Transferin 8ci gunu

Arzularrrrrr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
715
298
34
Merhaba arkadaslar.Bugun transferin 8ci gunu.6ci gun idrar testinde cikti.Bugun yine yaptim,hala ayni kalmis,koyulasma yok.Sonradan cikiyor bir de.Ilk 5 dakikada cikiyor ve sonra koyulasiyor.Sizce tutmusmudur?3cu denemem bu sanirim son olucak.Artik sabrim da yok😔gunler gecmiyo bir turlu(((

Merhaba arkadaslar.Bugun transferin 8ci gunu.6ci gun idrar testinde cikti.Bugun yine yaptim,hala ayni kalmis,koyulasma yok.Sonradan cikiyor bir de.Ilk 5 dakikada cikiyor ve sonra koyulasiyor.Sizce tutmusmudur?3cu denemem bu sanirim son olucak.Artik sabrim da yok😔gunler gecmiyo bir turlu(((
Kimse yok mu

Benim de 6.günde çıktı, 11 günde hayal meyal yok gibi göründü. Test yaptim 24 çıktı yani daha çok yeniydi
Bence doktorları dinleyim test gününü beklemek en mantıklısı kesinlikle.

Ama idrarda cikti cok sukur rahatladim biraz🥰

Benim 16si kan testi gunum insallah.Ama dun yaptigim idrar bugunki idrardan daha koyuydu.Sizce ilerlemiyormu(((
Endişelenmeyin sakin olun ilerliyordur merak etmeyin kan verin benimde 19unda test günüm bende daha kan vermedim transferimin bugün 8.günü

Daha koyu olan onceki IMG_20220913_214918.jpg
IMG_20220914_182051.jpg
IMG_20220913_214918.jpg
Benim de 6.günde çıktı, 11 günde hayal meyal yok gibi göründü. Test yaptim 24 çıktı yani daha çok yeniydi
Bence doktorları dinleyim test gününü beklemek en mantıklısı kesinlikle.
Bi bakarmisin canim testler gorundumu burda

X