Transfer sonrası test günü bekleyenler

İnşallah bugün daha bir arkadasım mesaj atmış hamileyim hiç sevinmiyorum istemeden oldu yani benim istediğimi biliyor birde böyle diyor o kadar üzülüyorum ki
İşte istemeyenin bir sürü biz bi tane istiyoruz bi türlü nasip olmuyor. Böyle arkadaşta insanın moralini bozar uzak dur canım.

İşte istemeyenin bir sürü biz bi tane istiyoruz bi türlü nasip olmuyor. Böyle arkadaşta insanın moralini bozar uzak dur canım.
Yaa sormuyorum ki özellikle mesaj atıyor bazılarında sürekli çocuktan şikayet ediyor ne güzel sem rahatsın çocuğun yok çok üzülüyorum

Yaa sormuyorum ki özellikle mesaj atıyor bazılarında sürekli çocuktan şikayet ediyor ne güzel sem rahatsın çocuğun yok çok üzülüyorum
Nasıl insanlar ya senin üzüldüğünü bile bile böyle yapmaları sanki nispet yapar gibi. Seni ancak senin yaşadığını yaşayanlar anlar canım. Benim arkadaşlarım genelde. İzim yaşadığımız süreci yaşadıkları için teselli etmeye çalışıyorlar. Allah kolaylık versin canım benim 🙏🙏 en kısa zamanda bizede nasip etsin 🙏🙏🙏

Nasıl insanlar ya senin üzüldüğünü bile bile böyle yapmaları sanki nispet yapar gibi. Seni ancak senin yaşadığını yaşayanlar anlar canım. Benim arkadaşlarım genelde. İzim yaşadığımız süreci yaşadıkları için teselli etmeye çalışıyorlar. Allah kolaylık versin canım benim 🙏🙏 en kısa zamanda bizede nasip etsin 🙏🙏🙏
İnşallah ama ben bilerek yaptıklarını düşünüyorum Ama kendi kendime söz verdim bir
Gün olursa çocuğum asla çocuğu olmayanların yanında çocuk konusu açmayacağım ve sevmeyeceğim öpmeyeceğim nispet yapar gibi

Kizlar sonucum cikti..46.5.artis iyi degil..2 kati artmamis malesef..
Screenshot_20201109-210749_Samsung Internet.jpg
canim ben de tam sana bakıyorum merak ettim...
Bak aynı şeyi ben de yaşadım kızimdaki tedavimde...7 9 11.gunlerde test yaptirmisim ve bakarmisin değere...13.gun tekrar yaptırdığımda bu kez 800 lerdeydi...insallah senin de kat kat katlansin artmış sonucta

Eki Görüntüle 2718113 canim ben de tam sana bakıyorum merak ettim...
Bak aynı şeyi ben de yaşadım kızimdaki tedavimde...7 9 11.gunlerde test yaptirmisim ve bakarmisin değere...13.gun tekrar yaptırdığımda bu kez 800 lerdeydi...insallah senin de kat kat katlansin artmış sonucta
Insallahh darisi basima kuzum ya..senin 7. Gun iyi cikmis..benim 29 lardaydi..artarmi bilmiyorum..ama tek yapicagim sey artik duaunmiyecegimm..en guzeli oyle oluyor..kuzum..ben alistirmistim zaten kendimi negatifee..simdi dis gebelik olur diye korkuyorumm..

Benim maddi manevi gücüm kalmadı 1 yıldır denemediğim yöntem kalmadı koca karılardan tut bilime ilime kadar.1 aşılma da negatif.bende sıkıntı yok rahim filmi hersey temiz embriyolar iyi dediler kendime 10 gün baktım dikkat ettim nerde hata yaptım ben herkes çocuk soruyor mal mal biri çocuk var mı dese böyle dövesim geliyor kendimi soyutladım herkesten kafayı yedim😞sanki su hayattaki tek dert çocuk ve o dertte sadece bende😞gerçekten mutlu olabilmek için sadece çocuğum mu olması lazım😞kendimi buna mı şartladım😞allah isyan etmiyorum bugün çok ağladım ama şükür dedim yine Allah’ıma bin kez şükür basımı sokacak evimi iyi giden bi evliliğim var binlerce kez şükür verip vermediğine karnım toksa sağlığım yerindeyse yine bin şükür ama kendimi çok eksik hissediyorum 😞😞😞

O canım bu kadar üzme kendini zaten genelde ilkler tutmaz diyorlar..Bak hem yaşın küçük hem geride embriyon var..İllaki olur

