Trisomy 18 yüksek nolur bakın

Evet yanii detaylıca tüm organlarına kan akışına baktı 25 dk felan sürdü bizimki o zamn
Teşekkür ederim canım bende bugün gittim perinatolojiye raporumun orta riskli olduğunu söyledim rapora bakıp sonuçların normal dedi cvs veya amniyosenteze gerek yok istersen fetal dna yaptırabilirsin ama senin kararın sonuçların normal dedi rahatladım biraz ultrasondada inceledi baya normal dedi ultrason görüntüleri 🙏 inşallah sağ Salim alırız kucağımıza 🙏

Teşekkür ederim canım bende bugün gittim perinatolojiye raporumun orta riskli olduğunu söyledim rapora bakıp sonuçların normal dedi cvs veya amniyosenteze gerek yok istersen fetal dna yaptırabilirsin ama senin kararın sonuçların normal dedi rahatladım biraz ultrasondada inceledi baya normal dedi ultrason görüntüleri 🙏 inşallah sağ Salim alırız kucağımıza 🙏
Çok sevindimm inan perinotoloji uzmanları çok güzel yönlendiriyor çok iyi etmissin gitmekle :) aminnnn

Ayy çok sevindim adınıza darısı bana inşallah 😅 üçlü testte trisomy 21 için 1:462 orta risk dedi bana da detaylıya gel 22. Haftada dedi bayramdan sonra gideceğim inşallah

Ayy çok sevindim adınıza darısı bana inşallah 😅 üçlü testte trisomy 21 için 1:462 orta risk dedi bana da detaylıya gel 22. Haftada dedi bayramdan sonra gideceğim inşallah
Ben 14 haftada detaylı oldum ama asıl bende 20. Haftada falan giricem tekrar . Üçlü dörtlü yaptırmayıda düşünmüyorum asla umarım sizde güzel haberler duyarsınız . Çok daha riskli durumlarda bile genelde temiz çıkıyor inşallah öyle olur 🙏🙏

Kızlar 17+4 hafta ikiz gebeyim. Bugün Perinatoloji muayenemde sol bebeğimin beyninde kpk kistleri olduğunu ve amniyosentez önerdi. Ben yaptırmak istemedim. Zamanla geçebileceğini ama genetiklik varsa amniyosentezde çıkacağını söyledi. Ne yapacağımı bilmiyorum

X