transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

tşkr ederim chadii beizde tüp bebek tedavisi görüyoruz.çok korkuyorum nolcak diyeve tutarmı diye endişe ediyorum .3 defa aşılama yaptırdık olmadı

tşkr ederim chadii beizde tüp bebek tedavisi görüyoruz.çok korkuyorum nolcak diyeve tutarmı diye endişe ediyorum .3 defa aşılama yaptırdık olmadı

hayırlısı olsun canım bende tüp bebek yaptıranlardanım ve sonucumu bekliyorum inşallah herkes olumlu sonuçlar alır ama sen daha başlarken olumsuz düşünmeye başlamışsın olumlu düşün bence herşey allahtan ne zaman nasipse o zaman kavuşacak herkes bebeğine

GÜLSEREN ve diğer iyi dileklerde bulunan herkese teşekkürler.Allahım herkesin gönlüne göre verir inşallah.YÜCEM senin durumunda bir iyileşme var mı?

nikocum bu gün gittim doktora üç kan tahlili sonucunda hiç bir düşüş görmeden ultrasona sokmadan hemşire gelmenize gerek yok demesi beni çileden çıkarmıştı benim ısrarım üzerine randevu alıp gittim.Onlarda beni bekliyorlarmış meğer hemşire beni başkasıyla karıştırmış diğer hemşirelerin ve doktorun yaklaşımı çok farklıydı doktor muayene etti gebeliği desteklemiyor rahim dedi ama dış gebelik için kan aldılar 20 nin altında çıkması gerekiyor eğer üstündeyse dış gebelik olabilirmiş ona göre bir tahlil daha yapılıp gereği yapılacak böyle işte canım.

sudeli güzelim merhaba ne sormak istiyorsan sor ama lütfen sinirlerini sağlam tut sakin ve moralli olmaya bak teleşlı olmamaya gayret et ve elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret et ama hepimizden daha üstün olan o büyük gücü unutma

sağolun arkadaşlar tabiki herşey allah tan elimde olmuyor işte ne kadar iyi düşünsem illa olumsuzluk geliyor ama allahın izniyle olur inşll tüm bekleyenlerin sonuçlari iyi olur inşll

inşallah canım dikkatini başka şeylere yönlendirmeye çalış seni mutlu edecek şeyleri düşün bir de anne olmak isteyenler diye forumun başında üç bölümlük bir yazı var onu okuyabilirsin biraz rahatlatır seni

tşkr ederim yücem sizlerle konuşmak rahatlatıyor inşll hayırlısıyla bizde bebek sahibi olur tüm isteyenlerede nasip etsin allahım herşey allah tan

biz her zaman burdayız sudeli bir birimize her zaman yardımcı oluruz ama insan en çok kendi kendine yardımcı olabiliyor sakin ve güçlü olarak bunu unutma.Birde burası insanın gözünüde çok açıyor burda yaşanmış tecrübeler çok önemli ben burdaki arkadaşlarımın sayesinde doktoruma ısrarcı olabildiğim konular var onların sayesinde işimi şansa bırakmıyorum

Sudeli ben histereskopu yaptırmıştım genel anesteziyle yapılan bi işlem. Ağrım filan olmamıştı işlemden sonra yürüyerek gitmiştim

yucem cok uzuldum benimde asilamam tutmamis kan testinde cikti bende cok uzgunum inan!!!

canım arkadaşım çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah birdahaki sefere sakın üzülme biliyorsun azim ve umutlu olmak gerek ben 3 aşılamanın ardından ilk tüp denememde hamile kaldım 7 yıl sonra rabbim verdi inşallah sende bir an önce kavuşusun meleğine ALLAH isteyen herkese versin dualarım sizinle canım ...

sevgiyle ve umutla kal..............

evet arkadaşlar ben bu maceramın sonuna geldim az önce tekrar idrar testi yaptım negatifti .tuvalet kağıdına sildiğimdeyse kan geldi yani bitti...

yücemcim çok üzgünüm canım sizi çok iyi anlıyorum ben o anı 3 defa yaşadım yukardada belirttim 3 aşılama ve daha test günüm gelmeden kırmızı lekeyi görmek insanı mahvediyor kırmızı renkten nefret eder olmuştum aşılamalardan sonra teste yakın günlerde tuvalete gitmeye korkuyordum inan ama herşeyin başı sağlık tıp okadar ilerlediki çocuksuz kimse kalmaz inan buna dediğim gibi sabırlı olacaksınız yılmayacaksınız ve ne olur umudunuzu yitirmeyin rabbim sizlerede nasip etsin
arkadaşlar merhaba.kusura bakmayın sizleri elimde olmadan habersiz bıraktım.en son doktora gittiğimde kalp atışını duycamı yazmıştım ama daha varmış kalp atışı için.kanamam da baya artmıştı.doktor sürekli yatcaksın dedi sadece tuvalete kalkcaksın dedi. ve 10 gün sona tekrar çağırdı.o günden sona raporlu olduğum için anneme gittim orda da net yok.sürekli yattım.10 gün sona gittim düşük yapmışım meğer.zaten baştan beri değerlerim az artıyordu ve kanamam vardı.7 haftalık bir hamilelik sürecim oldu.takdiri ilahi.hayırlısıyla ikince de olur inşallah.sizlere haber vermeden çekip gitmem merak etmeyin.herşey gönlünüzce olsun.

nikocum canım benim çok şükür ki hamile kalabiliyorsun biliyorum kendini anneliğe hazırlamışken bebeğini kaybetmek çok kötü bir duygu ben de son aşılamamda hamile olduğumu öğrendim ve 5 haftalıkken sürekli kanamam olduğu için düşük yapmıştım çok üzülmüştüm ama kendimi hamile kalabiliyorum diye teselli etmiştim inşallah birdahaki sefere yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım kendine iyi bakk
slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza. bende tüp bebek tedavisi görüyorum

aramıza hoşgeldin sude hayırlı olsun tedavin inşallah ilk denemende sonuç alırsın sormak istediğin ne varsa rahatlıkla sorabilirsin ben ve burdaki tecrübeli arkadaşlar sana eminim bilgi vereceklerdir
arkadaşlar aranızda histereskopi yaptıran varmı acaba ?

ewt canım ben aşılamalardan sonra histereskopi yaptırdım anestezi ile oluyor ağrı hissetmiyorsun ama bi kaçgün lekelenmeler oluyor bende polipler vardı onlar temizlendi...

h.b derya inşll hayırlısı olur antep' de gidiyorum doktora orda ön aşama oluyor sonra transfer için istanbul amerikan hastanesine gidicez

ne güzel burada çoğunuz hamişsiniz biz daha yeni başladık bu yolculuğa benimde son bir günüm kaldı test için aşılama yaptırdık inş pozitif çıkar ama çok umudum yok daha önce normal yolla üç kez hamile kalmam rağmen

arkadaslar merhaba
ben transferimden 12 gün sonra bhgc yaptırdım..deger 1000 çıktı..bu arada embriyom dısarda 5 gün kaldı 6.gün transfer oldu..embriyolog çogul gebelik dedi..sok oldumm...ben hep tek bebege endekslendiğim için..yarın doktor muayenem var..hayırlısı..bu konu hakkında bilgisi olan varmı

X