Transfer Sonrası

merveit61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
14
10
33
Merhabalar, tüp bebek tedavisi görüyorum. 29 Eylülde opu işlemim gerçekleşti ve doktorum rahim dinlendirip doldurulmuş embriyo transferini uygun gördü. 28 Aralıkta tek embriyo olarak transferim gerçekleşti. Transferin 4. Günü grip oldum boğaz ağrısı burun tıkanıklığı baş ağrı vs yaşıyorum ilaçta kullanamıyorum doğal olarak. Bu durumun sonucu etkilemesinden korkuyorum. Benim gibi transfer sonrası rahatsızlanan ama pozitif sonuç gören oldu mu merak ediyorum. Moral motivasyon olması açısından cevaplarınızı bekliyorum :)

Merhabalar, tüp bebek tedavisi görüyorum. 29 Eylülde opu işlemim gerçekleşti ve doktorum rahim dinlendirip doldurulmuş embriyo transferini uygun gördü. 28 Aralıkta tek embriyo olarak transferim gerçekleşti. Transferin 4. Günü grip oldum boğaz ağrısı burun tıkanıklığı baş ağrı vs yaşıyorum ilaçta kullanamıyorum doğal olarak. Bu durumun sonucu etkilemesinden korkuyorum. Benim gibi transfer sonrası rahatsızlanan ama pozitif sonuç gören oldu mu merak ediyorum. Moral motivasyon olması açısından cevaplarınızı bekliyorum :)
21 Aralık'ta transfer oldum.
Bugün 10. günüm 4-5 gündür ağır bir grip atlatıyorum ama hiçbir ilaç almadım
Kan tahlilini Salı günü vereceğim ama dün evde test yaptım pozitif çıktı.
Dayanabildiğim kadar dayan ve ilaç alma inşallah grip olumsuz etkilemez

Moral oldunuz çok teşekkürler Rabbim sağlıkla kucağınıza almaya nasip etsin. Bende ilaç kullanmıyorum dayanmaya çalışacağım riske atamam haftaya cuma test yapacağım bende inşallah güzel sonuçlar alırız

X