transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

canım bende 15 dk yürüyorum yada işö yapıyorum ama progestandan sonra böyle oldu onu yatarken koy dediler ufak geliyor
canim ufak ufaksa dert etme fazlaligini atiyordur bu sitede okumustum bazi arkadaslara doktorlari oyle soylemisti .tabi icin rahat emezse yine de istersen ara bi jastaneyi :)

amin inşallah ewet kliniği aradım hemşirede 8. gun baya yüksek 12. yaptır haber ver dedi inşallah bakalım benm 2 embriyo transfer oldu ve çok kaliteliydi doktor dedi ama ikiz olur diye :)
Allahım isteyen herkese hayırlı ewlatlar nasip etsin

:KK69:
amin inşallah ewet kliniği aradım hemşirede 8. gun baya yüksek 12. yaptır haber ver dedi inşallah bakalım benm 2 embriyo transfer oldu ve çok kaliteliydi doktor dedi ama ikiz olur diye :)
Allahım isteyen herkese hayırlı ewlatlar nasip etsin
3.gün mü yoksa 5. Gün emriyolarımıydı acaba.Allah tamamına erdirsin.

3. gün embryosu canım benim değerlerim yüksekti bi ay ertelendi donduruldu 1 ay sonra transfer oldu

Ohhhhhh masalllahhhhhhh sukur guzel bi haber aldik canimmm hayirli olsun ikiz ozaman desene ayyy insallah canim kucagina almayi nasip eder bak bu sevincele hepimize duva et rabim kabul eder insallahhh :)
Ja yeni gördüm 8 gunmu ahh cok erken degilmi super yaaaa cok sevindim tam nezaman olmustun transferi ve bu ilkmiydi cnm

Ohhhhhh masalllahhhhhhh sukur guzel bi haber aldik canimmm hayirli olsun ikiz ozaman desene ayyy insallah canim kucagina almayi nasip eder bak bu sevincele hepimize duva et rabim kabul eder insallahhh :)
aminn inşallah Allah razı olsun ediyorum etmezmiyim tüm isteyenlere ama Allah biliyo ya ilk test sonucunu alınca o sevinçle öyle dua ettimki burda yazan arkadaşlara hissederek içimden geldiği gibi inşallah hepimize nasip olur 12. günde geçsin hayırlısıyla

Ohh
ewet canım 1 haziran transfer gunum cumartesi 13 haziran test gunum ama ben dayanamadım bugun yaptım hamdolsun yaradana. benim ilk tüp bebek denemem çok şükür
oh canim ne guzel cok sevindim birde ilk dene allahimmm nolur butun istiyenlere nasip et nolur allahim sende problem bulunmusmuydu cnm

aminn inşallah Allah razı olsun ediyorum etmezmiyim tüm isteyenlere ama Allah biliyo ya ilk test sonucunu alınca o sevinçle öyle dua ettimki burda yazan arkadaşlara hissederek içimden geldiği gibi inşallah hepimize nasip olur 12. günde geçsin hayırlısıyla
Amin cnm allah razi olsun

Ohh

oh canim ne guzel cok sevindim birde ilk dene allahimmm nolur butun istiyenlere nasip et nolur allahim sende problem bulunmusmuydu cnm
aminn. canım bizim sebepsiz infertiliteydi problem yoktu yani ne güzel kandil gününe denk geldi inşallah güzel haberini alırız

Ohh

aminn. canım bizim sebepsiz infertiliteydi problem yoktu yani ne güzel kandil gününe denk geldi inşallah güzel haberini alırız

X