Transfer sonrası

Merhabalar bende sözün gıbı 4 gün yapmıştım negatıftı 9 gün yaptım pozıtıfı görmüştüm 9 da kanda gördüm zaten ılk olarak kanda sonrasında ısrarda cıkıuor. Ben hıc canımı sıkmamıstım esıme de soylememıstım. Inslalah hayırlı sonuçlar alırsıjız
9. Gun kandaki degeriniz kacti? Birde embriyonuZ kacinci gunluk tazemi dondurulmusmu?

Selam kızlar ben bu konuyu açtığımda 2. Transferi olmuştum şuan 3. Transferin 9. Günündeyim ve bu sefer söz vermiştim kendime test yapmadan bu güne kadar geldim 16 martta kan vericem inşallah bu sefer tutunur bebişlerim 🤲🏻
Hayırlıca ınslalah su mübarek gün hürmetine rabbım nasıp eder canım🤲🏼

Selam kızlar ben bu konuyu açtığımda 2. Transferi olmuştum şuan 3. Transferin 9. Günündeyim ve bu sefer söz vermiştim kendime test yapmadan bu güne kadar geldim 16 martta kan vericem inşallah bu sefer tutunur bebişlerim 🤲🏻
Cok az kalmis teste, cok heyecanli😍dondurulmus mu taze mi transfer edildi?

Yaaaa cok uzuldum canim😕uzme kendini lutfen. Bu is tam bir kumar malesef. Her sey sana bagli. Salma sakin kendini, pes etmek yok😉
Yok canım çok olumlu düşünüyordum bir anda sonuç negatif olunca o an bir ağladım sonra kendimi toparladım hemen eşimde bu sefer çok çökmedi sanırım bu sürece alıştık geriye 1 dondurulmuş embriyo kaldı doktor bana kilo ver 3 ay dinlen dedi ama ben artık daha uzun ara vermek istiyorum ilaçlar bünyemi helak etti şimdi önümde çok güzel planlarım var üniv. Sınavı için hazırlanmak kilo vermek sağlıklı yaşam spor sosyal aktiveler elimden gelen ne varsa yapacağım tabi pes etmek yok sonra yine deneyeceğim bebek için Rabbim ne zaman nasip ederse ozaman olacak. ☺️

X