translokasyon belası hayattan yaşamdan vazgeçirdi artık

• Konu Sahibi tomriss
Benim eşimde de 13-14 robartsonian translokasyon var 3embriyom pgt de şuan. Hepinizi çok merak ettim yıllar geçmiş umarım bana güzel haberle verirsiniz
Inşallah hayırlı haberler alırsınız. Doğal gebelik yaşadınız mı hiç? Nasıl öğrendiniz bu durumu kayıp yaşadıysanız kacincı haftada..

• Konu Sahibi tomriss
Inşallah hayırlı haberler alırsınız. Doğal gebelik yaşadınız mı hiç? Nasıl öğrendiniz bu durumu kayıp yaşadıysanız kacincı haftada..
Bir kimyasal bir de 9. Haftada bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum. Sonra internetten okuduklarım doğrultusunda genetik tarama (kromozamal analiz yaptırmaya karar verdim(çünkü hamileliklerim öncesi tahlillerimi kontorlllerimi yaptırırdım hep güzel çıkardı ve hemen hamile kaldım yani basit bir sorun gibi değildi olsa öncesinde çıkardı) doktorları zor ikna ettim genetik için. Düşüklerin normal olduğunu 3. Sefer normal hamilelik geçireceğine eminiz diye gönderiyorlardı odalarından ama ikna olmamıştım ve testi yazmayan doktora değil hemen başka bir doktordan daha randevu aldım o da aynı şeyi söyledi sonra Başka birinden daha.. onu ikna ettim. Ben öğretmenim tam yarıyıl tatilinde düşük yaptım 15tatilde nerde ne test var yaptırmayı kafaya koymuştum acele ettim iyiki de etmişim... Birde bu kromozomal testte kan pıhtılaşması da belli oluyor bi umut odur belki diye yaptırmıştım translokasyon çıktı Mart’ta aldım sonuçları pandemi nedeniyle haziranda başladım tedaviye..

• Konu Sahibi tomriss
Inşallah güzel haberler alırsınız doğal kalıp sağlıklı doğuran da var . Tüp bebekle de çok var. Hayırlısı ne ise o olsun. Evet 3 gerçek düşük yapmadan genetik test yapmıyorlar genelde.

• Konu Sahibi tomriss
Selam arkadasım translokasyon ben de de var kimseye vermesin Allah zor bi durum bebek sahibi olamıyorum bir türlü bu yüzden defalarca tüp denedim transfer oldum ama tutmadı

• Konu Sahibi tomriss
Inşallah güzel haberler alırsınız doğal kalıp sağlıklı doğuran da var . Tüp bebekle de çok var. Hayırlısı ne ise o olsun. Evet 3 gerçek düşük yapmadan genetik test yapmıyorlar genelde.
Ben de 3 düşükten sonra sitogenetik testte öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…