yaptıktan sonra peçeteyi kirletecek kadar kan geldi bu gün sabah yine aynı şekilde yani benimde bitti maceram ama diyorum ki en azından bu kadarı bile olmamıştı dokuz senedir inşallah bundan sonra sağlıklı sıhhatli bi şekilde olur

nikocum bende seninle aynı durumdaydım dün idrar tahlili yaptım çok hafif bir çizgi çıktı. Bende 5+3 tü dün test yaptıktan sonra peçeteyi kirletecek kadar kan geldi bu gün sabah yine aynı şekilde yani benimde bitti maceram ama diyorum ki en azından bu kadarı bile olmamıştı dokuz senedir inşallah bundan sonra sağlıklı sıhhatli bi şekilde olur

yücem kan testi yaptırmadın mı ? 5+3 hafta diyorsun dr ne dedi.
( gebelik normal bir gebeli mi)
Ayrıca ara idrar ( sabah idrarı dışında ) yaptıysan hafifi çıkması çok normal.
endişenniyorum senin için :sm_confused:

Canım çok üzüldüm, gelmiş geçmiş olsun, inşallah bundan sonra kendiliğinden hamiş kalıverirsin,a.s.a.s.a.s.

ayşenurcum çok teşekkür ederim sizler bana çok destek oldunuz allah razı olsun hepinizden ve siziznde gönlünüzün muradını versin.Bu işin tek güzel yönü var oda eşler birbirine her zamandan daha çok kenetleniyor ve anlıyor.Eşimin üzülmesi beni çok üzüyor.Eltim bir ay önce doğum yaptı. Doğumdan sonra bebeği odaya getirdiklerinde kardeşinin bebeği sevmesini görünce çok doldu ve sessizce bir kenarıya çekildi bu çok acıydı nihayet bizde artık o sıkıntıları yaşamayacağız diye ilk defa bu kadar umutlanmıştık.Hala ümidini kestiremedim illa yine on üçünde muayeneye gidelim çıkacak diyor.

yücemcim ben sana ne kadar üzüldüğümü anlatamam şimdi kelimelerle ama inan ki her duamdasın Rabbim sana ve fedakar eşine gönlünüzün muradınızı biran önce versin ama öncelikle ikinize sağlıkla mutlulukla hepberaber uzun bir ömür nasip etsin.sen şimdi lütfen biraz dinlen bu işler çok zor işler Allah dan çalışıyorsun kafanı birazcık dağıtmaya çalış lütfen.a.s.a.s.a.s.

yücem kan testi yaptırmadın mı ? 5+3 hafta diyorsun dr ne dedi.
( gebelik normal bir gebeli mi)
Ayrıca ara idrar ( sabah idrarı dışında ) yaptıysan hafifi çıkması çok normal.
endişenniyorum senin için :sm_confused:

aktüel cim öyle kafam doluki anlatamam sana aslında benimde endişelerim yok değil.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Biliyorsun kan değerlerinden dolayı dış gebelikten şüpeleniyordum.Durumu tüp bebek merkezine söyledim üçüncü kan değerini istediler ondada artış vardı ama yeteri kadar değil bana dedilerki ayın onuçünde keseye bakmak için gel.Dün çok fazla sol kasığımdan böbreklerime batma şeklinde vuran ağrım oldu.İdrar testi aldım ikindi gibi lavaboya gidip yaptım çok silik çıktı ardından tuvalet kağıdıyla sildiğimde kağıdı kirletecek kadar kan geldi.Dün aradık hemşire çıktı sanki bekliyorlarmış gibi gayet doğal böyle lekelenmeler olabilir adetiniz uzun sürerse 10 gün gibi o zaman bize gelebilirsiniz dedi şimdilik yapacak bi şey yok dedi.Bu sabah idrar testini tekrar yaptım yine aşırı silik.idrara çıkınca azıcık lekelenmeler oluyor. Pazartesi bekleyip olası bir dış gebelik riskine karşı doktora gideceğim canım yani bana hep belirsizlikler düşüyor anlayacağın:1no2:

