Trombosit Kardeşliği Samsun

Kan grubum 0RH+. İhtiyaç halinde buradayım.Yalnız Eylül 10'dan itibaren başka bir şehre gideceğim. O vakte kadar yardımcı olabilirim.

Goren ilgilenen olur mu bilmiyorum Ama :
Samsun'da fakultede operasyona girecek cocuk hastamizin degerleri dusuk oldugundan 3 unite A RH + trombosit gerekiyor. Samsun'da tanidiginiz varsa lutfen 0549 526 4 526 numarasiyla irtibat kursun.
Güncelmi hala benim uymuyo ne yazıkki ben 0 Rh + :KK43: ama akrabalarımı yönlendirebilirim

Kan grubum 0RH+. İhtiyaç halinde buradayım.Yalnız Eylül 10'dan itibaren başka bir şehre gideceğim. O vakte kadar yardımcı olabilirim.

0549 526 4 526 bizim telefon numaramiz isim kan grubu bilginizi mesaj olarak atarsaniz ihtiyac halinde hemen donus yapilir. Cok tesekkur ederiz

bi şey sormak istiyorum bilginiz varsa lütfen bilgilendirin.uçuk kan vermeye engel midir? ilk defa kan bağışı yapmak için gttim ilk önce kanınızı ölçelim dediler gayet güzel seviyede tam o sırada dudağınızdaki uçuk mu dediler bilmiyorum defim doktor baktı evet uçuk kan alamyız dediler nette uçuk olan kan bağışında bulunamaz diye bir ibare bulamadım

X