transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

Sen nerdesin?acaba neye göre belirliyorlar ilaçları?benim transferler donduruımuştu
bence doktora gore degisiyor ben istanbuldayim bundan once 2 asilama ve 1 tup denemistim igne coraspirin estrofem vitamin progestan jel ve bat kullanmistim.simdi sadece bu ikisini verdiler.bakalim sonuc degisecek mi tabi.bizim icin en onemlisi pozotif test sonuxu :)

Çok sevindim. İkiz bekliyordun ama tek oldu galiba öyle mi bu durumda? İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Ben folik asit coraspin ve progestan kullanıyorum sadece.
Daha 4.haftam yeni bitti çok küçük olduğu için pek anlayamadı 8.haftayı bekleyeceğiz dedi ama tek çift sağlıklı olsunda çok mühim değil :) inşallah hepimiz sağlıkla evlatlarımızı kucaklarımıza alırız,önemli olan bebişlerimizin sağlığı:)

Birde arkadaşlar bu vajinal jele ne kadar devam ediliyor bilen varmı
canim hayirli olsun bebgin.Allah sorunsuz bisekilde kucaginada almayi nasip etsin.bana eger pozitifi gorursem gebeligin 12.haftasina kadar kullanacaksin dediler

canim hayirli olsun bebgin.Allah sorunsuz bisekilde kucaginada almayi nasip etsin.bana eger pozitifi gorursem gebeligin 12.haftasina kadar kullanacaksin dediler
Amin canım teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin, tamamına erdirebilmek çok daha önemli inşallah hepimiz çok güzel geçiririz bu süreci.. İlk 3 ay riskli diye garantiye almak için anladığım kadarıyla devam edeceğiz

Amin canım teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin, tamamına erdirebilmek çok daha önemli inşallah hepimiz çok güzel geçiririz bu süreci.. İlk 3 ay riskli diye garantiye almak için anladığım kadarıyla devam edeceğiz
evet canim bu jelde progesteron varmis bana hensirenin dedigi sabah aksam ayni saatte kullanmaya dikkat et bu rahim duvaniri kalinlastirip bebegin dusmesini ve iyi tutunmasini sagliyormus.Allah hepimize bu sureci sikintisiz huzur icinde gecirneyi nasip etsin

evet canim bu jelde progesteron varmis bana hensirenin dedigi sabah aksam ayni saatte kullanmaya dikkat et bu rahim duvaniri kalinlastirip bebegin dusmesini ve iyi tutunmasini sagliyormus.Allah hepimize bu sureci sikintisiz huzur icinde gecirneyi nasip etsin
Aminnnnnn

:KK51:Meraba, transferin 5. Günü, hiç bir belirti yok ve sadece crimo jel kullanıyorum. Haziran 15 test günü, umarım tüm bekleyenler kendilerini mutlu edecek hayırlı sonuçları alırlar.

merhaba kızlar bu jel ve progestan fitil dökülüyor bugun tarnsferin 3. günü sizde de öyle mi

merhaba kızlar bu jel ve progestan fitil dökülüyor bugun tarnsferin 3. günü sizde de öyle mi
canim bende crinone jel kullanyorum hemsire jeli koyduktan sonra biraz uzanip yarim saat yuru demistiemilmesini saglamak icin.gercektende faydasini gordum onceki tedavilerimden kocaman parcalar halinde geri geliyordu.ama eger gelen minicik parcalarsa endise etme hemsire o kadar geri gelmesinin bi onemi yok demisti

canim bende crinone jel kullanyorum hemsire jeli koyduktan sonra biraz uzanip yarim saat yuru demistiemilmesini saglamak icin.gercektende faydasini gordum onceki tedavilerimden kocaman parcalar halinde geri geliyordu.ama eger gelen minicik parcalarsa endise etme hemsire o kadar geri gelmesinin bi onemi yok demisti
canım bende 15 dk yürüyorum yada işö yapıyorum ama progestandan sonra böyle oldu onu yatarken koy dediler ufak geliyor

X