Transfer sonrası

Kelebek 09

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
365
111
29
Merhabalar. İlk tüp bebek denemem ve 5.gün embriyosu transfer edildi. İlk iki gün adet sancıları vardı. 3.gün yani dün tuvalette pembe iğne ucu kadar kan geldi peçeteye daha sonra çok ani bi batma oldu rahmimde bıçak gibi girdi sanki
Güğüs uçlarım dokununca sızlıyor. Uyku hali var yani ne kadar uyusam da uykum geliyor. Birde göbeğimde göbek deliğinden başlayan koyu çizgi oluştu.
Ve bugun 4.gün sağ kasık tarafında ara ara bi elektriklenme oluyor nasıl tarif etsem iğne batması gibi böyle rahmime doğru sanki 3 5 saniye elektrik çarpıyor ve geçiyor. Gıdıklanma gibide diyebilirim tam anlatamıyorum ama sık sık oluyor gündüzden beri. Bunlar sizce tutunma belirtisi olabilir mi? İğne olarak sadece Progestan kullanıyorum ama onu opudan sonrada başlamıştım ve o zaman bunlar yoktu

Öncelikle hayırlı olsun umarım bebiş sizinledir.ve o gelen leke olsun, batmalar olsun yerleşme içindir.

Benim transfer sonrası da ki belirtilerim adetle aynı birde taze transfer olmuştum yumurtalıklar fazla uyarildigindan ops oldum onun ağrısını çok çektim

Göbek cizGim 7. Ayda falan çıktı.
Ama göğüs çevresi rengi koyulaşma ve göğüs hassasiyeti ilk haftanın belirtisiydi.

X