transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

Bende dün yine kan testi yaptırdım yine b hcg değerim 2 çıktı ama hala adet olmadım geçen ay 30 unda olmuştum hala adet olmadım normalde adet olmam gerekmiyormu arkadaşlar aşılama da yumurtam çatladı tutmadıysa adet olmam gerekmezmi ben ilaçla adet olabiliyordum fsh değerim yüksek çünkü.ne yapmalıyım kafayı yicem hemile değilsem neden adet olmuyorum çıldırıcam iğnelerdenmi acaba 5 gün geçti hala tık yok

arkadaslar merhaba
ben transferimden 12 gün sonra bhgc yaptırdım..deger 1000 çıktı..bu arada embriyom dısarda 5 gün kaldı 6.gün transfer oldu..embriyolog çogul gebelik dedi..sok oldumm...ben hep tek bebege endekslendiğim için..yarın doktor muayenem var..hayırlısı..bu konu hakkında bilgisi olan varmı

canım öncelikle hayırlı olsun hamileliğin.benim 12. gün değerim 135 idi.ve tek gebelik var.artık oranlamayı sen yap.sanıyorum senim üçüz diye tahmin ediyorum.Allah kolaylık versin.:nazar:

ben aşılamayla hamişim 15. gün değerimm 125 di

neslihancım yazılanlar arasında seninki dikkatimi çekti 15.gün değerin 125 peki sonra arttı mı gebeliğin sağlıklı bir şekilde devam etti mi niye soruyorum çünkü dün 11.günümdü ve test yaptırdım sonuç negati 2 çıktı fakat asıl test tarihim transferden sonraki 16.gün...yani daha 5 gün var doktor değerimin artabileceğini ilaçları bırakmamamı söyledi bana hiç inandırıcı gelmedi böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar aranızda yaşayan ya da duyan var mı ne olur cevap yazın...... :KK43:(((((((((((((

benim de bugun 10. gun hcg 99.15, doktorum hayırlı olsun dedi...

muhtemelen tek bebişim olacak :)

Hayırlı olsun canım bizimde sperm sayımız düşük çıkyo umarım bizde böyle güzel sonuçlar alırız:nazar:sırnaşık şey:roflol::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

selam 12.gun hcg 350 cıktı.14.gun ıse yani bugun 954 dediler .2gundur haff kanamam vardı ama onemsemedıler.10 gun sonra tekrar gıdıcem.bakalım bu kez bebek olacak mı

bu arda ılk transfer sonrası 12.gun 122 14 de 250 cıkmıstı ama olmadı.artık hemen oleeey dıye sevınmıycez.cunku husran olabılıo.....

Allahim insallah yakinda bende pozitif testimin sonucunu burda yazarim..... :ne olurrrrrr bende yazayimmmmmmmm :KK43:(

bende 11.gün 311 çıktı tekrar bir test istemedi doktorum ............benim gibi tek test yapıp sağlıklı gebeliği olan varmı ...benden istemedi..bende yaptırmadım şimdi 4gün sonra gideceğiz yaptırmak istemiyorum....kanamam lekem vs.hiç olmadı kasık ağrılarım mide ekşimem var

Kızlar size birşey sormak istiyorum. Transferimin 4. gün E2 testi yapıldı ve sonuç neticesinde ilaç verip vermeyeceklerine karar verceklerini söylediler. Daha sonra sadece günde 3 defa Folic Asit, 1 defa bebek aspirini ve 1 defada jel kullanmam yeterli olduğunu söylediler. Benle Transfer olan diğerleri ise iğne yada band tedavisine devam ettiler. Sizce bende bir problem mi var? Neden gerek görmediler bende ilaç kullanmaya ? Sizler ne kullanıyorsunuz ?

Canım ben 12. gün bhcg yaptırdım 51 çıkmıştı ...İki gün sonra tekrar yaptırdığımda 40 a düşmüştü....Tekrar yükselmez dediler ama galiba bi mucize oldu iki gün sonra 95 e çıktı....Başka tahlil yaptırmadım ben o dönemde.....İnşallah herşey gönlünce olur canım güzel haberlerini bekliyoruz....

merhaba peki hamilemiydiniz?bu tahlillerden snra çıkan sonuç nedir oğlunuzmu oldu yoksa çok sevindim...

slm arkadaslar bende dün bhcg tahlili yaptirdim sonuc 6,41 cikti ne olacak bilmiorum sizce hamilemiyimlütfeeeeen hemen yazin.

X