Benim maddi manevi gücüm kalmadı 1 yıldır denemediğim yöntem kalmadı koca karılardan tut bilime ilime kadar.1 aşılma da negatif.bende sıkıntı yok rahim filmi hersey temiz embriyolar iyi dediler kendime 10 gün baktım dikkat ettim nerde hata yaptım ben herkes çocuk soruyor mal mal biri çocuk var mı dese böyle dövesim geliyor kendimi soyutladım herkesten kafayı yedim😞sanki su hayattaki tek dert çocuk ve o dertte sadece bende😞gerçekten mutlu olabilmek için sadece çocuğum mu olması lazım😞kendimi buna mı şartladım😞allah isyan etmiyorum bugün çok ağladım ama şükür dedim yine Allah’ıma bin kez şükür basımı sokacak evimi iyi giden bi evliliğim var binlerce kez şükür verip vermediğine karnım toksa sağlığım yerindeyse yine bin şükür ama kendimi çok eksik hissediyorum 😞😞😞
Yapma canım böyle bak şükür her şey yolundaymış..Çocuk da olur yaşın küçük daha..8-10 yıl uğraşıp sonra olanlar var. Ümidini kaybetme.İnan benim bir oğlum var ama bir tane daha olsun diye altı yıldır denemediğim tedavi kalmadı.Benim yaşım da 38 herkesin iki üç çocuğu var önüne gelen soruyor bana..Ve embriyom da kalmadı sil baştan olacak yine deneyebilirsin.. Çok takınca da olmuyor ben artık kendime bu teşhisi koydum..Bazen insan çok istediği ile de sınanır.Rabbim büyük dert keder vermesin en yakın zamanda güldürsün yüzünü...Bak değerin düşük bile olsa demekki hamile kalabilirsin.Benim ikidir iki embriyo dördü de tutmadı.. Hayırlısı ne diyelim her şey insanın elinde değil...

Bende öyle hissediyorum çalışıyorum birde sırf hamile kalamadığım için gitmek istemiyorum evde kalıp hiç kimseyi görmek ve konuşmak istemiyorum

Çok zormuş eve geldiğimden beri kendimi yedim bağıra bağıra ağladım sinir krizi geçirdim desem yeridir.hala çok kötüyüm berbatım😞
Canim cok zor..ama...sunu dusun canim..belki suan olmamamsi..seni buyuk bir felaketten koruyor..bilemezsin..su senin yasadigini bicok kez yasadimm.ama ilk defa cok uzulmuyorum.isyan etmiyorum..kuzusum..bak senin degerler dustu..benimki az artiyor..korkuyormm dis gebelik..felan olursa diye..birde kurtaj felan olmak zorunda kalicam..ki..kurtajda bile..rahime zarar verilebiliyor..allah korusun..sen canini sikma..pes etme..sen anne olucaksin ...bunu unutma. Ve guclusun..dualarim seninle olucak hep..💕💕🙏🙏

Yavvv neden eksik olasinki..yapma..kendine bu eziyeti canim..bunu hep soyle..ben eksik degilim de...bi cocuk bir can cok buyuk sorumluluk..gecen is yerinde arkadasimin cocuguna otistik teshisi koydular..ya sanki dunyasi basina yikilmis gibiydi..kendimi duaundum bianda..ya dedim..iyiki benim cocugum yok dedim.dunyam basima yikilirdi..bide kaygi bozuklugu var bende..haşaaaa tabi lafin gelisi..olsun isterim..ama hayirlisi ise olsun..isterim..kuzumm..rabbim..oyle olucaksa nasip etsin..zaten..dualarim hep oyle oldugu icin..bak degerlerim cok artmiyor..nasip etmicek sanirim bana..sukurler olsunnn..allah bugunumuzden daha kotu yapmasin..insallah..hadi toparlan..bicogumu maddi manevi yiprandik..bi sure toolanir tekrar denerainiz..yada..dogal olurr..insallahh...rabbim kismet etsin..canim..simdi sicagi sicagina bol birliktelik debeyin canim.tup bebekten hemen sonraki ayda dogal yolla hamile kalanlar var..👊👊💕💕💕💕💕⚘⚘

Merhabalar. 11 yıllık evliyim doğal yolla doğan güzel bir kızım var. 2-3 yıldır kardeş istiyoruz olmuyor. Tüp bebeğe karar verip ilk kez yaptırdık 36 yaşımdayım opuda toplam bir tanecik yumurtam oldu döllendi şükür 3.gün Yani 5 kasımda transfer yapıldı. Yalnız ben geceleri uyuyamıyorum napabilirim

X