yücemciğim merhaba yaşadığın duruma çok üzüldüm.özellikle senin yazdıklarını okumak için bu aralar bu siteyi açar oldum.hem aynı merkezde yaptırıyoruz.hemde kafama takılan herşeyi sana soruyorum.ama kendimi hiç şanslı bulmuyorum.açıkçası.inşallah sen ben tüm bekleyenler muradına erer.durumunu bende merak eder oldum artık

yücemciğim merhaba yaşadığın duruma çok üzüldüm.özellikle senin yazdıklarını okumak için bu aralar bu siteyi açar oldum.hem aynı merkezde yaptırıyoruz.hemde kafama takılan herşeyi sana soruyorum.ama kendimi hiç şanslı bulmuyorum.açıkçası.inşallah sen ben tüm bekleyenler muradına erer.durumunu bende merak eder oldum artık

ırmakcım bu tip süreçler yaşanabiliyor ne yapalım buda bizim hikayemiz bizlerin hayatı herkes kadar kolay değil ama güçlüyüz.Hiç üzülme ve endişelenme ayrıca birinin yaşadığını her kes yaşayacak diye bir kaide yok.Tanıdığım bu yolda olup ilk defasında hiç sorunsuz ve hatta ikiz gebelikler biliyorum.O yüzden sakın tedavinle ilgili olumsuz bir şey aklına getirme.Hem biliyormusun benim içimde bir his var ben busene sağlıklı bir gebelik yaşayacağım ve 2009 da anne olacağım dokuz sene bekledik ve bu sefer yeter diyorum bu durumların olması beni yıldırmıyor Allah bizlere ve eşlerimize sağlık versin önce yuvalarımızın süslerininde artık çok gecikmeden geleceğine inanıyorum.o yüzden sende bu olcak diye düşün ve kolları ona göre sıva en kısa zamanda güzel kokulu bebişlerimizi kucağımıza almamız dileğiyle.sen her istediğini sorabilirsin bana elimden geleni yaparım canım

çok sağol canım. benim marotonum ayın 10da başlıyor.orası güzel bir ortam.gördüğüm kadarıyla.ve yazdıkların bana büyük bir moral oluyor.ben ikiz çocuğum olmasını çok istiyorum.bu durumda olan sadece ben değilmişim.ben sen ve tüm bebek isteyenler için dua ediyorum.YÜCE RABBİM BİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN.BİZİ EVLATSIZ BIRAKMASIN.KENDİNE İYİ BAK.

yücemcim ben sana ne kadar üzüldüğümü anlatamam şimdi kelimelerle ama inan ki her duamdasın Rabbim sana ve fedakar eşine gönlünüzün muradınızı biran önce versin ama öncelikle ikinize sağlıkla mutlulukla hepberaber uzun bir ömür nasip etsin.sen şimdi lütfen biraz dinlen bu işler çok zor işler Allah dan çalışıyorsun kafanı birazcık dağıtmaya çalış lütfen.a.s.a.s.a.s.

sağol pelüşüm allah razı olsun bende senin için dua ediyorum sağlıklı sıhhatli bebişini kucağına al canım

yücem ve niko inanın yazılarınızı okuyunca gözlerim doldu, allahım kucaklarınızı en kısa zamanda doldurur inşallah rabbim beterlerinden saklasın en azında umut her zaman var menapoz olmadığı sürece güzel haberlerinizi duymak dileğiyle....

Teşekkür Ederim Gülserenciğim Sen Hamileydin Değil Mi Allah Bebeğini Her Zaman Sana Bağişlasin Güzelliklerini Her Daim Gör Ve Onun Varliğinin Tadini çikar Arkadaşim.güzel Dileklerin Için çok Teşekkür Ederim

GÜLSEREN ve diğer iyi dileklerde bulunan herkese teşekkürler.Allahım herkesin gönlüne göre verir inşallah.YÜCEM senin durumunda bir iyileşme var mı?

X