Transfer sonrası test günü bekleyenler

Yapma canım böyle bak şükür her şey yolundaymış..Çocuk da olur yaşın küçük daha..8-10 yıl uğraşıp sonra olanlar var. Ümidini kaybetme.İnan benim bir oğlum var ama bir tane daha olsun diye altı yıldır denemediğim tedavi kalmadı.Benim yaşım da 38 herkesin iki üç çocuğu var önüne gelen soruyor bana..Ve embriyom da kalmadı sil baştan olacak yine deneyebilirsin.. Çok takınca da olmuyor ben artık kendime bu teşhisi koydum..Bazen insan çok istediği ile de sınanır.Rabbim büyük dert keder vermesin en yakın zamanda güldürsün yüzünü...Bak değerin düşük bile olsa demekki hamile kalabilirsin.Benim ikidir iki embriyo dördü de tutmadı.. Hayırlısı ne diyelim her şey insanın elinde değil...
Allah evladını bağışlasın yine sende bi tane de olsa var çok şükür ben kokusuna hasretim😞

kataterle geçiş yaptığı kısmından bende cok korkuyorum . çok mu yandı peki canınız?
ben rahim filminde bayılan biri oldugum için içeriye giriş yapmaları beni de korkutuyor
Bende rahim filminde bayıldım cnm ☺ onun kadar kötü değil emin ol benimde canım çok tatlı. Zorlanma hissetim o kadar. Dayanabilirsin bence

Transfer olsun yumurta toplama işlemi olsun acılı ağrılı işlem değil arkadaşlar bence en zor rahim filmi ben anestezi almadım öldüm resmen.Tüp bebek işlemi sabır gerektiren bişey ruhsal olarak zor bi süreç ama acılı ağrılı bi süreç kesinlikle değil korkmayın kendinizi asla kasmayın

Transfer olsun yumurta toplama işlemi olsun acılı ağrılı işlem değil arkadaşlar bence en zor rahim filmi ben anestezi almadım öldüm resmen.Tüp bebek işlemi sabır gerektiren bişey ruhsal olarak zor bi süreç ama acılı ağrılı bi süreç kesinlikle değil korkmayın kendinizi asla kasmayın
Bende almadim aynen canim.5 dkikada yaptilar ama..sanki saatler gecti..ve..bittihinde..tansiyonumm cok kotu oldu..gozumun onunde bi sure.kivilcimlar gordum..cok fena idi..benden sonra olan bayanda ama hic bi agri olmadi..kisiden kisiyede degiayor sanirim..

Rahim filmi yani hsgyi de anestezili yaptırdım geçen sene çok kolay oldu. Bu arada bugün transferimin altıncı günü sizce idrarda çıkar mı

Bende almadim aynen canim.5 dkikada yaptilar ama..sanki saatler gecti..ve..bittihinde..tansiyonumm cok kotu oldu..gozumun onunde bi sure.kivilcimlar gordum..cok fena idi..benden sonra olan bayanda ama hic bi agri olmadi..kisiden kisiyede degiayor sanirim..
Kişiden kişiye değişmemeli bence 😂cok fena ağrılı bi işlem.ki benim acı eşiğim yüksektir ben öldüysem herkes çok kötü olur.anestezili kolaydır eminim anestezi yaptırmayan aklıma tükürim😂

Rahim filmi yani hsgyi de anestezili yaptırdım geçen sene çok kolay oldu. Bu arada bugün transferimin altıncı günü sizce idrarda çıkar mı
Cnm bünyeden bünyeye değişiyor benim 5.günde kaset testte silik çıkmıştı. Erken gebelik testinde daha net çıkabilir. Ama idrara geç geçebilir betahcg o zamanda çıkmayabilir. Ben risk aldım yaptım. Ama çıkmasaydı moralimi bozcaktım. Bence 7.gün yap

Teşekkürler. 3.gün embriyosu Tek yumurtam oldu yaş 36 9 yaşında doğal hemen olan bir Kızım var herşey gençlikte kolaymış
Aynen canim...bende gec evlenenlerdenim..benimde rezerv azligim var..canim.5. Gun erken gebelikte cikmadi..diger gunleri soylemiyim..7. Gun cok silik cikti..ama degerim cok dusukmus benim..7. Gun kan verdim 29.7 cikti..yani 29.7 iken cok silik belirdi..cizgi normal testlerde..3. Gun ise ..hic yapma..cikmasi cok zor..bugun..en azindan..8.9. Gunu bekle..olurnu .benimki 5. Gun embriyosuydu birasda ona guvenip yaptim ..

Sağolun kızlar dediğiniz gibi yapıcam. Dün gece mens öncesi eklem ağrılarım başladı strese girdim beklemek çok zormuş. Aşılamalar bu kadar psikolojimi etkilememişti galiba iğne ve ilaçların da etkisi var

X