TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Sağol canım geri bildirimin için inan aklım sende inșallah güzel haberler alırız kırmızılara 2 kaldı benimde. Sık wc gitme șișkinlik yanında gaz yaptımı sende
Evet sık sık idrar akıntı ve şişkinlik göğüslerde sertlik mevcut olsam rahatlasam tez zamanda seninde bise kalmamış olursan yaz unutma

Kızlar selam. Benim de fsh yüksek olduğu için 1 Kasım da trisequens başladım. Kırmızılara geçtiğimden beri kasik agrisi halsizlik şişkinlik... off cok fenayım, belirtiler hamilelige de benziyor. Kendimi psikolojik olarak çok kötü hissediyorum bunlar ilacın etkisi mi

Merhaba aynılarını hapı kullanırken yașadım kırmızılara bașladım tüm șikayetler kayboldu yarında sonuncu kırmızıyı içecegim sonra ne olacak bilmiyorum ilk kez deneyimledim bu ay

Kırmızılara geçtigin için artık test yapabilirsin bizlerede Haber verirsen seviniriz herșey gönlünce olsun

Merhaba aynılarını hapı kullanırken yașadım kırmızılara bașladım tüm șikayetler kayboldu yarında sonuncu kırmızıyı içecegim sonra ne olacak bilmiyorum ilk kez deneyimledim bu ay
Tarih yanlış yazmışım hiç kafam yerinde değil 19 kasımda başladım, bat a 2 gün var yarın test yapmayı düşünüyorum ama pek umutlu değilim. Sen de yaşadığına göre demekki ilacın etkileri, zaten prospektus te yazıyor bi sürü yan etkisi var

Evet canım çok Yan etkisi var bende geçen ayın 13 olmustum yarın ayın 13 ü ve yarın son kırmızı hapım bana doktor ara vermeden 3 kutu kullanacaksın demiști Sen tek kutumu kullanacaksın

Evet canım çok Yan etkisi var bende geçen ayın 13 olmustum yarın ayın 13 ü ve yarın son kırmızı hapım bana doktor ara vermeden 3 kutu kullanacaksın demiști Sen tek kutumu kullanacaksın
2 kutu aldirdi canim ama adet olunca fsh ina bakicaz eğer 10 un altina düşmüşse bırakırsın dedi. Bu ay gebelik olmazsa klomene başlayacağım ama umarım bu trisequens e devam etmem ya mahvetti beni. Allah yardımcımız olsun

Düșmüștür canım çok yüksek degil seninki. Evet bende devam etmek istemiyorum çok kilo yaptı yan etkileri çok fazla yașadım ama eșim ısrar ediyor bana kalsa bitirmeyecektim ilk kutuyu bile Allah yardımcımız olsun inșallah

Canım kusura bakma ya çok yüksekmiki senin fsh demek istedim öyle yazacaktım ama Allah söyletti sanırım fsh kaç senin

Canım kusura bakma ya çok yüksekmiki senin fsh demek istedim öyle yazacaktım ama Allah söyletti sanırım fsh kaç senin
Beni de şüpheye düşürdün ne zaman yazdım diye mesajlarıma baktim :))) fsh haziranda 21 çıkmıştı kasımda 13 cikti. Doktorum da muhtemelen 1 kutu ile düşer dedi ama belli de olmaz.
Senin eşin de maşallah ne kadar ilgili, ne guzel bisey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…